LGF-strona-glowna


TEKNODOOR WIELOZADANIOWA PIŁA DWU (2) GŁOWICOWA Z WIERCENIEM BOCZNYM. Dodatkowo głowica ruchoma głowica do precyzyjnego frezowania kieszeni pod zamek. Uciosarko - Wiertarka sterowana numerycznie CNC. Uciosarko - wiertarka do ościeżnic o zwiększonej mocy produkcyjnej. Uciosarka dwupiłowa TEKNODOOR 3001
Pilarko-uciosarka do cięcia kątowego i ukośnego z wierceniem bocznym: przeznaczenie ościeżnice i ramki drzwi z drewna i drewnopochodnych kompozytów. Stolarka otworowa: okna i drzwi, konstrukcje drewniane, altany, zespoły ogrodowe. Uciosarka przesuwna do przycinania długich elementów. Pilarka tarczowa uciosarka firmy Balestrieri.
Uciosarko - pilarka wykonuje precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram.  Niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka + frezarka. Maszyny do obróbki elementów stolarki otworowej. Produkcja kombinowanych obcinarko-wiertarek-frezarek do ościeżnic drzwiowych w oparciu o staranny dobór podzespołów i części maszyn produkowanych na specjalistycznych urządzeniach CNC.  Sprawdzone, wytrzymałe i trwałe: Uciosarka dwustronna. Uciosarki do drzwi - Uciosarka dwustronna.


Modele maszyn w produkcji: DUAL-DOOR 3001, UNI-DOOR 3000, ULTRA + 45, TECHNA PLUS, DUALMATIC 45, MATIC SENIOR, COF-MATIC Uciosarko - Wiertarka TECHNO Rotacja głowic tnących +90° - 0 – 45°, podwójny pochył kątowy tarcz pił tnących2 głowicowa piła kątowa ULTRA 45° Uciosarka wiertarka TECHNO 3001 PLUS Piły poziome z bocznym wierceniem. Obcinarki dwustronne automatyczne drewna, drewnopochodnych kompozytów typu mdf. Piły poziome z bocznym wierceniem. Automatyczna obcinarka z wierceniem bocznym ościeżnic, opcja podłączenia podajnika wielkorolkowego multi-roll. Obcinarki dwustronne ościeżnic drzwi. Centrum obróbcze dwustronne do ościeżnic. Produkcja kombinowanych obcinarko-wiertarek-frezarek do ościeżnic drzwiowych w oparciu o staranny dobór podzespołów i części maszyn produkowanych na specjalistycznych urządzeniach CNC. Maszyny sprawdzone, wytrzymałe i trwałe.


wiercenie + wkręcanie

wiercenie+ frezowanie


frezowanie pod kieszeń zamka

Uciosarko - pilarka wykonuje precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram. Niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka + frezarka. Maszyny do obróbki elementów stolarki otworowej. Produkcja kombinowanych obcinarko-wiertarek-frezarek do ościeżnic drzwiowych w oparciu o staranny dobór podzespołów i części maszyn produkowanych na specjalistycznych urządzeniach CNC. Maszyny sprawdzone, wytrzymałe i trwałe.
Obcinarki dwustronne automatyczne drewna, drewnopochodnych kompozytów typu mdf. Piły poziome z bocznym wierceniem. Automatyczna obcinarka z wierceniem bocznym ościeżnic, opcja podłączenia podajnika wielkorolkowego multi-roll. Obcinarki dwustronne ościeżnic drzwi. Centrum obróbcze dwustronne do ościeżnic. Narzędzie sterowane numerycznie, które ustawia się samodzielnie i automatycznie, co umożliwia wyfrezowanie kieszenie zamka w ciągu kilku minut bez potrzeby ponownego ustawiania  drzwi.
Centrum obróbcze do elementów ościeżnic oraz opasek drzwiowych. Model: TEKNODOOR 3001 / S
Wysokowydajna maszyna dwustronna do wykonywania operacji cięcia i wiercenia pod kątami 45° i 90° Idealne centrum do frezowania pionowego i poziomego gniazd i otworów pod zamek oraz zawiasy. Dodatkowe zamontowane wrzeciona wiertarskie pozwalają na wykonanie otworów pod złącze w opaskach oraz pod same zawiasy. Wyposażona w podajnik i odbiornik elementów, umożliwiające obsługę przez jednego operatora. Obrabiarka CNC, z górną bazą dla obrabianych elementów, co gwarantuje wysoką jakość i precyzję obróbki. Kontrolowana numerycznie środkowa podpora elementów, o zmiennym położeniu, by zapewnić optymalne warunki obróbki. Producent: Balestrieri Wielofunkcyjne urządzenie do kompletnej obróbki ościeżnicy drzwiowej. Maszyna posiada na wyposażeniu agregat łączenia na 45° Uni Door, wykonuje wszystkie obróbki: cięcie-wiercenie, wiercenie- zakładanie zawiasów, wiercenie pod płytkę zamka i/lub gniazda zawiasów. Produkcja dzienna może wynieść od 200 do 1000 kompletów.