LGF-strona-glowna


Linia produkcyjna do okien i drzwi: INTEGRA PLUS + TWIN STETON, do operacji czopowania i okien i drzwi z drewna litego. Centrum obróbcze czopująco-profilujące CNC do okien. Profilowanie i czopowania i okien i drzwi z drewna litego. Wyposażona w panel sterowniczy z 10,4" kolorowym monitorem TFT, z ekranem dotykowym. Maszyna z przyznanym certyfikatem bezpieczeństwa CE.  CZOPIARKI INTEGRA - THEMA PLUS: na wyposażeniu maszyny do obróbki drewna: - Pneumatyczna ruchoma piła odcinająca (moc 4 HP). Wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Automatyczny przesuw elementów. Pochył +/- 60°. Strugarka do drewna: Jedno wrzeciono łamiące wióry i profilujące o wysokości 620 mm, działające w obydwie strony (obrót prawo/lewo) o mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Drugie wrzeciono profilujące o wysokości 620 mm i mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Linia produkcyjna do okien INTEGRA PLUS + TWIN STETON.



Maszyny CNC do drewna w LGF

CZOPIARKI INTEGRA - POWER oraz  STRUGARKI INTEGRA - TWIN. Linia produkcyjna do okien INTEGRA POWER + TWIN STETON, wyposażona w komputer FLEX 1000 z 15" monitorem TFT. Maszyna z przyznanym certyfikatem bezpieczeństwa CE. Pierwsza pneumatyczna ruchoma piła odcinająca o mocy 4 HP. Wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Ruchomy stół czopiarki do przewozu elementów z funkcją automatycznego obracania. Pochył z interpolacją +/- 60°.  Druga pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). Jedno wrzeciono łamiące wióry i profilujące o wysokości 620 mm, działające w obydwie strony (obrót prawo/lewo) o mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Drugie wrzeciono profilujące o wysokości 620 mm i mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Urządzenie do przycinania listwy przyokiennej o mocy 3 HP. Obróbka kilku płaszczyzn - 90°, 0°, +90°. Uniwersalna frezarka do frezowania pod: otwory pod klamki, otwory kieszenie zamka, wkładki zamka i wentylację. Szablon i kopiał na wyposażeniu frezarko kopiarki.  Dostosowanie prędkości obrotowej wrzeciona do właściwości materiału obrabianego i potrzeb produkcyjnych poprzez inwerter. Wygodne w użyciu frezarko-kopiarki do frezowania otworów pod okucia okien i drzwi w trzech osiach roboczych za jednym zamocowaniem: - 90°, 0°, +90°
. Obrabiarki do aluminium: precyzja i gwarancja dobrego wykonania.



Maszyna CNC do drewna posuw automatyczny, ustawienia numeryczne.


TF- 2 Frezarka z blatem stołu roboczego wydłużonym odprowadzającym i prawostronnym wózkiem czopującym, jest ukierunkowana do produkcji okien, zwłaszcza gdy wyposażona jest w dodatkową piłę odcinającą., zasilany podajnik i jednostkę listw przyszybowych, z uwagi na wszechstronność roboczą, maszyna jest dopasowana do prac standardowych oraz może pracować jak standardowa frezarka wrzecionowa. Piła odcinająca o maksymalnej średnicy 400 mm i mocy 3 HP. Wał czopujący/strugający o wysokości 270 mm i średnicy wrzecion 50 mm oraz mocy silnika 10/12,5 HP. Przenośnik czopowania, o wymiarach stołu 900 x 385 mm, z dwoma pneumatycznymi zaciskami ciśnieniowymi o śr. 60 mm i odchyleniem bocznym +/- 45°. Urządzenie do przycinania listwy przyokiennej o mocy 3 HP (manualne sterowanie). Urządzenie transportujące element z 6 kółkami. Opcjonalnie: Regulacja pneumatyczna urządzenia do przycinania listwy przyokiennej. Elektroniczny wyświetlacz na aluminiowym profilu.


Pierwsza pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). czopiarka wielofunkcyjna INTEGRA - DUAL STETON . Pierwszy wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Drugi wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Ruchomy stół czopiarki do przewozu elementów z funkcją automatycznego obracania. Pochył z interpolacją +/- 60°. Druga pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). Wyposażenie zgodne z certyfikatem CE. Wyposażony w komputer FLEX 1000 z 15" monitorem TFT. Frezarko idealna do produkcji w systemie drzwi i ścianek przeciwpożarowych. Obróbka elementów systemu przeznaczonego do wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych przegród przeciwpożarowych w klasie odporności ogniowej od EI15 do EI60, z drzwiami jednoskrzydłowymi (maksymalne wymiary skrzydła: 2400/1400 i dwuskrzydłowymi 2400/2400. Frezarko-kopiarka posiada możliwość ustawienia 3 różnych głębokości frezowania z nową płytą szablonem do kopiowania.

Frezarka CNC do czopowania i profilowania okien i drzwi z drewna litego. Posuw realizowany na integralnych prowadnicach liniowych z podwójnym obiegiem kulek: wysoka precyzja, wytrzymałość i niezawodność w użytkowaniu maszyny.


Czopiarka INTEGRA - THEMA PLUS STETON z pneumatyczną piła odcinająca pozycjonowaną (moc 4 HP). Wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP).  Automatyczny przesuw elementów. Pochył +/- 60°. Wyposażenie zgodne z certyfikatem CE. Panel sterowania z 10,4" kolorowym monitorem TFT, z ekranem dotykowym.. Frezarko - kopiarka do profili z drewna, możliwość kopiowania oraz frezowania pod puszki zasuwnicy, wymienne matryce dowolnych szablonów do procesu kopiowania, dwa pneumatycznie opuszczane palce, wodziki wodzące kopiujące. Do frezowania zawiasów drzwi przylgowych, bezprzylgowych, drzwi stalowych i aluminiowych, o różnych zawiasach, o dużym rozstawie otworów montażowych. Ościeżnica i skrzydło okna i drzwi.


Czopiarka o dwóch stanowiskach INTEGRA - THEMA 2 PLUS STETON z ruchomą piłą odcinająca (moc 4 HP). Pierwszy wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Drugi wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Automatyczny przesuw elementów, ze sterowaną elektronicznie długością przystanku obrabianego przedmiotu. Pochył +/- 60°. Wyposażenie zgodne z certyfikatem CE. Wyposażony w komputer FLEX 1000 z 15" monitorem TFT.



Centrum obróbcze CNC INTEFLEX STETON m.innymi - Profilowanie przerywane elementów z obróbki.
- Przednie i boczne nawiercanie
- Frezowanie rowków. Odcinanie. Odcinanie proste i kątowe (z podwójnym nachyleniem). Frezowanie łączeń palcowych. Łączenia palcowe kątowe (+/- 60°) dla elementów kolistych. Czopy proste. Czopy pod kątem
























INTEFLEX przeznaczony jest do produkcji elementów gotowych, do montażu okien standardowych, jak i specjalnych (ram i skrzydeł), drzwi, rolet i żaluzji, redukując przy tym znacznie czas pracy. Idealna maszyna do ograniczenia zajmowanego miejsce na hali produkcyjnej. Maszyna odznacza się niskim poborem energii elektrycznej. INTEFLEX jest urządzeniem, w którym można dostosować do funkcje robocze oraz długość roboczą. W zależności od urządzenia, możliwe są do wykonania: Czopy proste. Czopy pod kątem. Przednie przeciw-profile. Wzdłużne profilowanie. Wzdłużne profilowanie pod kątem. Profilowanie przerywane. Przednie i boczne nawiercanie. Frezowanie rowków. Odcinanie. Odcinanie proste i kątowe (z podwójnym nachyleniem). Frezowanie łączeń palcowych. Łączenia palcowe kątowe (+/- 60°) dla elementów kolistych.



Centrum obróbcze CNC INTEFLEX STETON  umożliwia obróbkę maszynową dwóch elementów jednocześnie na każdej ze stacji. Opcjonalnie w niektórych wersjach.  INTEFLEX posiada zaawansowany system KERS do odzyskiwania energii. Czopy proste. Czopy pod kątem. Przednie przeciw-profile. Wzdłużne profilowanie. Wzdłużne profilowanie pod kątem. Profilowanie przerywane. Przednie i boczne nawiercanie. Centrum obróbcze CNC INTEFLEX STETON do produkcji elementów gotowych, do montażu okien standardowych, jak i specjalnych, ram i skrzydeł, drzwi, rolet i żaluzji.



Czopiarka dwupiłowa INTEGRA - POWER STETON . Do czopowania i okien i drzwi z drewna litego.  Pierwsza pneumatyczna ruchoma piła odcinająca (moc 4 HP). Wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Ruchomy stół czopiarki do przewozu elementów z funkcją automatycznego obracania. Pochył z interpolacją +/- 60°. Druga pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). Wyposażenie zgodne z certyfikatem CE. Wyposażony w komputer FLEX 1000 z 15" monitorem TFT.



Frezarko do operacji czopowania i okien i drzwi z drewna litego. Wyposażenie standard Nr. 4 zaciski pneumatyczne. Łatwa i wygodna możliwość pozycjonowania blatu roboczego frezarki w ustawieniach kątowych pośrednich. Obróbka profilu pod różnymi kątami. Przedział zakresu ustawień kątowych podstawowych  0° +90°. Frezarko kopiarka z posuwem manualnym oraz posuwem numerycznym programowanym występuje w z blatem o możliwości pochyłu kątowego w przedziale zwiększonym o jeszcze jedna oś roboczą: - 90° 0° +90°. W Wersji z posuwem manualnym oraz automatycznym przedział kątowy jest nie jest ograniczony tylko do dwóch osi roboczych czyli 0 +90°.



Inwerter obrotów standard daje możliwość płynnej regulacji obrotów w zależności od potrzeb materiałowych podczas obróbki roboczej 0 - 18.000 obr/min. Moc wrzeciona 2HP, Automatyczny zraszacz frezu regulowany manualnie. Na wyposażeniu Nr. 2 wodziki wodzące, Nr. 1 zacisk narzędzia Nr. 1 frez palcowy. 8 mm, Nr. 2 szablony standard Odbojnik regulowany do ustawienia odległości profili, filtr powietrza, pistolet do przedmuchiwania wiórów, klucze serwisowe.



DUAL - STETON. Centrum obróbcze czopująco - profilujące CNC do okien z drewna litego. Wszechstronne wrzeciona czopujące i profilujące. Obróbka 2 elementów równocześnie. Dla skrócenia czasu pracy, zapewniając wysoką wydajność i najwyższą jakość. Wózek z dwoma prowadnicami do podtrzymywania chwytaka w celu zachowania stabilności. System interpolacji osi do wykonania czopów pochylonych +/-60°. System obrotu obrabianego elementu, przez co obsługa maszyny nie musi już ręcznie pozycjonować czopowane elementy dla wykonania obróbki drugiego czopa.



Linia produkcyjna do okien INTEGRA DUAL + TWIN STETON. CZOPIARKI INTEGRA - DUAL, do operacji czopowania i okien i drzwi z drewna litego. Linia składa  z następujących grup roboczych: Pierwsza pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). Pierwszy wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Drugi wał frezujący czopiarki - dł. 620 mm (moc 15 HP). Ruchomy stół czopiarki do przewozu elementów z funkcją automatycznego obracania. Pochył z interpolacją +/- 60°. Druga pneumatyczna przemieszczająca się piła odcinająca (moc 4 HP). STRUGARKI INTEGRA - TWIN, w której skład wchodzi: Jedno wrzeciono łamiące wióry i profilujące o wysokości 620 mm, działające w obydwie strony (obrót prawo/lewo) o mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Drugie wrzeciono profilujące o wysokości 620 mm i mocy 10 HP, z pneumatycznym układem poziomego przemieszczania. Urządzenie do przycinania listwy przyokiennej o mocy 3 HP. Urządzenie transportujące element z 18 kółkami. Pneumatyczny ruch przeciwny. System centralnego smarowania.