LGF-strona-glowna
W ofercie maszyny do obróbki:GMC 166 EM Pionowa piła formatowa z posuwem automatycznym. Pilarka pionowa do rozkroju płyt panelowych w pionie i w poziomie.

GMC 400. Pilarka pionowa do rozkroju płyt, posuw manualny. GMC 166 EM 6 automatyczna piła pionowa do precyzyjnego rozkroju płyt kompozytowych.  Solidna rama korpusu piły wykonana ze stali spawanej. Na wyposażeniu automatycznie sterowany blat stołu roboczego poruszającego się w ruchu antykolizyjnym do ruchu tarczy piły Ø 250 mm, bądź 300 mm. 

Taurus - pionowa pilarka tarczowa do precyzyjnego rozkroju płyt panelowych z drewna surowego, z płyt drewnopochodnych typu OSB i płyt wiórowych. Cięcie płyt z HPL. Rozkrój płyt meblowych. Obróbka duroplastów, rozkrój twardych płyt typu bakelit, fenoplasty, żywice poliestrowe, żywice epoksydowe. Piły i frezarki. Do produkcji okna i drzwi, bramy garażowe z płyt warstwowych. Formatyzerki pionowe, włoskiej firmy GMC srl.Taurus 210. Nowy model piły pionowej do cięcia płyty z tworzyw sztucznych i płyty z kompozytów: - rozkrój płyty mineralno-akrylowej Corian®,  rozkrój płyt z poliwęglanu komorowego, pleksi. Piła pionowa do rozkroju płyty meblowej laminowanej, płyty z drewna surowego. Idealna piła do szybkiego cięcia płyty 2800 x 2070 mm, głębokość cięcia od 80 mm. posuw i sterowanie automatyczne, piła podcinaka do cięcia bez wyrwań.Modele pił do rozkroju płyt meblowych: LINEA 70/3200, LINEA 70/3800, LINEA 70/4400, LINEA 95/3200, LINEA 95/3800,  LINEA 95/4400. Pilarka panelowa LINEA włoskiej firmy ACM. Idealne cięcie bez wyrywania, automatyczny zespół dociskowy zapewnia dokładny docisk płyt, liniowy system prowadzenia dba o wyważony posuw usztywnionego wózka pilarki na całej długości cięcia, duże, sterowane pneumatycznie chwytaki ze stali gwarantują pewne, mocowanie zarówno pakietów płyt bez uszkodzeń powierzchni. Pilarki do rozkroju o wysokości wysuwu piły nad blatem nawet do 110 mm.Wyrówniarki z walcem strugającym na 4 noże. Wyrówniarki z wyposażeniem: blok tnący TERSA z płytkami nożowymi oraz z urządzeniem do nastawiania noży. Frezarki dolnowrzecionowe z wrzecionem uchylnym oraz wieloczynnościowe frezarki z wózkiem. Formatówka pionowa do cięcia w różnych rozmiarach płyt poliwęglanowych. Cięcie tworzyw. Cięcie płyt z tworzyw sztucznych, cięcie płyt pleksi na wymiar, pleksi, pcv, cięcie, ploter. Formatowanie i przycinanie praktycznie każdej płyty z dowolnego tworzywa sztucznego. Płyty warstwowe DIBOND, płyty piankowe FOAM-X, cięcie płyt na wymiar. Płyty poliwęglanowe firm Lexan Thermoclear, Sunlite, Macrolux, Makrolon Multi, Correx.

Trafione rozwiązania strugarki czterostronne z posuwem automatycznym idealne do czterostronnej obróbki czterech boków w 1 cyklu roboczym z głowicami ustawnymi automatycznie, numerycznie CNC oraz manualnie. Obrabiarki wieloczynnościowe SIM 41. Piły pionowe do formatowania płyt MDF, OSB, HDF i innych z tworzyw sztucznych. Ściski hydrauliczne. Prasy membranowe. Prasy półkowe. Prasy do klejonki. Prasy z zimnymi półkami.Precyzyjne pilarki do rozkroju płyt. Pilarka tarczowa do rozkroju płyt wielkowymiarowych. Precyzyjne cięcie płyty. Płyta meblowa - rozkrój i formatowanie. Cięcie płyt laminowanych. Piła panelowa do rozkroju płyt. Piły tarczowe do rozkroju płyt wiórowych w pakietach. Pilarki formatowe. Pilarka tarczowa z podcinaczem. Piły do cięcia płyt wiórowych, MDF, HDF. Solidne formatyzerki do rozkroju płyt. Piły zalecane do formatowania płyt drewnopochodnych z okleinami naturalnymi oraz tworzyw. Piła panelowa ACM. Maszyny do obróbki drewna i płyt MDF.Wszechstronna pilarka do rozkroju drewna na obłogi, lamele. Pilarka taśmowa z posuwem. Bezproblemowe cięcie piłą taśmową pionową z posuwem na blacie stołu. Pionowa przecinarka taśmowa włoskiej firmy ACM.  Piły taśmowe, pionowe i poziome dla wymagających.  Wydajna piła taśmowa do obróbki drewna o stabilnej konstrukcji.  Do cięcia prostoliniowego i kształtowego drewna litego, płyt drewnopochodnych. Maszyna odpowiednia do przecinania desek parkietowych, lameli, obłogów, boazerii oraz innych materiałów drewnianych.Piły dwu, jednogłowice, do cięcia profili alu, pmm, tworzyw sztucznych, kompozytów. Uciosarki, piły, przecinarki. Uciosarka dwustronna przeznaczona do dwustronnego zacinania na wymiar. Uciosarki do ościeżnic okna i drzwi. Uciosarko - wiertarka. Pilarka tarczowa poprzeczna. Pilarka tarczowa wzdłużna. Dolnowrzecionowa pilarka poprzeczna. Pilarka panelowa LINEA włoskiej firmy ACM. Idealne cięcie bez wyrywania, automatyczny zespół dociskowy zapewnia dokładny docisk płyt, liniowy system prowadzenia dba o wyważony posuw usztywnionego wózka pilarki na całej długości cięcia, duże, sterowane pneumatycznie chwytaki ze stali gwarantują pewne, mocowanie zarówno pakietów płyt bez uszkodzeń powierzchni.

Pilarka do rozkroju płyt meblowych LINEA ACM. Formatyzerki pozioma do cięcia płyt w pakietach sterowanie numeryczne CNC. Optymalizacja cięć płyt mdf i drewnopochodnych rozkroju płyt panelowych w pakietach.Piły pionowe taśmowe. Stół roboczy piły taśmowej przechylany w zakresie 0-20°, rowek do suwaka z przekładnią ukośną przechylaną w zakresie 90-45°. Obróbka płyty mdf blaty kuchenne i parapety, płyty wiórowe. Cięcie na wymiar całej płyty. Usługa cięcia płyty na wymiar oraz okleinowanie wąskich płaszczyzn, hurtownia płyt, cięcie płyt na wymiar, płyty na wymiar, meble na wymiar, cięcie płyt, stolarstwo, usługi stolarskie, cięcie płyty meblowej na wymiar, kształtki, blaty, drewnopochodne płyty, cięcie płyt, meble. Płyty laminowane, blaty robocze, płyty MDF, HDF, LDF, płyty wiórowe. Drzwi przesuwne. Garderoby. Meble na wymiar i zabudowy skosów.


Centra obróbkowe do obróbki profili wykonanych z aluminium, PVC i innych materiałów kompozytowych. Centrum obróbcze sterowane numerycznie w 5 osiach przeznaczone do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia na paski lub inne elementy. Oprogramowanie operatora z trójwymiarowym przedstawieniem obrabianego profilu. Prędkość obrotowa regulowana w zakresie od 0 do 24.000 obr/min.


5-osiowe centrum obróbcze do obróbki profili z aluminum, PVC i stali TANGO 3. Aż 8 pozycjonowanych gniazd narzędziowych. Oprogramowanie HICAM 3 Graficzny interfejs oparty na systemie operacyjnym Windows do planowania operacji maszyn i elementów.


Elektrowrzeciono o mocy 12 kW dla pracy S6 60% i 10 kW dla S1 - pracy ciągłej. 24.000 rpm. Uchwyt narzędzia HSK63 z automatycznym chwytakiem.

Profesjonalne centrum obróbcze Tango 1-2, z pięcioma osiami sterowanymi - obróbka stali, PCV i aluminium. - nowoczesne centrum do obróbki aluminium, PCV i stali z przejrzystym oprogramowaniem z grafiką 3D. Automatyczne centrum obróbcze profili aluminiowych firmy ABCD z Rimini we Włoszech. Tango 1-2,  Ekonomiczna obróbka profili aluminiowych i stalowych, na solidnym 5-osiowym centrum obróbczym.Piły 2 głowicowe prod. ABCDz Rimini we Włoszech. Piła tarczowa dwugłowicowa do cięcia profili aluminum i pvc. Max średnica tarczy piły Ø 500, 550, 600 mm. Kąty pochylenia głowicy 22.5˚, 45˚, 90˚,135˚ nastawiane pneumatycznie, pozycjonowanych elektroniczne za pomocą silników sinusoidalnych.  Długości cięć: - 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm. Moc silnika 3 fazy 3.0 Kw (4.0 HP) - 2800 obr/min.


Szlifierka taśmowa. Szlifierka do wąskich powierzchni. Szlifierki do profili, Szlifierki do wąskich powierzchni, szlifierki szerokotaśmowe, satyniarki, rustykarki. Szlifierki używane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli. Szlifierki wąskotaśmowe do kantów i naroży. Obrabiarki do drewna: Szlifierki do szlifowania kształtowego, Szczotkarki, Kalibrarko frezarka: obrabiarki stacjonarne, przystosowane do szybkich przestawień. Szlifierka taśmowa, Szlifierki do płaszczyzn CNC. Maszyny do drewna najwyższej jakości. Urządzenia do polerowania.Szlifierka do szlifowania krawędzi paneli. Szlifierka profilowa. Nieograniczone możliwości szlifowania wąskich płaszczyzn. Profesjonalne obrabiarki do obróbki drewna: szlifierki do wąskich krawędzi prostych i profilowych.Producent najwyższej klasy maszyn szlifujących do elementów płytowych. Szlifierki z zespołami frezarskimi do płyt klejonych z drewna litego. Szlifierka taśmowa oscylacyjna. Szlifierka szczotkowa z płynną regulacją prędkości posuwu transportera i zespołem szczotek z niezależnym napędem. Szlifierka do profili krawędziowych. Frezarko-szlifierka do profili. Szlifierka do profili i krzywizn.Szlifierka do profili i nierówności. Jednostronna szlifierka do profili. Szlifierka do szlifowania krawędzi paneli. Szlifierka profilowa Volpato LASM. Agregat szlifujący profili i krawędzi płaskich, z poduszką powietrzną, kształtowany jako negatyw obrabianego profilu, z możliwością regulacji nacisku.


Szlifierka szerokotaśmowa

Szlifierka wąskich płaszczyzn


Szlifierka kantów i naroży

Szlifowanie międzyoperacyjne, frezarko szlifierki Volpato LASM, szlifowanie czołowe, dwustronne szlifowanie i frezowanie promieniowe, frezowanie rowków, automatycznie ustawiana regulacja grubości szlifowanego materiału, tania i efektywna obróbka krawędzi i profili, agregaty do szlifowania czołowego, agregat do szlifowania międzyoperacyjnego, agregat do szlifowania wstępnego, ukośnego, szlifowanie rowków. Elastyczna obróbka lakierowanych powierzchni z drewna litego, forniru. Pełna optymalizacja taśmy szlifierskiej, Na wyposażeniu zintegrowana taśma posuwowa, odchylany układ szlifowany. Frezarko - szlifierki z agregatami szczotkującymi. Frezowanie profili w szlifierce.Maszyny stolarskie do obróbki drewna. Nowoczesna czopiarko-profilarka do okien i drzwi drewnianych. Linia do okien drewnianych. Maszyny do produkcji okien drewnianych, frezarki , czopiarki. Frezarka-czopiarka do okien  drewnianych: na wyposażeniu wózek i piła ustawna do przycinania na długość. Wózek z dociskiem przestawny nad stół do czopowania i równo ze stołem do frezowania. Maszyny i urządzenia do produkcji okien i drzwi drewnianych.  Linia do produkcji okien drewnianych Steton. Integra centrum obróbcze do produkcji okien o dużej wydajności.


Volpato LASM to precyzyjna obróbka wzdłużna i poprzeczna oraz profilowanie krawędzi płyt. Szlifierki sterowane numerycznie CNC do kompletnej obróbki wszystkich rodzajów powierzchni. Elastyczne gniazda produkcyjne szlifierskie. Maszyny i urządzenia szlifiersko polerskie do produkcji drzwi i ram okiennych. Nowoczesne technologie obróbki drewna. Zaawansowane frezarki do zastosowań specjalnych w szlifowaniu. Polerki do powierzchni kształtowych. Specjalistyczne szlifierki taśmowe i szczotkowe z innowacyjnymi detalami. Szlifierki CNC do profili i płaszczyzn do elementów 2- i 3-wymiarowych. Szlifierki do powierzchni niepłaskich.Sterowane elektronicznie centrum do nowoczesnej produkcji okien drewnianych, w zależności kompozycji w podzespoły i głowice, centrum pozwala wyprodukować od 25 do 80 okien na 8 godzin, całkowicie wykończonych pod względem czopowania, profilowania i frezowania pod okucia. Charakterystyka techniczna pracy frezarko czopiarki do okien: elementy wchodzą do profilowania, bok czopowania ładuje kolejne dwa elementy, co pozwala na wykonanie czopowania z obu stron. Czopowanie ukośne  +/- 60°, wybierając odpowiedni program.
Maszyny do zadań specjalnych sterowanych numerycznie: piłowanie, frezowanie, wiercenie, krzywoliniowe obrabianie konturów płyt meblowych. Agregaty frezujące do CNC. Centrum obróbcze sterowane numerycznie, z 4 osiami z wykorzystaniem agregatów do 5 osi. Stół roboczy z mocowaniem w pełni dający się konfigurować. Zaawansowana technologia w służbie obróbki drewna litego i płyty meblowej. Szeroka gama centrów obróbczych CNC o 5 osiach roboczych.Czopiarki do produkcji okien z drewna. Serwis maszyn. Serwis, naprawy i modernizacje sterowania CNC oraz napędów. Szkolenie w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Programowanie i obsługa poziomego centrum bramowego w wybranych systemie operacyjnym. Wdrożenia cyfrowego sterowania centrum obróbczego do produkcji schodów. Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych wielozadaniowych maszyn sterowanych numerycznie.Wiertarki CNC. Maszyny do osadzania kołków, klejenie, osadzanie. Wiertarki CNC przelotowe. Maszyny do osadzania okuć. Frezarko-wiertarki oscylacyjne. Uniwersalne, wielowrzecionowe wiertarki do obróbki stacjonarnej. Automaty do piłowania, frezowania, wiercenia i osadzania kołków. Wiertarki jedno- lub wielogłowicowe. Wiertarki, kołkarki, kołczarki, maszyny do osadzania okuć. Maszyny do wiercenia otworów pod kołki do elementów mebli szkieletowych, ramiaków i innych o kształcie graniastosłupa do obróbki stacjonarnej lub przelotowej. Centra obróbkowe do piłowania, frezowania frezami trzpieniowymi, wiercenia, osadzania okuć i kołków. Urządzenie do frezowania wybrania w ościeżnicy pod płytkę zamka. Precyzyjne urządzenia do frezowania wybrań w ramiaku ościeżnicy z wierceniem bocznym oraz wkręcaniem zawiasów typu anuba. Idealne maszyny wieloczynnościowe do precyzyjnego frezowania wybrań w ramiakach ościeżnic drzwiowych pod płytkę zamka zarówno dla ościeżnic stałych jaki i regulowanych za jednym mocowaniem. Zaawansowana technologicznie pilarko - wiertarko - frezarka do ościeżnic. PERFORMARCE Automatyczna frezarka do robienia wpustów pod zawiasy do drzwi z przylgą i bez przylgi

Serwis techniczny maszyn sterowanych numerycznie. Sprzedaż narzędzi. głowice i frezy nasadzane, piły tarczowe, piły do wielopił, piły do cięcia wzdłużnego, piły do cięcia poprzecznego, piły chromowane, piły do cięcia płyty, piły diamentowe, piły do materiałów żelaznych, nieżelaznych i plastiku, piły ultracienkie. piły do elektronarzędzi, piły rowkujące, piły do okleinarek, piły do agregatów, frezy piłkowe lamello, frezy spiralne, wiertła do drewna, piły tarczowe. Frezy proste strugająco - profilujące, frezy do rowkowania, frezy zaokrąglające, frezy do fazowania, frezy do połączeń, frezy do drzwi, frezy profilowe, zestawy multiprofilowe frezów, frezy do okleinarek, frezy do deski podłogowej, frezy do boazerii, frezy do elewacji, frezy do listwy przypodłogowej, głowice jeżowe, frezy do poręczy, frezy do deski tarasowej, frezy do czopów, frezy płaskie do Alucobondu, frezy do kołków, frezy do płycin.