LGF-strona-glowna


CODEMA TI - Codema EE RR -
Szlifierka do polerowania na wysoki połysk. Diamentowe polerowanie krawędzi pleksi. Polerowanie pleksi - Twarde tworzywa sztuczne takie jak. np. pleksi (szkło akrylowe), poliwęglany, ABS, itd. Szlifowanie tworzyw sztucznych. Diamentowe polerowanie krawędzi pleksi. Szlifowanie bocznych krawędzi płyt z tworzyw sztucznych PMMA. Polerowanie diamentowe plexi. Szafki i gabloty z plexi.
Szlifowanie - frezowanie - fazowanie - polerowanie płyt komorowych z tworzyw sztucznych. Przeznaczenie: Obróbka maszynowa płyty z tworzyw sztucznych, pleksi, pcv, poliwęglan komórkowy, polipropylen. Szlifowanie i fazowanie płyty komorowej. profesjonalna obróbka paneli komorowych z poliwęglanu.


Wyjątkowo dobrze pomyślana i wykonana seria maszyn o ustawnej, regulowanej pod żądanym kątem głowicy " TI "
Szczególną osobliwością szlifowania maszyną CODEMA TI zasadniczo są następujące: Zdolność do ustawień kątowych szlifierki polerującej w zakresie 0d -5 ° do + 60 °, co umożliwia obróbkę w trzech płaszczyznach. Szlifowanie, frezowanie, fazowanie, polerowanie. Moedel maszyny z kątowo ustawną głowicą "TI" wersja z 2100 i 3000 mm do 140 mm wysokości roboczej.


Obróbka skosu płyty, frezowanie stożkowe do 3 mm, bez konieczności uciekania się do podcinania (na cięcie kątowe) płyty pleksi.  Uwaga: maszyna zachowuje niezmienność ustawień grubości zbiórki z płyty nawet po zmianie nachylenia kątowego narzędzia. Lektura rzeczywistego ustawienia odczytu skosu obrabianej płyty (wymiar skosu uzyskuje się bezpośrednio na wyświetlaczu elektronicznym). Solidne mocowanie obrabianych płyt plastikowych za pomocą próżniowego blatu vacuum, który umożliwia przetwarzanie cienkich i trójkątnnych części frezowanych i polerowanych płyt z tworzyw sztucznych. Elektroniczny odczyt wielkości usuniętej warstwy materiału. Pole robocze dla poszczególnych stopni jest stała i zawsze wynosi 140 mm.

- długość robocza 2100 mm i 3000 mm
- maksymalna grubość robocza 140 mm
- feedback przedni do pracy w superpozycji 90 mm .
- wysoka prędkość obrotowa wrzeciona elektryczne Hp . 1,5
N. 8-12 ciśnienia
Podpory nr 3 przednie
Zespół nr 1 strona
Zespół nr 1 powrotem
Sterowany elektronicznie silnik bezszczotkowy
Elektroniczne sterowanie sekwencyjne PLC
Autodiagnostyka
Przetwornica dla elektronicznego sterowania wrzeciona oraz hamowania
narzędzia serwisowe

AKCESORIA

Zestaw INTERNATIONAL
dodatkowy docisk mocujący
WERSJA Codema EE RR 2.100 2.100 3.000 3.000
długość robocza mm 2.100
2.100
3.000
3.000
Min. max. grubość płyty
mm 1÷140
feedback przedni do pracy w superpozycji mm 90
ustawienie kątowe w przedziale od - do
mm - 5° +60°
- 5° +60°
- 5° +60°
- 5° +60°
sterowanie elektroniczne
mm PLC
PLC
PLC
PLC
Wysokość stała blatu roboczego
mm
900
Moc
kW (HP) 1.12 (1.5)

Szlifierka polerująca płyty z tworzyw sztucznych włoskiej firmy CODEMA.