LGF-strona-glowna


Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych dla firm produkujących ślusarkę aluminiową, otworową i fasadową. Linii do produkcji okien i drzwi z aluminium. Maszyny do aluminium dla producentów stolarki otworowej. Piły fasadowe do profili aluminiowych. Maszyny do cięcia i obróbki aluminium, stali i PCV. Cięcie profili alu/pcv. Niezawodna piła 2 głowicowa o wyjątkowo mocnej konstrukcji czyli jednoczęściowa sztywna podstawa łoża piły o stabilnej konstrukcji spawanej. Pneum,tyczna ustawienie kątowe głowic pił 20°/45°/90°/135°. Idealna maszyna do cięcia profili aluminiowych i z PCV o różnych grubościach i pod różnymi kątami. Automatyczny posuw prawej głowicy piły za pomocą silnika prądu stałego sterowanego numerycznie. Automatyczna piła dwugłowicowa przeznaczona do profili z aluminium i PCV.
Średnica tarczy piły Ø 550 mm
Max wymiary ciętego profilu alu 205 x 336 mm


Pozycjonowanie kątowe
głowic 20°, 45°, 90°,135°
odbojniki mechaniczne kąty pośrednie.
Moc silnika 1,8 kW
każdy.


Tarcze tnące piły wychodzące od tyłu głowic, Posuw regulowany bezstopniowo,
instalacja chłodząco–smarująca
Tarcze piły o średnicy 550 mm. Dla właściwej identyfikacji produktu i przypisanie profilu do odpowiedniego zamówienia bezawaryjna drukarka etykiet. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU / PCV o wzmocnionej strukturze korpusu. Piła dwugłowicowa do cięcia profili z PCV i ALU z odczytem kodu kreskowego. Piła tarczowa dwugłowicowa wyposażona w: Pionowe zaciski pneumatyczne. Suport zewnętrzny. Podpórka na profile pneumatyczna uchylna. Przeznaczenie produkcyjne: Stolarka Aluminiowa - Stolarka Otworowa - Stolarka Okienna. Maszyny i urządzenia do produkcji stolarki otworowej.PIŁA LOGIKA A-RV-550 z ustawieniem głowic do środka. Piła dwugłowicowa A - RV - 550 o długości precyzyjnego cięcia 4000 mb. Piła z wygodnym ustawieniem cięcia do środka przez co eliminuje się konieczność wprowadzania wysokości profila. Sterowana numerycznie prawa głowica piły dwugłowicowej o największym przekroju kątowych ustawień głowic w przedziale od 22,5°do 157,5° oraz we wszystkich ustawieniach kątowych pośrednich. Moc silnika każdego 1,8 kW (CAD). Automatyczne zraszanie tarczy tnącej piły do alu. Na wyposażeniu standard komputer Office MS-Window XP kompatybilny z wyświetlaczem elektronicznym TFT kolorowy monitor o przekroju 17” Touch Screen Disk driver 3,5’’ USB Port, RJ-45 Port, Port RS 232. Obejrzyj film aby sie przekonać o możliwościach roboczych piły Logika A- RV - 550.

Opcje na żądanie za dopłatą:

Tarcze piły średnicy 550 mm
Pionowe dodatkowe zaciski pneumatyczne
Mocowanie specjalistzcyne
Drukarka etykiet
Suport zewnętrzny
Podpórka na profile pneumatyczna uchylna
Rolotok na profili do prawej głowicy (2,2 mb)


PIŁA LOGIKA M-RV-550
Profesjonalna piła 2 głowicowa do precyzyjnych cięć profili alu / pcv wyposażona w jedną głowicę ruchomą oraz w głowicę stałą - po stronie lewej. Wyjście tarczy pił tnących automatyczne - frontalne. Pozycjonowanie prawej głowicy ruchomej za pomocą korbki. Ustawienie kątowe głowic w trybie pneumatycznym: 20°/45°/90°/135°. Na wyposażeniu odbojniki mechaniczne do regulowania zakresu wychyłu głowic do ustawień kątów pośrednich. Moc silników 1,8 KW (CAD).
Zraszanie tarcz tnących pił.

Na wyposażeniu:
Nr. 2 tarcze widiowe o średnicy 550 mm
Zestaw osłon integralnych głowic tnących
Zestaw szt. 2 zacisków pneumatycznych
Zraszanie
Pistolet do przedmuchiwania wiórów 6mb
Rolotokl do prawej głowicy (1,8mb)