LGF-strona-glowna


Bolero 3 uniwersalne centrum obróbcze sterowane numerycznie w 5 osiach, z ruchomą bramą, przeznaczone do frezowania, wiercenia otworów, gwintowania i cięcia profili i detali aluminiowych, z PCV, stopów lekkich oraz stali. Bardzo szybkie centrum obróbkowe. 5-osiowe centrum CNC do obróbki tworzyw sztucznych i aluminium.
Średnica tarczy piły Ø 500 mm
Uchwyt HSK 63

Pole robocze X=4000 mm, Y= 360 mm. Uniwersalne centrum obróbkowe dla profili fasadowych i przemysłowych z przejrzystym i wygodnym w użyciu oprogramowaniem. Możliwość wiercenia i gwintowania w stali o grubości 10 mm. Pięć osi sterowanych numerycznie (X, Y, Z, A – pochył głowicy, C – obracanie głowicy). Centrum obróbkowe wyposażone w elektrowrzeciono o mocy 12,5 kW. 20.000 obr/1’, z uchwytem HSK63, przystosowanym do
automatycznej wymiany narzędzi obróbczych w trakcie pracy.Magazyn na 5 pozycji z narzędziami do wiercenie, frezowania, gwintowania + 1 pozycja na frez płaski HM Ø150 x 6 x 22 mm. Na wyposażeniu nr. 4 zaciski pneumatyczne standard do mocowania obrabianego materiału. Urządzenie do zraszania obróbki kropelkowego czysty olej. Bariera optyczna. Oś obrotowa wrzeciona (A) może być elektronicznie pozycjonowana na dowolny kąt w przedziale 180° ±90°. Równocześnie może być obrócony w osi (C) o pełne 360°.