LGF-strona-glowna


MASTER D-RV-600 o długości cięcia profili ALU - PCV 4 mb / 6 mb. Stabilna konstrukcja spawana korpusu piły. Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych dla firm produkujących ślusarkę aluminiową, otworową i fasadową. Linii do produkcji okien i drzwi z aluminium. Maszyny do aluminium dla producentów stolarki otworowej. Piły fasadowe do profili aluminiowych. Maszyny do cięcia i obróbki aluminium, stali i PCV. Cięcie profili alu/pcv. Głowice o wysokiej jakości wykonania. Ruchoma głowica prawa, pozycjonowana silnikiem na zadany wymiar. Transporter rolkowy przesuwający się razem z ruchomą głowicą piły - sterowanie numeryczne. Maksymalna precyzja cięcia profili oraz maksymalna precyzja pozycjonowania głowicy. Możliwy tryb pracy w którym ruchoma głowica oddzielnie przesuwa profil do rozkroju, natomiast nieruchoma głowica wykonuje cięcia. Napęd pochylania głowicy przestawianie elektryczne tj. dowolny kąt z zakresu 20°/ 45°/ 90°/ -45° ustawiany z pulpitu. Kąty 20°/45°/90°/-45° do wewnątrz i na zewnątrz.Piła dwugłowicowa do Aluminium i PCV MASTER D-RV-600 - Tarcza piły widia Ø 600 mm jest osadzona na każdej z głowic na podwójnych prowadnicach z utwardzanej powierzchniowo stali a następnie szlifowanych. Automatyczna piła dwugłowicowa posiada na swoim wyposażeniu pozycjoner elektroniczny na  999 ustawień zapisanych dowolnie w pamięci przez operatora piły w zależności od potrzeb produkcji. Piła tarczowa dwugłowicowa MASTER D-RV-600 piła kątowa - o różnych ustawieniach do wewnątrz i na zewnątrz. Ruch głowicy ruchomej prawej maszyna realizuje się poprzez pozycjonowanie automatyczne. Przesuw zespołu tnącego na żądaną długość cięcia realizuje się poprzez elektroniczne pozycjonowanie, łatwe w obsłudze i proste w użyciu. Napęd posuwu głowic tnących hydropneumatyczny. Regulacja wielostopniowa. Pochył głowicy tnącej realizowany poprzez pozycjoner na 90° i +45°. Dowolne kąty pośrednie pomiędzy 90° i +45° - 45°.
W ofercie sprzedaży narzędzia: tarcze pił o przedłużonej żywotności w bardzo dobrej cenie. Dostępne średnice tarczy pił: Ø 600 mm, Ø 550 mm, Ø 530 mm, Ø 500 mm, Ø 450 mm, Ø 400 mm, Ø 350 mm.
PIŁA DWUGŁOWICOWA DO PRODUKCJI PCV I ALUMINIUM wyposażenie: Monochromatyczny monitor wyświetlający dane  120 x 40 mm w wersji standard. Rolkowa podpora- rolotok boczny prawej głowicy ruchomej do podpórki ciętego profila ali i pcv. Zintegrowana z systemem sterowania piły 2 dwugłowicowej klawiatura przemysłowa do sterowania pracą piły. Max długość cięcia 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm. Port USB do odczytu listy cięcia. Piła dwugłowicowa do Aluminium i PCV. Maszyny do produkcji okien aluminiowych, stolarka aluminiowa. Zespół zacisków pneumatycznych, Podpórka manualna centralna. Automatyczna piła dwugłowicowa. Automatyczne zraszania spray-mist.Ochrona integralna głowic tnących opuszczanych automatycznie od góry. Automatyczne realizowane opuszczania podnoszenia góra-dół osłon strefy przecinania zabezpiecza operatora przed kontaktem z wirującymi elementami. Klucze serwisowe oraz instrukcja obsługi. Piła do cięcia profili aluminiowych. Profesjonalne piły tarczowe do cięcia metalu, PCV i ALU produkcji włoskiej firmy ABCD Machinery. Maszyny do produkcji stolarki aluminiowej.