LGF-strona-glowna


Piła dwugłowicowa Ø 550 mm. - Ø 500 mm x 2 do cięcia dwóch profili wykonanych z ALU i PCV w pozycji pochyłej. Rolotok podajnik prawej głowicy ruchomej (2,3 mb). Zakresy obrotowe automatyczne i manualne od wewnątrz i na zewnątrz: Przedział kątowy cięcia profili +20°/+45°/ 90°/ -45°. Uniwersalne obracanie i pochylanie głowic pozwala na jednoczesne cięcie wysokich i szerokich profili aluminiowych. Idealne obrotowe kąty nachylenia cięcia w dwóch osiach za jednym zamocowaniem ciętego profilu alu. Cięcie od dołu - łatwy i nie kolizyjny dostęp do zamocowanego na blacie roboczym piły materiału z alu / pcv. Przemysłowa piła tarczowa do aluminium. Piła tarczowa do aluminium / pcv. Przecinarka tarczowa do alu. Piły tarczowe do cięcia aluminium i PCV. Pilarka tarczowa do cięcia profili z alu / pcv.

Maszyny do cięcia i obróbki aluminium, stali i PCV. Aluminium -Profesjonalne obrabiarki CNC. Nowoczesna Technologia CNC frezowania i cięcia profili z aluminium i tworzyw sztucznych. Obróbka aluminium - Szeroki wybór typów i średnic.‎ Solidne maszyny do produkcji okien aluminiowych, okien PCV. nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z PCV i aluminium. Frezowanie, wycinanie CNC aluminium, obróbka maszynowa profili z alu / pcv. Mechaniczna obróbka aluminium.

Mechaniczna obróbka aluminium. Cięcie profili aluminiowych pod różnym kątem. Dokładność cięcia to podstawowy parametr piły dwugłowicowej Basic Ø 500 mm. Cięcie profili aluminiowych piłą Ø 500 mm. Uniwersalne obracanie i pochylanie głowic tnących piły pozwala na cięcie wysokich i szerokich profili w żądanych przedziale kątowym. Cięcie frontalne: łatwy dostęp do leżącego w blacie głowicy piły, ciętego materiału. Piła tarczowa do precyzyjnego cięcia profili aluminiowych. Maszyna do produkcji stolarki otworowej. Uciosarka dwupiłowa z tarczami o średnicy piły Ø 500 mm. Pilarko-uciosarka oferuje wyjątkowo profesjonalne wykończenie w najmniejszych detalach, charakteryzujące się takimi cechami jak moc, bezpieczeństwo i łatwość obsługi w pozycjonowaniu głowic tnących. Przecinarka tarczowa 2- głowicowa, przecinarka do profili okiennych.

Dane techniczne: maksymalna długość cięcia 4500 mm  minimalna długość cięcia standardowa - 400 mm z dodatkową płytą wymienną stołu - 300 mm   średnica tarczy zębatej 500 mm średnica otworu tarczy zębatej 30 mm liczba obrotów piły 2800 obr/min zakres wychylenia w poz. pochyłej od 90° do 45° do wewnątrz dla obu pił ciśnienie pracy 7 bar, zapotrzebowanie powietrza 41 l ( bez natrysku 62 l ( z natryskiem zraszacza chłodzenia traczy piły tnącej    mocowanie materiału pneumatyczne  moc silnika 2 x 4000 W napięcie zasilania 220/380 V, 3 fazowe , 50 Hz  wymiary zewnętrzne: 6050 x 1600 x 1450 mm -długość/szerokość/wysokość - waga 1620 kg .