LGF-strona-glowna


Formatyzerko-czopiarka dwustronna służąca do obróbki jednoczesnej dwóch końców ramiaków lub dwóch boków elementów płytowych. Elementy płytowe mogą być przycinane na dokładny wymiar i profilowane na wąskich bokach. Innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajność i jakość w produkcji parkietów. Dwustronna formatyzerko - czopiarka składa się z dwóch jednakowych zespołów roboczych, posuwowych dociskowych. Rozmieszczenie wrzecion w obu stojakach jest takie samo. Maszyna do profilowania do obróbki wzdłużnej parkietów gotowych. Dwustronne formatyzerko-czopiarki - idealne maszyny do precyzyjnego formatowania i profilowania płyt wiórowych OSB, MDF, sklejek, płyt z drewna litego, płyt typu sandwicz. Przeznaczenie dodatkowe: płyt kartonowo-gipsowych oraz cementowych. Czopiarki dwustronne do czopów prostych. Dwustronne pilarki do rozkroju pakietów przy produkcji płyt głównych i płyt o stałych wymiarach. Profilarki i przycinarki dwustronne do płyt. Elastyczne linie profilujące do obróbki końcowej gotowych parkietów warstwowych obrzynarek dwustronnych, maszyn do wykonywania połączeń na wpust i pióro, wielopił. Zaawansowane technologicznie specjalne maszyny do wymogów i potrzeb w dziedzinie rozkroju, profilowania i obróbki CNC dla dużych ilości produkcyjnych.


Formatyzerko czopiarka dwustronna urządzenia do efektywnej obróbki skrzydeł drzwiowych, do frezowania i wiercenia skrzynek zamków i zawiasów, urządzenia do obróbki ościeżnic do frezowania i wiercenia blaszek zaczepowych i zawiasów oraz obróbki końców ościeżnic do ukosowania, wykonywania otworów łączących i rowków.

Precyzyjne cięcia równoległe do obróbki ościeżnic. Czopiarki dwustronne do czopów prostych. Dwustronne cięcia pod kątem. Maszyny i urządzenia do produkcji drzwi i ram. Cięcia pod skosem płyt i profili. Formatowanie i profilowanie płyt oraz desek. Profilarka i przycinarka dwustronna do elementów z drewna litego. Precyzyjne wykonywanie wręgów i rowków wpustowych. Maszynowa obróbka konturów i naroży. Centra obróbcze do wzdłużnej i poprzecznej obróbki elementów okiennych. Czopiarki do czopów prostych tzw. widlic. Maszyny i urządzenia do budowy schodów.Dwustronne formatyzerko - czopiarki – maszyny do zadań specjalnych: produkcja surowych skrzydeł drzwiowych: do wytwarzania elementów w postaci ram okiennych i drzwiowych. Maszyny do kalibracji parkietów gotowych oraz kompletnych linii do produkcji parkietów dwuwarstwowych i innych maszyn specjalnych do produkcji parkietów.

Firma oferuje dwustronne formatyzerko - czopiarki do standardowych zastosowań do obróbki i produkcji. Obrabiarki wieloczynnościowe do elementów z drewna konstrukcyjnego. Zastosowanie przy obróbce materiałów drewnopochodnych, materiałów warstwowych, tworzyw sztucznych. Dwustronne frezarki i szlifierki CNC do obróbki elementów krzywoliniowych. Centra obróbkowe do piłowania, frezowania frezami trzpieniowymi, profilowania, wiercenia, szlifowania:
- mebli
- drzwi
- płyciny
- frontów
- paneli ściennych i sufitowych
- elementów podłóg