LGF-strona-glowna


Centrum obróbcze CNC


Pionowe centrum obróbkowe. Sterowane numerycznie maszyny do obróbki paneli tworzy kompozytowych Alucobond, Dibond, Reynobond. Ponadto możliwa jest krzywoliniowa obróbka płyt meblowych: frezowanie dowolnych kształtów. fronty meblowe. pod uchwyty, wiercenie (otwóty pod półki regulowane, korpusy meblowe). Precyzyjne frezowanie CNC w sklejce, drewnie, płytach wiórowych. Łatwa i wygodna obsługa i programowanie obrabiarki CNC. Numeryczne centra obróbkowe pracujące w pionie. Profesjonalne maszyny cnc do obróbki płyt elewacyjnych produkcji włoskiej. Precyzyjne maszyny do obróbki drewna, zaawansowane technicznie centra obróbcze CNC 3 osiowe, 4, 5 osiowe. Profesjonalny ploter do nestingu płyt meblowych. Wycinanie kształtów na maszynie CNC. Nesting płyty wiórowej.
Pionowe centrum obróbcze o przeznaczeniu uniwersalnym. Wydajna maszyna do obróbki drewna sterowana komputerowo. Numerycznie sterowane centra obróbcze CNC do profesjonalnej obróbki płyt z tworzyw sztucznych, pleksi, paneli elewacyjnych, drewnopochodnych i z drewna. Zaawansowane centra obróbcze do precyzyjnego wiercenia i dokładnego frezowania drewna litego oraz innych elementów drewnopochodnych. Fabryka maszyn ABCD gwarantuje możliwość indywidualnej konfiguracji agregatów i jednostek obróbczych. Centrum obróbcze do wiercenia, frezowania. Ponadto 4-osiowe centrum CNC do nestingu płyt MDF. Rozkrój płyty i frezowanie krzywoliniowe. Frezarka CNC - 2300 x 4200 mm 5.5 KW. Frezarka CNC do drewna - 2200 x 5200 mm 7.5 KW. Nowoczesne obrabiarki wieloosiowe do produkcji modeli,odlewów, form. Do produkcji o dużej powtarzalności schodów i mebli. Nowe uruchomienie centrum obróbczego do produkcji okien drewnianych.
Zastosowanie centrów obróbczych CNC


Pionowe centrum obróbkowe do płyt elewacyjnych z kompozytów oraz płyt ze sklejki. Cały wachlarz zastosowań.
MAMBO 3500
X = 4200mm - 3500mm / Y = 1700mm -1600mm / Z = 290mm - 100mm
MAMBO 5000
X = 5700mm - 5000mm / Y = 1700mm - 1600mm / Z = 290mm - 100mm

Uniwersalne centrum obróbkowe sterowane numerycznie z układami sterowania komputerowego CNC z zastosowaniem do obróbki płyt elwacyjnych z alucobondu oraz do obróbki płyt meblowych. Maszyna jest wyposażona w uniwersalny agregat obróbczy. Centrum obróbcze CNC do drewna, materiałów kompozytowych typu płyty elewacyjne Alucobond, Reynobond, Dibond. Na tej maszynie można świadczyć kompleksowe usługi w zakresie rozkroju, formatowania, frezowania, wiercenia w płytach, panelach, profilach i ramiakach dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania.

Pola obróbcze
Model A
Model B
Model C
X płaszczyzna robocza
4000  mm
6.500  mm
8.000  mm
Y płaszczyzna robocza
1700  mm
1700   mm
1700  mm
Max. wyskość w osi Z
290 mm
290  mm
290  mm