LGF-strona-glowna


Automat do rozkroju profili aluminiowych REKTA Ø 450 mm. Automat do przecinania profili aluminiowych i pcv. Piła automatyczna do cięcia profili z aluminium, tworzyw sztucznych i kompozytów pod kątem 90°. Automat do cięcia. Cięcie kątowe do 45° wychylanie zespołu tnącego wahadłowe. Taktowany posuw materiału dbający o powierzchnię ciętego materiału. Wahadłowa piła tarczowa do cięcia profili alu / pcv. Maszyny do obróbki i łączenia profili alu. Precyzyjne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej. automat do szerokich profili do cięcia w pakiecie. Śrubowy napęd przesuwu ciętego profilu z aluminium. Krótki cykl cięcia materiału.  Opcjonalnie, na żądanie można zamontować: urządzenie posuwu profilu alu /pcv w podwójnym cyklu aż do długości 620 mm (tylko mod. z posuwem pneumatycznym). Całość produkcji obywa się w we Włoszech.
W ofercie sprzedaży, narzędzia o przedłużonej żywotności: dostępne średnice pił Ø 600 mm, Ø 550 mm, Ø 530 mm, Ø 500 mm, Ø 450 mm, Ø 400 mm.

Rekta. Niezawodny automat tnący do cięcia profili z aluminium i pvc. Precyzyjny automat z wąską tarczą tnącą piły. Rozkrój profila pod katem 90°. Profesjonalne automaty tnące dla przemysłu o dokładności do +- 0,2 mm. Tryb posuwu po prowadnicach liniowych. Licznik uciętych elementów. Całkowita ochrona tarczy piły. Czas cyklu poniżej trzech sekund. Minimalizacja odpadu, wąskie tarcze tnące piły. Niezawodność i trwałość, również przy pracy ciągłej. Moc silnika 2.2 kW. Prędkość obrotowa 2800 obr/min. Średnica tarczy tnącej Ø 450mm. Długość biegu podajnika profilu 620 mm Wymiary gabarytowe maszyny: długość 1500 m. Szerokość:  900 mm. Wysokość:  1360 mm. Waga maszyny. kg 440. Dobieranie optymalnego automatu piły do określonych zadań produkcyjnych.


Akcesoria na wyposażeniu: Tarcza widiowa piły tnącej Ø 450 mm Zaciski pneumatyczne dla poprawnego mocowania profilu alu / pcv. Zraszanie automatyczne regulowane manualnie spray-mist, integralna protekcja tarczy tnącej, krociec na podłączenie odciągu wiórów. Posuw profilu ciętego na stole blatu regulowany, posuw w zakresie od 0 do 620 mm. Piła wahadłowa do aluminium i pcv na żądanie: urządzenie posuwu profilu alu /pcv w podwójnym cyklu aż do długości 620 mm (tylko mod. z posuwem pneumatycznym).


Na wyposażeniu standard znajdują się ponadto: Filtr powietrza, Pistolet do przedmuchiwania wiórów, Licznik uciętych elementów profilu alu, Klucze serwisowe. Skok materiału max. 660 mm. - możliwość cięcia co kilka skoków w trakcie cięcia profilu. Precyzyjne cięcie profili aluminiowych. Automatyczna piła tarczowa do aluminium REKTA to urządzenie zaprojektowane specjalnie do cięcia profili aluminiowych, materiałów ze stopów aluminium.

Automat do cięcia profili aluminiowych. Wydajny automat do cięcia. Wysokiej jakości przecinarki do aluminium. Przeznaczenie technologiczne. Obróbka profile, okna, drzwi, konstrukcje aluminiowe.