LGF-strona-glowna

K.G.S 660 S  pionowa pilarka tarczowa do formatowania płyt z drewna, drewnopochodnych. Pilarka do rozkroju płyt meblowych z posuwem automatycznym, w osi wzdłużnej X oraz w osi pionowej Y. Dobór najlepszych podzespołów pilarki, gwarantuje najwyższą precyzję cięcia płyty. Wygoda ustawień piły gwarantuje wydajność przy jednocześnie małym miejscu, które zajmuje w zakładzie produkcyjnym. Formatyzerka pionowa do produkcji mebli - Cięcie pod kontrolą w dwóch osiach- Piła formatowe z podcinakiem. Moc silnika: 4.47 kW (6 HP) możliwość zwiększenia mocy silnika głowicy tnącej do (7,5 HP) 5.6 kW. Tryb automatyczny pozycjonowania piły, obrotu kątowego głowicy.


Średnica piły głównej Ø 300 mm. Profesjonalna piła formatowa - do drewna i płyt do rozkroju w pionie w poziomie wspomagana programatorem rozkroju płyty. Piła formatowa z podcinaczem do płyt stolarskich i laminowanych oraz do wzdłużnego i poprzecznego piłowania drewna. Piła do cięcia płyt wiórowych i z tworzywa. Solidna formatyzerka do cięcia płyt meblowych. Branża: Maszyny stolarskie do obróbki drewna. Piła z posuwem automatycznym to ułatwienie rozkroju płyt i podniesienie jakości końcowej wyrobu. K.G.S 660 to wysoka jakość i duża wydajność w jednym. Pilarka tarczowe do rozkroju płyt z drewna, sklejki, płyt meblowych, drewna budowlanego. Wytrzymała piły do cięcia płyt meblowych w trybie automatycznym z możliwością pozycjonowania położenia ciętej płyty na blacie roboczym pilarki. Możliwy ponadto rozkrój trudnych materiałów kompozytowych. Maszyna przeznaczona do cięcia płyty w pionie i w poziomie - możliwe mikro frezowanie. oto profesjonalne piły formatowe włoskiej fabryki maszyn G.M.C. Piły panelowe do rozkroju płyt o zwiększonym czynniku zapylenia.

Ponowa formatyzerka K.G.S.660 S. jest przeznaczona do precyzyjnego cięcia płyt drewnopochodnych, mdf, surowego drewna, laminatu zarówno w pionie i w poziomie. Dokładność cięcia gwarantuje solidna rama, która w całości jest spawanej. Blat stołu roboczego jest wykonany z profili stalowych i aluminiowych oraz listew z tworzywa sztucznego. Idealnie dopasowany do ramy maszyny blat stołu pozostaje w pełnej synchronizacji i przesuwa się automatycznie aby uniknąć kolizji z wirująca tarczą piły podczas cięcia w poziomie.Unoszenie ciętej płyty na blacie stołu piły zachodzi poprzez ssawki i siłę ciśnienia wytworzonego z pompy próżniowej (vacuum pump). 4 strony płyty poddane rozkrojowi za jednym przejściem głowicy w jednym ustawieniu.


Oddolne formatowania płyty na blacie pilarki. System podciśnieniowego mocowania płyt VSR może unosić cięte płyty zamocowane na pilarce pionowej.

Dolny suport z chowanymi rolkami umożliwia wygodne przesuwanie ciętych paneli. Przesuwanie belki nośnej agregatu piły oraz wózka agregatu piły przy cięciach w poziomie i w pionie odbywa się automatycznie. Cięcia pionowe są wykonywane w 5 punktach blokowania belki nośnej. Pionowa formatyzerka K.G.S.660 S. jest przeznaczona do precyzyjnego cięcia płyt drewnopochodnych, mdf, surowego drewna, zarówno w pionie i w poziomie. Dokładność cięcia gwarantuje solidna rama, która w całości jest spawanej. Blat stołu roboczego jest wykonany z profili stalowych i aluminiowych oraz listew z tworzywa sztucznego. Idealnie dopasowany do ramy maszyny blat stołu pozostaje w pełnej synchronizacji i przesuwa się automatycznie aby uniknąć kolizji z wirująca tarczą piły podczas cięcia w poziomie.
Długość cięcia:    5300 mm
Wysokość cięcia: 2200 mm
Głębokość cięcia: 80 mm

Zapotrzebowanie powietrza (w układzie odpylania dolnym) 900 m3/h. Zapotrzebowanie powietrza (w układzie odpylania górnym) 360 m3/h. Średnica przyłączeniowa króćca ssawnego dolnego Ø  100 mm. Średnica przyłączeniowa króćca ssawnego górnego Ø 100 mm