LGF-strona-glowna

Newsy

ULTRA 45 - Uciosarka z bocznym wiercenie w ramiaku drewnianym. Uciosarko - wiertarka do formatowania i wiercenia elementów łóżek, drzwi, stelaży stołów, mebli z drewna litego, mebli ogrodowych, schodów. – 5° do + 90° (opcjonalnie). Piła tarczowa z wózkiem bocznym i wiertarką. Uciosarka z wierceniem bocznym.Smart 45 Pilarka tarczowa z bocznym wierceniem ramiaka z drewna. Cięcie listwy pod kątem 45 stopni. Pilarka z wierceniem bocznym przeznaczona do cięcia przemysłowego listew, ramiaków, elementów frontów meblowych, opasek drzwiowych. Uciosarka do cięcia pod kątem 45° wszelkiego rodzaju listew, np. do ram ozdobnych, ramiaków drzwiczek meblowych, listew przyszybowych do okien i drzwi.


POSZUKUJEMY DLA NASZYCH STAŁYCH KLIENTÓW UŻYWANYCH MASZYN :


- Centrum obróbkowedo drewna tpu SCM, Morbidelli, Biesse,
- Formatyzerki, piły do rozkroju: GABBIANI, SCM TIPO SIGMA, SELCO, GIBEN, SCM, STETON, GMC,
- Formatyzerki pionowe do rozkroju płyt z mdf, płyty z kompozytów.MASZYNY DO OBRÓBKI TWORZYW SZTUCZNYCH KOMPOZYTÓW WŁÓKNA SZKLANEGO ŻYWIC EPOKSYDOWYCH MDF HDF DREWNA ALUMINIUM I METALI.

Aktualne nowości w sprzedaży:

Nowa pilarko frezarka do drewna z wierceniem bocznym oraz frezowaniem pod kieszeń zamka.:
- łatwe i wygodne sterowanie z panelu sterującego
- tryb automatyczny, półautomatyczny, manualny oraz numeryczny.
- powtarzalność cięcia

 • * Precyzyjne maszyny do obróbki elementów z drewna, mdf, kompozytów.
  • pilarko frezarki z wierceniem bocznym ramiaków, opasek z drewna.
  • pilarki z bocznym wierceniem
 • * Uciosarko - wiertarka do formatowania i wiercenia elementów łóżek, drzwi, stelaży stołów, mebli z drewna
  • Pozycjonowanie prawej głowicy dzięki motoreduktorowi.
  • Pozycjonowanie głowicy frezującej dzięki listwom zębatkowym
  • Proste cięcie pod kątem 45 stopni nawet do przycinania ukośnie listwy przyścienne

Maszyny bezpośrednio z fabryk maszyn:


Serwis techniczny oraz sprzedaż maszyn CNC do obróbki drewna. Profesjonalna piła tarczowa (uciosarka) z wierceniem bocznym CNC: Teknodoor 3001. Elektronicznie pozycjonowana ruchoma głowica do frezowania kieszeni pod zamek. Uciosarko - Wiertarka - Frezarka sterowana numerycznie CNC. Uciosarko - pilarka precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram. Niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka 45° + frezarka.

Pilarko frezarka do drewna  z wierceniem bocznym oraz frezowaniem pod kieszeń zamka. Pod usługi:Cięcie - Płyty, sklejki, blaty, meble. Duża powtarzalność cięć pod kątem. Funkcja powrotu ustawia pilarkę po zakończeniu cięcia ponownie w pozycji wyjściowej. Proste cięcie pod kątem 45 stopni nawet do przycinania ukośnie listwy przyścienne.


Boczne cięcie drewna pod kątem 45°.

Pionowe centrum obróbcze CNC do
drewna i płyt meblowych mdf.
CAD / CAM łatwy i prosty sposób
konstruowania korpusów mebli

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt - kompletne formatyzowanie materiału płytowego. Maszyna umożliwia precyzyjne frezowanie na wszystkich czterech bokach obrabianego elementu. Grubość obrabianej płyty od 8 do 80 mm. Wszechstronne pionowe centrum obróbcze CNC do kompletnej obróbki.
Pionowe centrum wiertarsko-obróbcze CNC do korpusów meblowych.

Automatyczne centrum obróbcze z integrowaną piłą do profili stalowych. Centrum 4-osiowe, od góry pod każdym kątem w przedziale kątowym od 0° do 180°. Nowości ! Pozycjonowanie profilu za pomocą silnika liniowego, automatyczna regulacja prowadnic obrabianego profilu. Sterowana komputerowo dwugłowicowa piła do cięć skośnych dla profili z PCV i aluminium.ręcznym ładowaniem i zdejmowaniem profili profili alu, pcv, inox, stal. Centrum obróbcze do obróbki profili aluminiowych z 3/5 stron z Piły dwugłowicowe z regulowanymi kątami nachylenia. Centrum obróbcze do frezowania i wiercenia.