LGF-strona-glowna
Aktualne nowości w sprzedaży:

Nowa pilarko frezarka do drewna z wierceniem bocznym oraz frezowaniem pod kieszeń zamka.:
- łatwe i wygodne sterowanie z panelu sterującego
- tryb automatyczny, półautomatyczny, manualny oraz numeryczny.
- powtarzalność cięcia

 • * Precyzyjne maszyny do obróbki elementów z drewna, mdf, kompozytów.
  • pilarko frezarki z wierceniem bocznym ramiaków, opasek z drewna.
  • pilarki z bocznym wierceniem
 • * Uciosarko - wiertarka do formatowania i wiercenia elementów łóżek, drzwi, stelaży stołów, mebli z drewna
  • Pozycjonowanie prawej głowicy dzięki motoreduktorowi.
  • Pozycjonowanie głowicy frezującej dzięki listwom zębatkowym
  • Proste cięcie pod kątem 45 stopni nawet do przycinania ukośnie listwy przyścienne

Maszyny bezpośrednio z fabryk maszyn:


Serwis techniczny oraz sprzedaż maszyn CNC do obróbki drewna. Profesjonalna piła tarczowa (uciosarka) z wierceniem bocznym CNC: Teknodoor 3001. Elektronicznie pozycjonowana ruchoma głowica do frezowania kieszeni pod zamek. Uciosarko - Wiertarka - Frezarka sterowana numerycznie CNC. Uciosarko - pilarka precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram. Niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka 45° + frezarka.

Pilarko frezarka do drewna  z wierceniem bocznym oraz frezowaniem pod kieszeń zamka. Pod usługi:Cięcie - Płyty, sklejki, blaty, meble. Duża powtarzalność cięć pod kątem. Funkcja powrotu ustawia pilarkę po zakończeniu cięcia ponownie w pozycji wyjściowej. Proste cięcie pod kątem 45 stopni nawet do przycinania ukośnie listwy przyścienne.


Boczne cięcie drewna pod kątem 45°.

Pionowe centrum obróbcze CNC do
drewna i płyt meblowych mdf.
CAD / CAM łatwy i prosty sposób
konstruowania korpusów mebli

Pionowe centra obróbcze CNC do drewna i płyt - kompletne formatyzowanie materiału płytowego. Maszyna umożliwia precyzyjne frezowanie na wszystkich czterech bokach obrabianego elementu. Grubość obrabianej płyty od 8 do 80 mm. Wszechstronne pionowe centrum obróbcze CNC do kompletnej obróbki.
Pionowe centrum wiertarsko-obróbcze CNC do korpusów meblowych.

Automatyczne centrum obróbcze z integrowaną piłą do profili stalowych. Centrum 4-osiowe, od góry pod każdym kątem w przedziale kątowym od 0° do 180°. Nowości ! Pozycjonowanie profilu za pomocą silnika liniowego, automatyczna regulacja prowadnic obrabianego profilu. Sterowana komputerowo dwugłowicowa piła do cięć skośnych dla profili z PCV i aluminium.ręcznym ładowaniem i zdejmowaniem profili profili alu, pcv, inox, stal. Centrum obróbcze do obróbki profili aluminiowych z 3/5 stron z Piły dwugłowicowe z regulowanymi kątami nachylenia. Centrum obróbcze do frezowania i wiercenia.