LGF-strona-glowna


Cięcie taśmowe. Linie produkcyjne. Zwartej zaprojektowany panel automatycznego cięcia z paszą paletowe, prostownicy i jednostki stosie. Integrated Solutions - z jednego źródła. Piły taśmowe. Manualne oraz programowane CNC.
HEMA nie tylko dostarcza rozwiązania do cięcia i rozwiązuje problemy związane z technologią rozkroju, ale również podział na "przed" i "po" etapy. Zajmujemy się projektowaniem linii produkcyjnych i urządzeń produkcyjnych, dostosowane do wymagań naszych klientów. Oferujemy zintegrowane koncepcje, obejmujących wszystkie etapy, od załadunku elemencie do paletyzacji i pakowania. Przecinarki taśmowe. wysokowydajne, dwukolumnowe piły taśmowe do cięcia metalu - poziome, piły taśmowe do cięcia drewna, piły stolarskie oraz piły trakowe. Piły z wygodnym urządzeniem do ustawiania grubości cięcia. Mechanizm ustawiania przyspiesza pozycjonowanie głowicy tnącej do wysokości następnego cięcia.Wszystkie urządzenia pochodzące z zintegrowanego projektowania przy użyciu standardowych, sprawdzonych technologii i zintegrowanych norm bezpieczeństwa.
Zwracamy również szczególną uwagę na sprawę sprzętu peryferyjnego. Na przykład, projektujemy dużej pojemności ssania podciśniowego jednostki w zależności zarówno maszyny i warunków lokalnych. Tylko jeden kontakt z osobą, która posiada informacje na temat projektu i jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty działania piły, aż do rozpoczęcia produkcji. Oszczędza to postrzępione nerwy i pieniądze!


Sumienny i staranne planowanie pomaga pokonywać trudności produkcyjne. Sumienny i staranne planowanie gwarancji rzetelnego rozwiązania problemów. Automatyczna maszyna do cięcia taśmy na produkty wysokiej gęstości objętościowej. Panel kompozytowy cięcie z 14 tarczowych pił.
Nasze systemy przenośników składają się z wysokiej jakości, trwałe części maszyn
Linia produkcyjna z optymalnego wykorzystania przestrzeni
Panel przycinania i cięcia na wymiar w jednej linii produkcyjnej przy użyciu 6 piłowanie jednostek
Cutting Systems
* Przykłady zastosowania
* Poziomy przecinarek
* Pilarki Contour
Pionowe cięcia konturu
* Taśmowe do elementów warstwowych
* Linie produkcyjne
* Piły Flying
* Taśmowe dla integratorów
* Taśmowe do gotowych części
* Do cięcia pianki miękkiej Contour
* Do cięcia miękkiej pianki
* Przecinarek Tube
* Taśmowe do części głęboko tłoczone