LGF-strona-glowna
Maszyny do cięcia pianki poliuretanowej gąbki tapicerskiej Krajarka pionowo -skośna mała Krajarka specjalna. Krojenie i sklejanie pianki tapicerskiej. Pianki poliuretanowe,formatki,gąbki tapicerskie,filc tapicerski Oferujemy do maszyny do przetwórstwa pianki poliuretanowej. - KRAJARKA DO PIANKI WTÓRNIE SPIENIONEJ
Krajarka do pianki poliuretanowej. KRAJARKA DO CIĘCIA MATERACY PIANKOWYCH. KRAJARKA DO PIANKI POLIURETANOWEJ. KRAJARKA DO PIANKI. POLIURETANOWEJ.. KRAJARKA DO PIANKI POLIURETANOWEJ. KRAJARKA DO PIANKI POLIURETANOWEJ. KRAJARKA PIONOWA z boczną burtą. KRAJARKA DO PIANKI WTÓRNIE SPIENIONEJ. Krajarka do pianki poliuretanowej.

Pionowe cięcia taśmowe kształtowe i konturu. Piły taśmowe i rozdzielające z wózkiem i bez stolika. DB posiada w swojej ofercie maszyn cięcia taśmowego również pionowe piły o możliwości cięcia konturu. Piły są zdolne do produkcji elementów o dowolnych kształtach z płyt poddawanych rozkrojowi. Kilka paneli naraz można ułożyć jeden na drugim,nawet do maksymalnej wysokości 500 mm. Piły taśmowe do cięcia metalu oraz drewna, taśmy tnące, przecinarka taśmowa. Pilarka taśmowa pionowa może być z powodzeniem wykorzystywana do cięcia elementów warstwowych i paneli. Można też poddawać rozkrojowi elementów pośrednich, które nie są łatwe w cięciu ze względu na swoją różnorodną strukturę i niezliczoność użytych materiałów w produkcji. Piły tarczowe o dużej emisji hałasu nie nadają się bo często niszczą delikatne warstwy elementu ciętego. Pilarka taśmowa stolarska. Wysokiej jakości stolarska piła taśmowa na kole. Piły taśmowe do drewna, piły do drewna, piły stolarskie.


Piła taśmowa ponadto może wykonywać czyste cięcie praktycznie bez zadziorów. Wiązania wierzchniej warstwy ciętego materiału pozostaje nienaruszone. Przewaga cięcia taśmą nad innymi metodami znalazła swój najpełniejszy wyraz.
W przypadku cięć, narożników i innych figur po przekątnej, co może być wymagane, oferujemy indywidualne rozwiązania. Pneumatycznie lub ręcznie obracany system obsługi piły umożliwia zarówno cięcie wzdłużne i poprzeczne na tej samej maszynie.
Jakie jeszcze alternatywne procesy cięcia można osiągnąć na pile konturowej taśmowej?
Dobrze przemyślany system regulacji wysokości cięcia pozwala na wiele innowacji. Na przykład wysokość cięcia może zostać dostosowana do elementu obrabianego na pionowej pile taśmowej. Wysoka prędkości obiegu cięcia prostego też pozwala na wiele: można na przykład wyciąć małe promienie w elemencie wycinanym o dużej dokładności oraz o dużej zmiennej kątowej: ostre kąty, na całej grubości materiału już nie są problemem w produkcji.
Pionowe cięcia konturu wyposażone są również w nasze najlepsze oprogramowania Foam CAD-XP.
Przykłady materiałów, które można ciąć na pile taśmowej pionowej.
* Pianki PU
* Pianki PE
* Laminowanej wełny mineralnej
* Materiały z włóknem cementowym, sztucznym
* Balsy
* Polistyren
* Wełna skalna

Pilarka tamowa stolarska firmy ACM (Italia) – maszyna stacjonarna, przeznaczona do prosto- i krzywoliniowego wzdłużnego, poprzecznego i skośnego piowania piłą taśmową elementów z drewna litego, płyt wiórowych i pilśniowych oraz sklejki i innych materiałów o podobnych właściwościach. Pilarki są budowane w układzie pionowym – z kołem napędowym jako dolnym i kołem napinajcym jako górnym. Rzaz może by wykonany prostopadle do powierzchni elementu obrabianego lub pod innym kątem, zależnym od pochylenia stou. Posuw przedmiotu obrabianego odbywa się ręcznie, przy czym możliwe jest take zastosowanie dostawnego urzdzenia posuwowego. Wyposażenie pilarki w króciec przyłączeniowy do odciągu trocin i pyłów. Wyposażenie pilarki w samoczynne urządzenia oczyszczające piłę i koła taśmowe z trocin (np. szczotki, zgarniacze) to ochrona przed zagrożeniami powodowanymi emisją pyłu w stolarni.

Pionowa przecinarka taśmowa do drewna, brzeszczoty, piły taśmowe. Maszyny do cięcia poziomego i pionowego. Piły taśmowe do drewna i materiałów kompozytowych stosowane przez fachowców. Pilarka taśmowa do drewna. Piły i pilarki taśmowe. Profesjonalne pionowe przecinarki taśmowe. Solidne piły taśmowe do drewna oraz kompozytów drewnopochodnych. Trak ramowy pionowy przeznaczony do przecierania kłód, pryzm drewna. Pilarki do do krzywoliniowego rozcinania drewna i materiałów. Precyzyjne przecinarki taśmowe do drewnopochodnych. Maszyny stolarskie do obróbki drewna. Traki taśmowe, przecinarki taśmowe, piły taśmowe, taśmy tnące.