LGF-strona-glowna


Centrum obróbkowe do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, sterowane numerycznie NAVY włoskiej fabryli maszyn Belotti, centrum obróbcze z 5 kontrolowanymi osiami roboczymi, przeznaczone do obróbki elementów z drewna i kompozytów. Centrum Obróbcze Navy Seria NAVY składa się z 5-osiowych, zaawansowanych centrów obróbkowych zaprojektowanych specjalnie do specyficznych potrzeb stoczni. Szeroki wachlarz modeli i instalowanych głowic tnąco- frezujących umożliwiają spełnienie dowolnych wymagań wymiarowych i technologicznych. Stocznie, które wybrały maszyny z firmy Belotti, wkrótce znacząco podniosły jakość oraz wydajność; Ponadto poprawiła się jakość środowiska pracy, dzięki różnorodnym wyposażeniom oferowanym w centrum obróbkowym, takim jak skuteczne urządzenia odsysające pyłu oraz aktywne / bierne systemy bezpieczeństwa.
Dane techniczne:
Oś robocza X pole robocze (min-max): mm  4.000 - 60.000 mm Głowica frezująca w osi X prędkość m/min 95
Oś robocza Y pole robocze (min-max): mm  4.200 - 8.800 mm  Głowica frezująca w osi Y prędkość m/min 90
Oś robocza Z pole robocze (min-max): mm  2.000 - 6.000 mm    Głowica frezująca w osi Z prędkość m/min 5 / 25
Moc 15kW lub 22kW Sterowanie CNC Siemens 840D - Heidenhain iTNC530
Fanuc 31iA5
Tolerancja mniej niż 0.05mm dla każdej osi
Magazynek narzędzi 0d 8 do 40 sztukProfesjonalna frezarka CNC 4-OSIOWA. Panelowe centrum obróbcze wyposażone głowice frezujące kontrolowane przez panel sterowania numerycznego. Frezarka 4 osiowa łączy w sobie wysoką wydajność ze zdolnością przetwarzania małych partii w jednej sekwencji roboczej. Frezowanie pod kątem, podcinanie płyt, wiercenia w płycie meblowej. Obecny wymóg istotnego zmniejszenia kosztów produkcji można osiągnąć na tego typu maszynach: nie zatrzymują się przy zmianie wielkości wytycznej z pulpitu sterującego - czas przygotowania i przezbrojenia zminimalizowany do zera - nie zachodzi żadna potrzeba stosowania dodatkowej instrukcji operacyjnej aby dostosować wymiary frezowania, podcinania, nawiercana zgodnie z panelem roboczym wymiarów rzeczywistych.


Profesjonalna obróbka tworzyw sztucznych wykorzystywanych w budowie jachtów. Centrum obróbkowe dla  konstruktorów i budowniczych jachtów. Obróbka elementów poliestrowych i płyty kompozytowe. Laminaty produkowane są w oparciu o nowoczesne żywice. Możliwość dopasowania odpowiedniego agregatu wiercącego, który  gwarantuje trwałość oraz trzymanie kątów. Przyspieszony czas wykonywania szerokich rowków w płytach meblowych oraz skrócony czas na wykonanie specjalnych zadań frezerskich.
Struktura nośna frezarki składa się z korpusu spawanego wyważanego maszynowo oraz bramy suwnicowej maszynowej, belki górnej z głowicami wiertarskim (max 8 szt.) i górnej również z głowicami frezerskimi. Przemieszczanie w osiach X, Y i Z jest łatwe i szybkie, odbywa się wzdłuż prowadnic pryzmatycznych po łożyskach wzdłużnych.

Gama 5-osiowe CNC również dla warsztatów stolarskich, małych stoczni jachtowych oraz stoczni rzecznych i morskich. Opcjonalnie: zwiększenie pola pracy, instalacja dodatkowych głowic wiertarskich. Wiercenie otworów pod zawiasy. Do wiercenia zarówno w drewnie, płycie meblowej, tworzywach sztucznych jaki i w płycie kompozytowej.

POLE OBRÓBCZE WIERCENIA AUTOMATYCZNEGO ORAZ OBRÓBKI KRZYWOLINIOWEJ CNC
X OŚ WZDŁUŻNA DŁUGOŚĆ
4.000 - 60.000mm
Y OŚ POPRZECZNA SZEROKOŚĆ
4.200- 8.800 mm
MAX GRUBOŚĆ PANELU PŁYTY
2.000 -6.000  mm

Centrum Obróbcze wiercące - maszyny używane, poleasingowe. Obróka
płyty meblowe,  blaty kuchenne,  parapety,  płyty fornirowane,  płyty stolarskie sklejki,  MDF,  OSB,  MFP. Płyta meblowa EGGER,