LGF-strona-glowna

TEKNODOOR 3001 wielozadaniowa piła (2) głowicowa z wierceniem bocznym oraz frezarką boczną. Precyzyjna piłą z frezowaniem do ościeżnic ram drzwiowych. Dodatkowo głowica ruchoma głowica do precyzyjnego frezowania kieszeni pod zamek. Uciosarko - Wiertarka sterowana numerycznie CNC. Uciosarko - pilarka wykonuje precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka do drewna znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien również idealnie się nadaje do zastosowania. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram.Teknodoor 3001 to niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka + frezarka. Maszyny do obróbki elementów stolarki otworowej. Produkcja kombinowanych obcinarko-wiertarek-frezarek do ościeżnic drzwiowych w oparciu o staranny dobór podzespołów i części maszyn produkowanych na specjalistycznych urządzeniach CNC. Solidna maszyna pod kontrolą, sprawdzona, wytrzymała i trwała.
Automatyczna maszyna do ukosowania ościeżnic pod kątem 45 stopni i wiercenia otworów o wysokiej precyzji działania. Wygodna manualna regulacja głowic obrotowych; Piły tarczowe 2 x 400 mm.Zespoły głowic do cięcia i wiercenia zamontowane na prowadnicach liniowych o wysokiej precyzji działania.
Solidna maszyna pod kontrolą, sprawdzona, wytrzymała i trwała. Maszyna do wiercenia i osadzania okuć w ościeżnicach, maszyna do wiercenia i osadzania kołków. Produkcja okien, drzwi i ościeżnic.Teknodoor 3001 najlepszym rozwiązaniem do produkcji drzwi i ościeżnic.