LGF-strona-glowna


Pilarki formatowe obrabiarki do płyt i drewna litego. Idealne cięcie pił formatowych. Pilarki tarczowe idealne do dokładnego obrzynania z czterech stron, do dzielenia na mniejsze formaty płyt z materiałów drzewnych oraz do dokładnego przecinania tarcicy na długość. Pilarki formatowe do rozkroju płyt meblowych. Precyzyjne cięcie i formatowanie płyty meblowej i drewna. Pilarka Rebeca to trwałe i funkcjonalne rozwiązanie formatowania płyt z drewna. Automatyczna pilarka formatowa, która wyznacza najwyższe standardy dla pilarek formatowych. Solidna budowa korpusu pilarki i wysokie parametry obróbcze.


Piły formatowe do rozcinania płyt i drewna litego: wielka precyzja cięcia. Pilarki formatowe na wyposażeniu: wózek ruchomy, rama boczna do podtrzymywania ciętych elementów, agregat głowicy, stół roboczy z liniałem do ustawiania odpowiedniego kąta. Profesjonalne pilarki formatowe z cyfrowym wyświetlaczem na wyposażeniu z podnoszoną elektrycznie tarcza piły. Wytrzymały ruchomy stół, który się nie odkształca w trakcie eksploatacji.Na wyposażeniu pilarki nowoczesny agregat napędowy, który umożliwia pracę piły tarczowej o średnicy do Ø 400 mm Ø 450 mm, Ø 500 mm. Maksymalną wysokość piłowania nawet do 150 mm razem z piłą podcinacza. Standardowa szerokość cięcia przy liniale wzdłużnym aż 1400 mm. Nowa pilarka formatowa do poprzecznego, wzdłużnego oraz skośnego rozkroju m.in. płyt pilśniowych, wiórowych i wykonanych z drewna litego.
Pilarki formatowe włoskiej fabryki Steton. Piła formatowa, formatówka do płyt meblowych, formatyzerka do rozkroju drewna. Piła formatowa z podcinakiem do rozkroju płyt mdf. Profesjonalna formatówka do obróbki płyt o wysokiej gęstości, płyt MDF, paneli ABS, PVC, drewna litego oraz innych materiałów na bazie drewna lub o podobnej strukturze i twardości.

Profesjonalna maszyna do obróbki płyt o wysokiej gęstości, płyt MDF, paneli ABS, PVC, drewna litego oraz innych materiałów na bazie drewna lub o podobnej strukturze i twardości. Ruchomy stół roboczy, wykonany jest z profilowanego aluminium o podwyższonej wytrzymałości. Prowadzenie wózka na trapezach. Stół bardzo wytrzymały i nie ulega odkształceniom. Mocna, solidna i zwarta konstrukcja zapewnia komfortową i bezawaryjną prace. Maszyna idealna zarówno dla profesjonalistów jak i stolarzy amatorów.


DŁUGOŚĆ CIĘCIA 3200 mm
SZEROKOŚĆ CIĘCIA 1650 mm
PRZECHYŁ PIŁY 0-45°
WYSOKOŚĆ CIĘCIA PRZY 90° 120 mm
WYSOKOŚĆ CIĘCIA PRZY 45° 100 mm
MAKSYMALNY WYMIAR PIŁY 400 mm
MAKSYMALNY WYMIAR PODCINAKA 120 mm
OBROTY PIŁY GŁÓWNEJ 3000/4000/6000 U/min
OBROTY PIŁY PODCINAJĄCEJ 8000 U/min
MOC SILNIKA 5,5 kW
MOC SILNIKA PODCINAKA 0,75 kW
WAGA PILARKI 790 kg