LGF-strona-glowna


Alfa CODEMA - Polerka
- ukosowarka - fazowarka, z głowicą uchylną od 90 ° do 45 ° C do maksymalnie 60 mm grubości płyty z poliwęglanu.

-    Grubość obrabianej płyty 60 mm

-    Zbiórka materiału z obrabianej płyty 0.5 mm

-    Przedział kątowy ustawnej głowicy od 90° do 45°

-    Max możliwości fazowania 5 mm za jednym przejściem

-    Sterowanie elektroniczne

-    Elektrowrzeciono  Kw 1,1 -  12.000 rpm

-    Regulowany posuw w przedziale od 280 do 2500 mm./min

-    n.2  taśmy transportowe synchronizowane

-    Blat roboczy 1450 x 340 mm


Poniżej: pulpit sterujący pracy szlifierki polerującej oraz wizualizacja ustawień kątowych do frezowania krawędzi płyty.Polerka ALPHA została zaprojektowana i zbudowana aby polerować tworzywa sztuczne w klasie najwyższych oczekiwań. Maksymalna warstwa materiału możliwa do zdjęcia z polerowanej płyty: 0.010 mm do 1.5 mm obrabianego materiału. Z tego powodu, urządzenie jest wyposażone w dwie taśmy przenośnikowe, jedna górna i dolna, niższa. Dwie taśmy zapewniają łatwą i wygodną obróbkę polerowania płyty z poliwęglanu bez pozostawienia smug lub przepalenia. Szlifierka do płaskiego PMM polerko fazowarka. Polerki diamentowe do polerowania tworzyw sztucznych. Obcinanie/fazowanie maszynowe.  Regulacja kąta 0° - 45° do fazowania i ukosowania pod kątem 45°.Specyfika wyjątkowej pracy tej polerki fazowarki kątowej polega na możliwości obróbki płyty po skosie. Romby i trapezy. Ustawienie kątowe głowicy umożliwia obróbkę skośnych powierzchni płyty pleksi w zakresie od 90 ° do 45 °, bez potrzeby uciekania się do zmian ustawień zespołu wrzeciona na wysokość zbiórki materiału z powierzchni szlifowanej płyty. Ułatwia to szybki odczyt z goniometru, który jest umieszczony na głowicy płytki obrotowej.
Dla
zmiany ustawienia kątowego wrzeciona obróbki i dla zmiany różnej grubości obróbki, to jest możliwe i realizowane przez operatora polerki Alfa w bardzo prosty i szybki sposób, tak, aby wyeliminować jałowy czas przestoju pracy maszyny podczas ponownego ustawiania dla nowych wymiarów formatu.
Górny zespół jest samopoziomujący i jest punktem odniesienia dla różnicy grubości materiału; wystarczy odblokowanie nakrętki mocującej i ruch korbki aby móc obrabiać materiał z tworzyw sztucznych od 3 mm do 60 mm.Urządzenie jest w stanie zebrać warstwę równoległościanu, bez konieczności wstępnego cięcia.