LGF-strona-glowna


Giętarka do płyt z tworzyw sztucznych: model MONOBI SEI Gięcie płyt plexi (PMMA), gięcie płyt z polichlorku winylu (PVC), gięcie płyt poliwęglanu (PC), gięcie elementów płyt z polistyrenu (PS), gięcie płyt z poliestru (PETG), gięcie płyt z innych tworzyw termoplastycznych. Giętarka do materiałów termoplastycznych plexi. Profesjonalne giętarki włoskiej fabryki maszyn do obróbki płyt z plastiku- trwałe, precyzyjne, niezawodne‎ maszyny z gwarancją. Giętarki do plexi seria Codema charakteryzują się wysoką precyzją, dbałością wykonania, zaawansowanym sterowaniem. Giętarka do plexi - dla producenta reklam z tworzyw sztucznych. Urządzenie do podgrzewania płyty  Giętarka działająca w trybie dwustronnym. Gięcie dwustronne płyt z poliwęglanu.
Zespół grzewczy: Górny i dolny.

Światło od 200 do 500 mm. maksymalna długość ogrzewania 1100 mm. - 2.100 mm Maksymalna szerokość 500 mm ogrzewania. Szerokość 200 mm min ogrzewania. mechanizm dwustronnego ogrzewania. 12 rezystory średnica kwarcowe 19 X1050 podczerwieni z załamania (górna + dolna 6 z 6) Nr 6 elektroniczne regulatory temperatury z niezależnym izolatorem 50 mm. Pneumatycznego sterowanie górnego zespołu grzejnego. Selektory podłączenia. Tylny zespół do 1100mm. Suport z przodu z 1100 mm. Zasilanie 380 V 50/60 Hz. Zainstalowana moc 12 KW

Giętarka do materiałów termoplastycznych. Zgodna z potrzebami precyzyjna obróbka większości materiałów termoplastycznych: PMMA (pleksi), PC (poliwęglan), PS (polistyren), PETG (poliester), PVC (polichlorek winylu). Niezawodna jakość dopasowana do Twoich potrzeb produkcyjnych.  Wysoka wydajność giętarki osiągnięta poprzez zastosowanie czterech stref grzewczych gietarki. Każda listwa grzewcza giętarki posiada możliwość osobnej regulacji parametrów pracy takich jak: czas nagrzewania oraz moc. Zaleta w postaci ruchomej listwy pozwala na dowolne rozmieszczenie elementu grzewczego w postaci drutu oporowego, na stole roboczym. Gięcie plexi (PMMA), gięcie poliwęglanu (PC) oraz innych tworzyw termoplastycznych. Giętarka do plexi.Giętarka do plexi - dla producenta reklam z tworzyw sztucznych. Precyzyjne gięcie plexi na sprawdzonej maszynie do gięcia płyt z poliwęglanu. Produkcja wyrobów z plexi, poliwęglanu, pet, hips dla przemysłu, reklamy, sklepu. Produkty: gabloty, obudowy, elementy maszyn, stojaki, szyby, podstawki.
Precyzja pracy, staranność wykonania, łatwe i wygodne w obsłudze sterowanie praca giętarki, możliwość rozbudowy o nowe akcesoria i opcje, gwarancja serwisowa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, łatwy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych. Płyty akrylowe, płyty plexi profesjonalna maszyny do obróbki płyt z tworzyw sztucznych: Gięcie plexi - Producent giętarek do plexi, możliwość gięcia tworzyw od 1mm do 24 mm. Bogata gama oferowanych modeli giętarek do tworzyw sztucznych.  Giętarki do plexi cechy charakterystyczne. Blat roboczy giętarki do płyt termoplastycznych.

Model giętarki do tworzyw sztucznych 1200 2.100
Operacja robocze
gięcie płyt pleksi PMMA, PVC, PC, PS, PETG
Max szerokość robocza
mm 1250 2050 3050
Waga giętarki do tworzyw mm 250 kg 350 kg 450 kg
Max grubość płyty mm 10
Min odległość pomiędzy gięciem
mm
42                                             mm. 50
Robocza wysokość stała od podłogi blatu stołu
mm 1250
Długość mm 1600 2400 3400
Szerokość mm 1100 1100 1100

Każda listwa grzewcza giętarki do płyt z tworzyw sztucznych, posiada możliwość osobnej regulacji parametrów pracy (czas grzania, moc).