strona główna
WIERTARKI WIELOWRZECIONOWE

Wiertarki wielogłowicowa BORING SYSTEM 240. Automatyczna wiertarka przelotowa, firmy MAGGI ENGINEERING Srl, Italia. Wiertarka wielowrzecionowa, precyzjne wykonywanie otworów pod kołki, wykonywanie otworów rzędowych, wiercenie otworów pod zawiasy.
Wiertarki przelotowe wyposażona jest standardowo w:
- użytkowy stół roboczy 2 500 mm;
- 2 zespoły wiertarskie poziome po 21 wrzecion przygotowanych pod szybkozłączki z silnikami po 2,5 KM- kW 1,84
- cyfrowe wskaźniki regulacji grubości;
- 2 pneumatyczne zderzaki;
- pneumatyczne zderzaki bazujące element - czołowe i boczne;
- rozstaw osi wrzecion 32 mm.
Przeznaczenie: meble z płyty mdf, meble z płyty laminowanej, meble z płyty wiórowej, meble kuchenne
szafy, garderoby, zabudowy wnęk, sypialnie, meble pokojowe, meble łazienkowe, biurowe, gabinetowePrawy zespół poziomy jest ruchomy. Ponadto może się przesuwać ponad pionowymi zespołami roboczymi również z zamontowanymi wiertłami. Wiertarka posiada na swoim wyposażeniu wpisany w program działania cykl wierceń na przemian pionowo/poziomo. To sprawia, że wiertarka MAGGI ENGINEERING Srl staje się idealnym narzędziem do podniesienia wydajności pracy i znacznemu obniżeniu kosztów produkcji. Czterostronna wiertarka przelotowa. Wiertarka wielowrzecionowa przelotowa wielostronna przeznaczona do wykonywania otworów pod kołki w płytach wiórowych, z drewna, w materiałach z tworzyw drewnopodobnych. Wiertarka przelotowa automatyczna. Wiertarka wielowrzecionowa przelotowa na trzy strony.


Wiertarka wielogłowicowa MAGGI ENGINEERING Srl może być dodatkowo wyposażona w pionowe zespoły wiertarskie umieszczone na dole maszyny, z głowicami obracanymi, które posiadają na wyposażeniu 9 lub 11 wrzecion - maksimum 6. Istnieje możliwość zamawiania głowic specjalnych. Dolny pionowy zespół wiertarski, wyposażony jest w 2 silniki 1,5 KM (kW 1,1) przesuwne na sankach i przygotowane do zestawienia z głowicami obrotowymi. Poprzeczny ruch silników i obrót głowic jest blokowany pneumatycznie przez przełącznik zamontowany z przodu zespołu. Regulacja wzdłużna zespołu wiertarskiego MAGGI ENGINEERING Srl jest bardzo prosta i odbywa się poprzez zwolnienie docisku i przesunięcie na ślizgu.


Seria wiertarek wielowrzecionowych MAGGI-Enginering jest przeznaczona do wiercenia otworów pod połączenia na kołki w drewnie litym. Wiertarki wielowrzecionowe dostępne w konfiguracjach 19- 21- 23- 25- 27 - 29 wrzecionami. Wiertarka wyposażona jest w trzy prowadnice oraz dwa liniały posiadające regulowane zderzaki-  zachowanie powtarzalności nawierceń. Wiercenie od spodu eliminuje czasochłonną regulację.
Wiertarka wielowrzecionowa do otworów pod kołki, otwory rzędowe, otwory konstrukcyjne do wykonania estetycznych połączeń w korpusach meblowych. Przechylany agregat wiertarski uchylny pneumatycznie. Precyzyjne odwierty w płaszczyźnie czołowej czołowej płyty lub ramiaka lub w płaszczyźnie wskazanej żądanym ustawieniem kątowym . Wysokość wiercenia ustawione za pomocą pokrętła ręcznego lub cyfrowo. 


MAGGI BORING SYSTEM 23


MAGGI BORING SYSTEM 29MAGGI BORING SYSTEM 35

Maszyny do wiercenia zarówno w drewnie, płycie meblowej, tworzywach sztucznych jaki i w płycie gipsowe, wiercenie otworów w płytach meblowych, ekspresowe cięcie płyt meblowych, wiercenia i okleinowania płyt meblowych, blatów kuchennych, wiercenie ciętych formatek na wymiar, przemysł meblowy, fronty meblowe, Płyty mineralne RAUVISIO firmy REHAU RAUVISIO, skręcanie płyt meblowych, technologia meblowa. Drewniane meble, komody, łóżka, mk foam, meble sosnowe, systemowe, tapicerowane, szafki, szafy, łóżka, regały, stelarze elektryczne, witryny, biurka, komody, krzesła, meble kuchenne, biurowe, halowe, szafy, komody, łóżka, stoły. Maszyny wielowrzecionowe o wiercenia otworów pod połączenia na kołki w drewnie litym oraz w materiałach drewnopochodnych. Wiertarka przelotowa automatyczna.
Nowoczesna obrabiarka przeznaczona dla producentów mebli: Wiertarka wielowrzecionowa przeznaczona do precyzyjnego wiercenia otworów pod kołki, zawiasy puszkowe oraz wszelkich innych otworów w zależności od potrzeb klienta. Długotrwały i niski koszt eksploatacji maszyny dzięki wysokiej jakości standaryzowanym podzespołom renomowanych firm zachodnich.

Płynny oraz stabilny posuw dzięki łożyskowanym prowadnicom. Wiertarka w zależności od potrzeb technologicznych producenta mebli, dzięki swym modułowym możliwościom rozbudowy o jednostki robocze wiertarskie: górne, boczne, czołowe, dolne i skrętne oraz podajnik automatyczny i zespół piły podcinającej z wielkim powodzeniem zabezpieczą w jednym cyklu wiercanie różnego rodzaju elementów płyty.