LGF-strona-glowna
Frezarka do okiennic z drewna Okiennica

Frezarka do okiennic

FREZARKI DO OKIENNIC ELECTRONIC C.P.P. 5 CMA   - C.P.P.
Precyzyjna frezarka do okiennic z drewna. Szybko i dokładnie frezuje gniazda pod lamele. Maszyna do produkcji okiennic. Maszyny do okien. Frezarka do okiennic. Praktyczna w działaniu, funkcjonalna w użyciu. Skuteczna wykonaniu i wynikach produkcyjnych. Lamelownica, frezarka nutowa, fugownica, biscuit joiner. Frezarka do okiennic frezuje gniazda pod lamele i inne otwory kształtowe. Stolarka otworowa: okiennice, okna.
Frezarko czopiarka

Frezarko dłutarka

Frezarko dłutarka do produkcji żaluzji okiennych. Frezarko dłutarka do wybierania otworów w drewnie sterowana numerycznie: przeznaczenie okna, okiennice, elementy schodów- wąsy i stopnie. Frezarka idealna do obróbki ościeżnic i skrzydeł drzwi: kieszenie pod zamki i otwory do okuć obwiedniowych. Niezastąpiona w pracach stolarskich. Maszyna  idealna do wykonywania dłutowania, obróbki drewna polegająca na wykonywaniu dłutami oraz frezami wzdłużnymi, różnego rodzaju wcięć, w celu uformowania gniazd, czopów, widlic, wczepów i innych kształtów.

Frezarko dłutarka

Frezarka do produkcji gniazd

Frezarka do produkcji gniazd: żaluzje z lamelami wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna. Frezarka do lameli lamelownica. Stacjonarna frezarka do wykonywania profesjonalnych połączeń na tzw "lamelkę". Ponadto maszyna nadaje się również do wykonywania nacięć podłużnych w ramiaku.Charakteryzuje się różną możliwością nastaw głębokości frezowania przy pomocy listwy wzornikowej o dokładnej regulacji- listwa zębata. Frez o średnicy 110 mm i grubości 12 mm do szczelin maskowanych. Zderzak pochylenia ustawiany bezstopniowo na każdy kąt w zakresie 0-90 stopni.

Włoskie frezarki do drewna

Wiertarka oscylacyjna – czopiarka  Silnik 2,2 kw, obroty: 2.800 U/min Skok poprzeczny – 340 mm Skok wzdłużny – 120 mm Regulacja góra – dół – 170 mm Uchwyt wiertła (frezu) fi 18 max Docisk ręczny lub pneumatyczny.. Wiertarka oscylacyjna do produkcji gniazd w nogach, obróka ram okiennych z drewna, do rzeźbienia w okiennicach, do ażurowych ozdób okiennych. Maszyna idealna do produkcji otworów w okiennicach ażurowych.  Frezarka do otworów na żaluzje w okiennicach. Frezarko C.M.A 2000 do żaluzji, tryb pracy: automat: na wyposażeniu dwa wrzeciona, dociski pneumatyczne, pneumatyczny posuw głowic, automatyczne podawane listwy, regulacja zakresu oscylacji, regulacja kąta agregatu, boczne podpory listwy.

Wiertarka oscylacyjna do drewna

Frezarka do podrzynek Frezarka do otworów pod lamele na żaluzje w okiennicach. Frezarko kopiarka automatyczna dla uzyskania perfekcyjnej obróbki bocznej 4 stronnej płaskich palet użyteczna do produkcji okiennic oraz żaluzji w okiennicach. Stała prędkość posuwu. Wersja z frezem obłym na 30°.