LGF-strona-glowna

FREZARKO DŁUTARKA PROGRAMOWANA NUMERYCZNIE AF 600 FREZARKA DO LAMELI. STEROWANIE W 3 OSIACH. 2 OSIE ZE STEROWANIEM INTERPOLOWANYM.
Frezarka nutowa lamelownica Idealna frezarka do frezowania kieszeni pod otwór zamka w drzwiach. Ekran dotykowy 10" do wygodnej obsługi pracy frezarki do lameli. Sztywna praca głowicy 90 stopni. Obroty wrzeciona 1000-12000 obr/min. Moc silnika 3,3kW. Dla większej wygody pracy boczne zderzaki bazujące 1 szt. lewy i 1 szt prawy- opcjonalnie. Odgórne dociski pneumatyczne 2 szt.Tylne zderzaki 2 szt.- opcjonalne Dane techniczne: Prędkość robocza osi pracy frezarki X/Y/Z 35/6/6 m.min Wrzeciono ER 25 dla narzędzi 8-10-12 mm szt.1 Pole robocze za jednym zamocowaniem  Z-150mm Y-180mm X- 600 mm. Maszyny do okien - frezarka do okiennic.


Zakresy pracy frezarko dłutarki programowanej numerycznie, w osiach do ustalenia podczas programowania specjalnego pod obróbkę ramiaka z drewna: Programy obróbcze są zapisywane w sterowniku maszyny i mogą zostać w dowolnym momencie wybrane przez operatora. Frezowanie skośne pod lamele okiennic- frezowanie gniazd i łączeń- felcowanie bocznej krawędzi- wiercenie pod zawiasy (zalecany agregat osobnej wiertarki pod kątem 6-8 stopni dla zawiasów anuba)- frezowanie wybrania w futrynie drzwiowej pod blachę zamka i zawiasy- kieszeń zamka poziomo, frezowanie pod klamkę i klucz pionowo. Maszyna wykonuje wszystkie typowe obróbki stolarskie:


Frezarki do łączników płaskich (lameli) i łączników kształtowych wklęsłych i wpustów. Test frezarki nutowej AF 600 - film. Frezarka nutowa lamelownica. Do precyzyjnego sterowania frezarką użyto silników brushless, które pozwalają na wysoką dokładność pozycjonowania głowicy względem materiału obrabianego. Kompaktowa frezarka numerycznie sterowana do wykonywania typowych obróbek w stolarce otworowej. 2 osie ze sterowaniem interpolowanym pozwalają na kompleksową obróbkę elementu. Agregat frezujący może pracować poziomo i pionowo z automatycznym przestawieniem z programu. 3 osie sterowane numerycznie.


Frezarka górnowrzecionowa - precyzyjna frezarka do lameli sterowana numerycznie - Frezarka do lameli AF 600 włoskiej firmy CMC WOOD idealna dla firm specjalizująca się w produkcji mebli oraz w stolarce otworowej. Frezarka pomaga przygotować rowki na pióra obce drewniane w ramiaku. W maszynie CTM 45 sterowanej manualnie kątownik nastawny pozwala wyregulować kąt roboczy w zakresie 0–135°, a bezstopniowy ogranicznik głębokości można ustawić w siedmiu stałych pozycjach. Opcjonalnie odciąg pyłu ze zbiornikiem po prawej stronie korpusu urządzenia. Głębokość robocza frezu: 180 mm.  Prędkość obrotowa: 12000 obr./min


AF 600 Frezarka do wpustów w ramiaku z drewna zaprojektowana specjalnie do żłobienia paneli w każdej pozycji, dzięki solidnej budowie i właściwie dobranego sterowania, które może być ustawione na każdej wysokości i pod każdym kątem- w przedziale, które się mieści w danych technicznych. Wygodna w obsłudze frezarka - dłutarka do wybierania otworów w drewnie sterowana numerycznie.


AF 600 programowana frezarko dłutarka do obróbki drewna. Programowa frezarka górnowrzecionowa do otworów do okiennic. Frezarka do okiennic z drewna sterowana numerycznie w dobrej cenie. Łatwo, szybko i wygodnie frezuje gniazda pod lamele. Precyzyjna i szybka produkcja pod okiennice - drewniane, płycinowe, szczeblinowe, ozdobne. Frezarko - wiertarka do okiennic model AF 600 idealna do frezowania lameli do okiennic. Przeznaczenie robocze: okna, drzwi, okiennice, elementy schodów- wąsy i stopnie. Frezarka idealna do obróbki ościeżnic i skrzydeł drzwi: kieszenie pod zamki i otwory do okuć obwiedniowych.