LGF-strona-glowna


Centra obróbcze CNC TANGO. - maksymalne wymiary poprzeczne profilu, który może być obrabiany w pełnym zakresie kątów (0° - 180°). Max pole robocze frezowania, wiercenia, gwintowania  X= 6.900 mm lub 7400mm, Y= 650mm, Z= 300mm. Frezowanie TCT obróbka szprosu (końcówki profilu)  HM Ø 150x 6x22. Oś wrzeciona może być elektronicznie ustawiona na każdy stopień, pochyłu pomiędzy 180 ° ± 90 °. Centrum obróbkowe CNC z utwardzanymi powierzchniowo prowadnicami nośnymi, na których następuje dokładne pozycjonowanie głowicy roboczej z wymiennymi automatycznie narzędziami do obróbki profilu z aluminium, PCV, stali cienkościennej.


Elektrowrzeciono 12 kW S6, 24.000 obr/1’ uchwyt HSK63.
Nr 6 zacisków pneumatycznych.

Wieloczynnościowe centrum obróbcze do obróbki ram i skrzydeł okiennych z ALU i PVC. Możliwość wprowadzania danych z klawiatury i modyfikacji programu. Automatyczne centrum obróbkowe Tango CNC do profili aluminiowych, stalowych płyt cienkościennych.  Wieloosiowe centrum obróbcze z soldną budową korpusu maszyny o bramowej konstrukcji nośnej głowicy frezującej. 


Obróbka materiału w przedziale kątowym od 0° do 180° oraz w kątach pośrednich rotacji wrzeciona. Kontrola i sterowanie maszyny poprzez PC ze specjalnym software ABCD. Środowisko pracy elektronicznej Windows.Precyzyjne centrum obróbkowe do profesjonalnego cięcia płyt, paneli i profili alu. Frezowanie, wiercenie, gwintowanie w 4-5 osiach. Tango posiada głowicę do wykonywania flow drill oraz różnych dowolnych obróbek kształtowników z profili oraz płyt, różnych materiałów pochodnych PVC , aluminium, mosiądz, miedź, teflon, stal.Przykłady obróbki profili specjalnych na obrabiarce wielopłaszczyznowej Tango CNC: cięcie przegrody ściany biurowej, otwór osiowy, otwory do zamka trójpunktowego, podcięcie i frezowanie poprzeczne pod mocowanie klamki, otwory do montowania narożników. Precyzyjne 3 i 5 osiowe centra obróbcze CNC do tworzyw sztucznych i alu. Centrum obróbkowe CNC do aluminium i alu. Przykłady obróbki dla profili drzwiowych i okiennych Tango wykonuje otwory do łączenia narożników, otwory pod zawiasy, otwór pod obudowę zamka, rowek odprowadzający Centrum obróbcze sterowane numerycznie w 5 osiach przeznaczone do frezowania, wiercenia, gwintowania i rozkroju na paski, kawałki aluminium. Pozioma obrabiarka wieloczynnościowa sterowana numerycznie CNC pracuje w trzech osiach - czterech - pięciu osiach. Przeznaczenie: obróbka profili alu, profili inox, płyt warstwowych z poliuretanu, profili stalowych cienkościennych do 3 mm grubości używanych w budowie przegród przeciw pożarowych, ściana ogniowa

Automatyczne rozpoznanie położenia zacisków pneumatycznych na blacie stołu roboczego- narzędzie robocze nie znajduje się na drodze kolizyjnej z innymi elementami roboczymi i nie wchodzi w konflikt z łożem maszyny. Maszyna wyposażona w płynną regulację prędkości roboczej w zakresie od 0- 24.000 rpm. Automatyczny zmieniacz narzędzi z 8 pozycjami w magazynku znajdujący się na pasku listwy bocznej maszyny. Zaciski docisków pneumatycznych poziome (8 sztuk). Zraszające dozujące urządzenie natryskowe zraszacza części roboczej frezu do chłodzenia. Zabezpieczająca bariera świetlna po przerwania, której maszyna przerywa swoje działanie robocze.