LGF-strona-glownaREBECCA E 3200 -3800. Pilarki formatowe obrabiarki do płyt i drewna litego. Idealne cięcie pił formatowych. Piły formatowe do rozcinania płyt i drewna litego: wielka precyzja cięcia. Pilarki formatowe na wyposażeniu: wózek ruchomy, rama boczna do podtrzymywania ciętych elementów, agregat głowicy, stół roboczy z liniałem do ustawiania odpowiedniego kąta. Profesjonalne pilarki formatowe z cyfrowym wyświetlaczem na wyposażeniu z podnoszoną elektrycznie tarcza piły. Wytrzymały ruchomy stół, który się nie odkształca w trakcie eksploatacji.
Nowa pilarka formatowa do poprzecznego, wzdłużnego oraz skośnego rozkroju m.in. płyt pilśniowych, wiórowych i wykonanych z drewna litego.


Wśród modeli pił formatowych, także model wyposażony w cztery osie - wysokość, wychył, prowadnicę równoległą i przykładnicę poprzeczną, które sterowane są za pomocą wyświetlacza z ekranem dotykowym.
Pilarki tarczowe idealne do dokładnego obrzynania z czterech stron, do dzielenia na mniejsze formaty płyt z materiałów drzewnych oraz do dokładnego przecinania tarcicy na długość. Pilarki formatowe idealne do rozkroju płyty drewnopochodnej. Wydajne i wygodne w obsłudze poziome piły formatowe dedykowane płytom MDF, panelom ABS, PCV czy elementom z litego drewna.