LGF-strona-glowna

CENTER DOOR FRAMAR FREZARKA DO PRODUKCJI DRZWI I OKIEN Z DREWNA.
Frezarka dłutownica do zamków i zawiasów drzwiowych. Maszynowa obróbka drzwi. Sterowana numerycznie czteroosiowa maszyna do okuwania drzwi i okien. Stół przesuwany na prowadnicach liniowych, ruch za pomocą kołowego prowadzenia taśmy sterowany silnikiem DC z przekładnią, odczyt za pomocą taśmy magnetycznej. Dłutownica. dłutarka do dłutowania drewna drzewa. Specjalna frezarka dla producentów drzwi do wykonywania frezowania w kilka sekund kieszeni pod zamek.

Film ilustrujący pracę frezarki

Frezarka do drzwi CENTERDOOR FRAMAR CNC. Frezarka pracująca w osiach X, Y, Z idealna do obróbki drewna, frezowanie drzwi i szaf, mebli. Automatyczna frezarka wiertarka do drzwi i okien. Profesjonalna frezarka do wpustów pod zamki i zawiasy drzwiowe.

Oś wzdłużna robocza mm. 530 - oś poprzeczna Y mm. 230 oś pionowa Z mm. 280
Oś robocza na blacie stołu mm. 1680 pozycjonowanie blatu stołu. Max długość mm. 300
Max głębokość mm. 110 Max wysokość elementu obrabianego mm. 70
Poziome wrzeciono Kw. 2,4 rpm 12000 Pionowe elektrowrzeciono Kw. 0,8 rpm 6000
Wymiary mm. 3300 x 2000 x 1900 Ciężar maszyny Kg. 920

FRAMAR CENTERDOOR

Max wysokość drzwi 70 mm.
Bieg frezu w osi roboczej Z - 280 mm - CNC
Bieg frezu w osi roboczej Y - 230 mm - CNC
Bieg frezu w osi roboczej X - 530 mm - CNC
Bieg w osi roboczej W  pozycjonowanie blatu stołu 1680 mm.
Waga 920 kg

Frezarka do produkcji drzwi. Nowy ploter obróbczy do frezowania. Wstaw narzędzia & ™ System Rail
Misja Style Szafka Frezy DO 5 / 8 "do 1-3/16" Materiał
• Ustawić panel szerokość rowka od 5.4mm - 6.6mm za pomocą łatwych w użyciu pokrętła - no podkładek konieczne.
• Przeznaczona do precyzyjnego cięcia rowków w celu zapewnienia niewymiarowych sklejki fornirowane, przyległy.
• Każdy zestaw zawiera 2 szt. (1 dla stile kawałki i 1 na kawałki szyny)
Dostępne również Frezy oraz inne narzędzia.
Uniwersalne maszyny kombinowane, wyrówniarki, grubościówki, pilarki tarczowe z ruchomym stołem, pilarko-frezarki, frezarki dolnowrzecionowe firmy CMC WOOD ITALIA.

Frezarki do drzwi i okien oraz okiennic. Pilarki i frezarki do drzwi i ram aluminiowych. Frezarka z piłą do produkcji półokrągłych drzwi i łuków. Centrum obróbkowe CNC do drzwi. Zestaw frezów do drzwi. Wiertarko-frezarka przeznaczona do kompleksowej obróbki otworów i wnęk w drzwiach drewnianych i płycinowych. Maszyna wykonuje precyzyjne otwory pod klamkę i wkładkę zamka oraz wnęki płytkie i głębokie pod zamek i czołowe blachy mocujące. Obróbka otworów w drzwiach w wykonaniu lewym i prawym, dla różnej szerokości drzwi. Wiertarko-frezarka sterowana jest za pomocą sterowników komputerowych Łatwe i wygodne ustawienie parametrów roboczych. Wszystkie zespoły obróbcze wykonują ruchy oscylacyjne z jednoczesnym zagłębianiem się w materiał. Suwy robocze frezarki do drzwi realizowane są dzięki pracy wyselekcjonowanych serwo napędów oraz stabilnych układów pneumatycznych. Zastosowane wysokoobrotowe napędy obróbcze zasilane są poprzez przemienniki częstotliwości, co umożliwia prawidłowe dobranie parametrów frezowania w ramie ościeżnicy, ramie okiennej, w płycie panelowej etc. Urządzenie posiada zainstalowane trzy zespoły wiertarskie do zawiasów wkręcanych, z możliwością regulacji kąta wiercenia, których położenie zmienia się w zależności od ustawienia drzwi do obróbki: lewe lub prawe.