LGF-strona-glowna

Frezarka CNC do nestingu płyt dla producentów mebli. Profesjonalny ploter do nestingu płyt meblowych. Wycinanie kształtów na maszynie CNC. Nesting płyty wiórowej. Centrum CNC do nestingu płyt. Innowacyjne 4-osiowe centrum CNC do nestingu płyt MDF. Przemysłowe centrum obróbcze CNC - nowoczesny rozkrój płyty meblowej. Cięcie płyty meblowej. Profesjonalne obrabiarki CNC. Centrum belkowe i centrum do nestingu. Produkcja mebli twardych. Rzeczowa odpowiedź na konieczność redukcji kosztów i skrócenia czasu realizacji zamówień i dostaw. Krzywoliniowa obróbka płyt meblowych: frezowanie dowolnych kształtów. fronty meblowe. pod uchwyty, wiercenie (otwory pod półki regulowane, korpusy meblowe). Precyzyjne frezowanie CNC w sklejce, drewnie, płytach wiórowych. Numeryczne centra obróbkowe Alfatec.

Centrum obróbkowe do obróbki płyty meblowej: HR 300   
Bieg wzdłużny w osi  X 4000 mm.
Bieg poprzeczny w osi Y 1600 mm.
Bieg pionowy w osi X 250 mm
Max. wymiary płyty panelowej 3000x1300x80  mm.
Prędkość w osi X  50 m/min
Prędkość w osi Y 30  m/min
Prędkość w osi Y 20 m/min
Prędkość obrotowa wrzeciona głowicy frezującej 0 - 20.000  g/min. Prędkość obrotowa wierteł 3200 obr /min
Mos silnika wrzeciona głowicy frezującej 4 kW
Moc silnika wierteł  2.2  kW
Ilość wrzecion do wiercenia 15  n.
Pompa vacuum m 3/h 60 m3/h

Nowa seria frezarek CNC do produkcji szafek kuchennych. Osie X i Y zaprojektowane w systemie listwy zębatkowej do precyzyjnego pozycjonowania głowicy pod obróbkę płyty meblowej. Stabilny blat roboczy centrum obróbkowego gwarantuje dokładne wymiarowanie. Na wyposażeniu wbudowana optymalizacja produkcji mebli, co skutkuje oszczędnością czasu i materiału. Dzięki specjalnym modułom przeznaczonym do produkcji mebli poprawia się wydajność i jakość.


Standardowe wymiary ssawek  (n°8)  150 x 70  mm.
Moc elektryczna max zainstalowana 11  kW
Średnica otworów do odciągów 250  mm.
Ciśnienie robocze maszyny 6/8  atm
Prędkość powietrza w odciągu 30  m/sek
Zapotrzebowania powietrza  2170  m3/h
Wymiary maszyny:  4500 x 2150 x 2000 mm.
Waga netto maszyny:  2700  Kg.


HR 300


Nowa seria frezarek CNC do produkcji szafek kuchennych. Osie X i Y zaprojektowane w systemie listwy zębatkowej do precyzyjnego pozycjonowania głowicy i wysokiej wydajności obróbki płyty meblowej. Frezarka do obróbki płyt meblowych ( 4.000 mm. x 1.600 mm.)  Stabilny blat roboczy centrum obróbkowego. Na wyposażeniu wbudowana jest optymalizacja czasu produkcji mebli, co skutkuje oszczędnością czasu i materiału. Dzięki specjalnym modułom przeznaczonym do produkcji mebli poprawia się wydajność.