LGF-strona-glowna

Pilarka tarczowa: K.G.S. 770 E.S. Formatyzerka do cięcia w pionie w poziomie płyt z tworzyw sztucznych oraz z płyt drewnopochodnych, a nawet płyty cementowo-włóknowej FERMACELL HD oraz do rozkroju płyty wiórowo-cementowej stosowanej w budownictwie szkieletowym. Profesjonalna piła formatowa - do drewna i płyt do rozkroju w pionie w poziomie. Piła formatowa z podcinaczem do płyt stolarskich i laminowanych oraz do wzdłużnego i poprzecznego piłowania drewna. Pilarki pionowe i piły formatowe do rozkroju płyt wiórowych. Obrabiarka do drewna. Piły formatowe - piła tarczowa przemysłowa.

1. Panel sterowanie pilarki formatowe GMC 170 E.S.                        2. System ssawek oddolnych do mocowania płyty

Uniwersalna formatyzerka z posuwem automatycznym w dwóch osiach roboczych X - Y idealna do cięcia płyt meblowych z wielopunktowym system odciągu kanalikowego DPS zasysający na całej powierzchni roboczej cięcia różne zanieczyszczenia, kurz, pył, trociny i małe odpadki. Piła formatowa pionowa z podcinakiem, idealna do rozkroju płyt w pionie i w poziomie. Wygodny i precyzyjny rozkrój płyt z nową formatyzerką do cięcia płyt. Pilarka formatowa o dużej wysokości cięcia płyty. Dokładne cięcie płyt. Piła formatowa o dużym blacie roboczym 5100 x 2200 x 80 mm. Formatowa piła pionowa do drewna i tworzyw z poliwęglanu.System wspomagania pneumatycznego wysuwania piły z głowicy agregatu tnącego. Dzięki tej opcji, w górnych częściach formatówki, rozkrój odbywa się automatycznie.


Dwa silnik dla każdej osi cięcia

Oddolne cięcie płyty dzięki systemowi unoszenia Vacuum Pump

Wyposażenie: Max średnica Ø max tarcza piły /wrzeciono mm  300/30. Szczelinowy odciąg kanałowy DPS idealny do cięcia głowicą piły na długich i rozległych przestrzeniach pola roboczego pilarki. Duripanel płyta wiórowo-cementowa do stosowania w budownictwie szkieletowym. Rozkrój płyty wiórowo-cementowej Duripanel. Płyty cementowe i cementowo-włókienne SINIAT do stosowania w budownictwie szkieletowym. Płyty wiórowo-cementowe i wiórowo-magnezjowe - płyta Heraklith. Tektalan - płyta warstwowa z wełny drzewnej z rdzeniem z  wełny kamiennej oraz zintegrowanym welonem szklanym. Formatówka idealna do wykonywania maszynowej obróbki drewna i tworzyw drzewnych. Przycinanie płyt w pionie i w poziomie. Cięcie płyt o dużym stopniu pylenia. Pilarka z piłą podcinającą do formatowania trudnych w rozkroju płyt pylących powstałych z rycyklingu. Pylenie podczas przycinania płyt piłą zmniejsza się poprzez stosowanie pił tarczowych z małą ilością zębów oraz pracę z mniejszymi prędkościami obrotowymi dzięki czemu jest dostępna opcja płynną regulacją obrotów na pile.