LGF-strona-glownaMaszyny do aluminium. Centra obróbcze profili aluminiowych. Frezarka CNC do obróbki aluminium, pcv i stal cienkościenna p.poż. Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze do aluminum PVC i stali cienkościennej, model: TANGO 3. Szybkie pozycjonowanie głowicy dzięki solidnym i odpornym na zużycie napędy bezpośrednie we wszystkich osiach. Pole robocze X= 6 900mm, Y= 650 mm, Z = 300 mm. Aż 12 pozycjonowanych automatycznie z panelu frezarki, gniazd narzędziowych. Oprogramowanie HICAM 3 umożliwia realizacje najabradziej skomplikowanych operacji frezowania krzywoliniowego. Graficzny interfejs oparty na systemie operacyjnym Windows do planowania operacji maszyny i obrabianych elementów. Automatyzacja obróbki profili PVC. W pełni zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili aluminowych i pcv oraz p.poż. (opcja tarcza tnąca piły fi 500 mm.). Obróbka skrawaniem CNC. Kompleksowa obróbka metali‎ kształtowników stolarki budowlanej okna, drzwi, fasady i kurtyny. Mechaniczna obróbka aluminium. Automatyzacja obróbki profili PVC.


Maszyna do obróbki aluminium. Centrum do do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia na paski lub elementy aluminium, PCV, stopów lekkich. Precyzyjne ciecie piłą 500 mm. Prędkość obrotowa elektrowrzeciona sterowana przez CNC OSAI poprzez wektorowy falownik, który pozwala na uzyskanie wysokiego momentu nawet przy niskich obrotach wrzeciona. Pod wózkiem osi Y usytuowany jest magazyn narzędzi. Posiada 8 pozycjonowanych gniazd narzędziowych. Jest on wyposażony w jeden bezszczotkowy silnik sterowany z obszaru roboczego CNC. Pole robocze posiada na swoim wyposażeniu 8 automatycznych zacisków do blokowania profili. Mocowanie jest pozycjonowane na prowadnicach liniowych z recyrkulacją kulek łozyski i blokowane pneumatycznie. Automatyczne rozpoznawanie zacisków i pozycjonowanie. 2 strefy obróbki pozwalają na obróbkę w trybie wahadłowym.
Pionowe Centrum Obróbcze CNC TANGO 3 to:
Centrum obróbkowe CNC,
Frezarka CNC,
Ploter przemysłowy do frezowania, dzięki wydłużonemu polu obróbczemu.
Frezarka pracująca w 5 osiach. Frezarka górnowrzecionowa CNC.
Centrum Obróbcze do obróki aluminium, profili cienkościennych.
12,5kw S6, 24.000 rpm HSK63
Frez płaski max HM Ø 150x 6x22
Sterowanie CNC (CNC OSAI)
Oś A 180° ±90° możliwy obrót (C) 360° 10 kW dla S1 - dla pracy ciągłej
x=6900mm, y=650mm, z=300mm

Konsola sterowania posiada interfejs użytkownika, który składa się z klawiatury alfanumerycznej przemysłowego PC i listwy z przyciskami. Obejmuje ona 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne porty USB do podłączenia czytnika kodów kreskowych oraz jednostki zdalnego sterowania.. Automatyczne generowanie kodów języka ISO maszyny. Blat pole roboczego posiada 8 automatycznych zacisków do blokowania profili. Są one przesuwane na prowadnicach liniowych z recurkulującymi kulkami i blokowane pneumatycznie. Elektrowrzeciono o mocy 12 kW dla pracy S6 60% i 10 kW dla S1 - pracy ciągłej. Prędkość obrotowa do 24.000 rpm. Uchwyt narzędzia HSK63 z automatycznym chwytakiem. Moduł wykrywania obecności narzędzi. Oś A do pracy na trzech stronach profilu oraz pod kątami pośrednimi. Niezależne osie sterowane są poprzez napęd ze kołem i listwą zębatą z zębami skośnymi dla osi X - wzdłużny.


5 osiowa technologia obróbcza pozwala na wiele skomplikowanych operacji frezowania krzywoliniowego oraz pozwala docierać narzędziom zainstalowanym na maszynie do miejsc nieosiągalnych dla maszyn 3 osiowych bez zatrzymania maszyny i jej przestawiania. Program zintegrowany z agregatami pozwala dodatkowo na pełne wykorzystanie tych możliwości jakie tkwią w konstrukcji maszyny. Ponadto kombinacja pracy w osi A czyli obróbka w płaszczyźnie wymuszonej wahadłowym wychyleniem narzędzia do obrabianego materiału umacnia ten model maszyny na liście najbardziej pożądanych maszyn w zakładach stolarskich. W naszej ofercie agregaty CNC, solidne głowice do wiertarek wielowrzecionowych, agregaty do wiercenia pod kątem, głowice do precyzyjnego frezowania, głowice do kopiowania, tarcze pił do piłowania, głowice do frezowania pod zawiasy, płytki wymienne. Ponadto dostarczamy pod zamówienie frezy tarczowe, frezy palcowe. Agregaty kątowe z aktywną osią C, agregat cnc do cięcia kątowego, frezy i głowice do obróbki maszynowej aluminium, pcv oraz materiałów kompozytowych. Maszyny do cięcia i obróbki aluminium, stali i PCV. Aluminium -Profesjonalne obrabiarki CNC. Nowoczesna Technologia CNC frezowania i cięcia profili z aluminium i tworzyw sztucznych. Obróbka aluminium - Szeroki wybór typów i średnic.‎ Solidne maszyny do produkcji okien aluminiowych, okien PCV. nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z PCV i aluminium. Frezowanie, wycinanie CNC aluminium, obróbka maszynowa profili z alu / pcv. Mechaniczna obróbka aluminium.

POLE OBRÓBCZE A B
C
X OŚ ROBOCZA 6.900mm 7.900mm 8.900 mm
Y OŚ ROBOCZA 650 mm 650 mm 650 mm
Z OŚ ROBOCZA PIONOWA
300 mm 300 mm 300 mm