LGF-strona-glowna


Maszyny do aluminium - centra obróbkowe CNC. Centrum obróbkowe z 4 osiami sterowanymi numerycznie. W ofercie fabryczne fabryki maszyn ABCD, Włochy, wysokiej klasy wieloosiowe centra obróbcze do aluminium o różnorakim zastosowaniu poprzez nowoczesne układy sterowania CNC, które są zintegrowane z cyfrowymi napędami wrzeciona i osi, wybranego sterowania. Budowa wieloosiowych maszyn numerycznych w fabryce od podstaw, na wykonanych na specjalne zamówienie sterowników maszyn CNC. Nowoczesne układy sterowania silników krokowych.Maszyny do produkcji stolarki aluminiowej. Sterowane komputerowo maszyny gwarantują obróbkę detalu w jednym cyklu. Centrum obróbkowe CNC do profili aluminiowych, tworzyw kompozytowych i aluminium. Sterowane numerycznie 4-osiowe kompletne centrum obróbcze, przeznaczone do precyzyjnego frezowania profili alu do stolarki otworowej. Profesjonalna maszyny do produkcji stolarki aluminiowej.

Rozbudowane technologicznie centrum obróbcze CNC włoskiej fabryki maszyn ABCD stanowi konkretną odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na maszyny CNC z rozbudowaną ilością głowic obróbczych potrafiących wykonać nawet najbardziej skomplikowane operacje technologiczne. Liczba głowic roboczych centrum obróbczego ORION zapewnia również użytkownikowi minimalny czas potrzebny na przezbrojenie. Na maszynie można z powodzeniem dokonywać precyzyjnych robót formatowych w rozkroju oraz wierceniu, frezowanie płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym używanych m.innymi do produkcji bram garażowych, dachów i hal fabrycznych.Elektrowrzeciono ISO 30n o mocy 7.5 kW zapewnia odpowiedni potencjał maszynie do rozdysponowania odpowiednią ilością wrzecion na agregatach
Nowy system sterujący zmechanizowanym pozycjonowaniem głowic obróbczych IMC Pod gwarantuje dokładne frezowanie pod zadany wymiar.

Centrum obróbkowe z 4 osiami sterowanymi numerycznie. Precyzyjne sterowanie i pozycjonowanie głowicy obróbczej do położenia obrabianego przedmiotu na blacie stołu roboczego maszyny. Każdą operacje roboczą na maszynie ORION można poprzedzić symulacją obróbki przed podjęciem właściwych działań na drogim materiale. Możliwość skorzystanie z zapisanego w pamięci maszyny programu do kompleksowego projektowania produkcji okien, drzwi. Centrum Obróbcze do okien i drzwi ALU PCV. Maszyna sterowana numerycznie idealna do obróbki profili alu, pcv, stali inox, p.poż, materiałów wzmocnionych, epoksyda, profili wzmocnionych włóknem szklanym (GRP). Solidna i sztywna konstrukcja spawana z wrzecionem o mocy 5.5kW - 7.5 kW; max prędkość obrotowa 18.000 -24.000 obr/min z magazynkiem na 8 narzędzi wraz z 4 uchwytami mocującymi.

POLE OBRÓBCZE CNC CNC
CNC
X OŚ ROBOCZA 3.000 mm 3000 mm 3000 mm
Y OŚ ROBOCZA 400mm 400 mm 400mm
Max. GRUBOŚĆ PANELU 300mm 300mm 300mm

CAM przewiduje w swym działaniu możliwość łatwego i prostego wprowadzenia do pamięci operacyjnej maszyny ORION standardowych rodzajów kształtów. Następnie CAM przewiduje możliwość łatwej ich modyfikacji. Pomaga operatorowi w tym,  graficzne programowanie obróbki wszystkich powierzchni profilu oraz płyt warstwowej.