LGF-strona-glowna

Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium Gotha 600.
Integralna osłona tarczy tnącej bezpieczne zamknięcie automatyczne obszaru cięcia profilu alu.
Pneumatyczne ustawienie kątowe -45°/90°/45°
Cięcie pośrednie Ustawienia kątowe piły w przedziale kątowym od 10° do 170° głowica zablokokowana za pomocą odbojnika mechanicznego.
Posuw tarczy piły poprzez siłownik hydropneumatyczny
Średnice tarcz pił możliwych do zamówienia Ø 600 mm
Wrzeciono piły Ø 30 mm. Łatwa i wygodna regulacja wyjścia tarczy piły. 3 fazy silnik 3.0 kW - 2800 obr/min
Ciśnienie robocze 7 bar.
Piła tarczowa do precyzyjnego cięcia profili aluminium.
Bezawaryjne funkcjonowanie.
Wygoda i łatwość w obsłudze.
Serwis techniczny.
Szybki dostęp do części zamiennych.
Piła ukosowa oddolne cięcie do wielokrotnych operacji rozkroju profili alu i pcv. Wielkowymiarowy zakres cięcia profili alu / pcv.
Wysoka wydajność do obróbki elementów konstrukcji specjalnych, fasad i ogrodów zimowych.Gotha 600 piła jednogłowicowa, automatyczne cięcie oddolne, posuw oddolny automatyczny. Średnica tarczy piły tnącej 600 mm: Kąty podstawowe + 45°/0°/- 45°. Ustawienia kątowe piły w przedziale kątowym od 10° do 170°. Możliwość cięcia w kątach pośrednich. Pilarka przeznaczone do cięcia kształtowników ze stopów AL. o grubości ścianki nie przekraczającej 3mm oraz do cięcia profili PCV.
Średnica tarczy piły
Ø 600 mm
Przedział kątowy 10° do 170° ustawień piły.

Wszystkie kąty pośrednie.

Stałe ustawienia kątowe +45°/ 0°/-45°
Moc silnika 3 kW.
Waga 310 kgW ofercie sprzedaży, narzędzia o przedłużonej żywotności: dostępne średnice pił Ø 600 mm, Ø 550 mm, Ø 530 mm, Ø 500 mm, Ø 450 mm, Ø 400 mm.Przemysłowa piła tarczowa do aluminium. Kąty podstawowe +45°/ 0°/-45°. Ustawienia kątowe piły w przedziale kątowym od 10° do 170°. Możliwość cięcia w kątach pośrednich.  Istnieje ponadto możliwość wykonania skomplikowanych cieć w ustawieniu kątowym pośrednim czyli zawartych pomiędzy 45° sx lewy, do 10° dx prawy, lewy. Piła do cięcia aluminium Gotha 600 ma przestawny, ruchomy zespół oporowy, który umożliwia cięcia równoległe.


Pilarka do cięcia profili aluminiowych wielkogabarytowych. Korzystając z możliwości ręcznego blokowania operator piły dowolnie w podanym zakresie może ustawić głowicę kątową według doraźnych potrzeb produkcyjnych. Baza osłony wejścia w blat roboczy tarczy tnącej z aluminium wymienny sprawia, że końcówki tarczy tnącej nie ulegną zniszczeniu w przypadku błędu ze strony pilarza. Osłona tarczy tnącej zapobiega wypadkom i skaleczeniom.Tarcza tnąca widiowa o średnicy Ø 600 mm. Piła tarczowa do aluminium. Piły tarczowe: precyzyjne cięcie aluminiowych profili i kształtowników z aluminium. Solidna przecinarka do aluminium włoskiej firmy ABCD MACHINERY. Przecinarki do aluminium z automatycznym posuwem tarczy tnącej. Wytrzymałe maszyny do cięcia aluminium. Piła do aluminium 1-głowicowa model GOTHA. Sprzedaż maszyn do produkcji okien z PCV i aluminium. Precyzyjne piły tarczowe do aluminium.