LGF-strona-glowna


Wielowrzecionowe głowice kątowe do wiercenia, gwintowania i pogłębiania profilu.
Piła Ø 500 mm
Moc silnika 3 fazy 2,2Kw
Szerokość profilu 150 mm
Wysokość profilu 150 mm
Długość posuwu załadunku 400 mm
Długość min. cięcia 10mm
Przedział kątowy ustawień głowic do wiercenia, gwintowania 0°-15°
Prędkość posuwu załadunku profilu  30mb/min


Piła do cięcia wahadłowego profili. Automatyczne centrum CNC tnące do profili wykonanych z aluminium i pvc. Nowość produkcyjna fabryki maszyn do obróbki profili z alu / pcv ABCD z Rimini. Precyzyjne cięcie profili aluminiowych i pcv. Profesjonalne przecinanie profili. Centrum tnące. Przyjazny program do obsługi centrum: czytelna wizualizacja i podgląd procesu cięcia na monitorze: kolorowy ekran, dotykowy, "touch screen". Profesjonalne maszyny do obróbki aluminium. Precyzyjne maszyny do cięcia aluminium. Precyzyjne cięcie aluminium. Centrum do cięcia profili alu i pcv. Tarcza piły do cięcia aluminium w fazie cofania po cięciu profilu aby nie dotknąć powierzchni uciętej. Cięcie elementów do mebli. Detale z profili na bazie stopów aluminium. Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych. Jednogłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych. Wysokowydajne przecinarki tarczowe do aluminium. Automatyczna piła tarczowa do cięcia aluminium oraz metali lekkich Ø tarczy tnącej 500- 550 mm. Centrum tnąco-obróbcze do profili aluminiowych.Automat do cięcia profili aluminiowych sterowany numerycznie. Automat do przecinania profili aluminiowych / pcv. Posuw hydropneumatyczny regulowany, zespół agregatu tnącego prowadzony liniowo na prowadnicach szynowych co zapewnia wysoką dokładność długości cięcia. Uniwersalne centrum obróbcze o cięcia. Cięcie aluminium profili. Przedział kątowy od - 45° do + 45° i każdy kąt pośredni zawarty w tym przedziale kątowym. Średnica tarczy tnącej Ø 550 mm. Moc silnika 2,2 Kw (3 HP) - 2800 obr/min.

Automatyczna przecinarka tarczowa do aluminium. Przecinarki tarczowe, piły tarczowe, przecinarki do aluminium. Precyzyjny automat do cięcia z elektronicznym pozycjonerem na skalę przemysłową. Średnica tarczy piły roboczej Ø 550 mm Duże obłożenie robocze. 2 osiowe sterowanie posuwem piły i taktowanie posuwu. Przemysłowa produkcja Wyjątkowy system zacisku na blacie roboczym automatu z kontrolowanym numerycznie posuwem własnym.

Elektronicznie sterowana tarcza piły do precyzyjnego cięcia profili aluminiowych o najróżniejszych kształtach: podczas powrotu, po przecięciu profilU alu / PCV, tarcza piły odsuwa się od powierzchni uciętej profilu. Centrum do cięcia posiada też na swoim wyposażeniu magazynek załadowczy na profile oraz automatyczny podajnik do pozycjonera. Maksymalna długość ciętego profilu to 6 500 mm ale profil może być dłuższy. Odbiór pociętych kawałków profila: opcjonalnie specjalna bieżnia rolkowa. Standard: Sterowany elektronicznie wózek odprowadzający pocięte kawałki profilu. Jednostka sterująca CNC z monitorem kolorowym na wyposażeniu 10" w trybie obsługi dotykowym "touch screen". Automatyczne ustawienia kątowe głowicy +45°/90°/-45°. Łatwy i wygodny w obsłudze software. Monitor 10" w systemie dotykowego programowania danych "touch screen" ekran kolorowy.Automat tnący do cięcia profili. Maszyna posiada kompletną obudowę bezpieczeństwa CE. Waga ok. 1800 kg.

Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych. Wyświetlacz z ekranem dotykowym do wygodnego programowania cięcia profilu. System przesuwu profilu alu / pcv z serworegulacją. Układ automatycznego podawania ciętego materiału. System hydropneumatyczny i system chłodzenia do cięcia aluminium oraz profili wykonanych z pcv. Obróbka mechaniczna profili na centrum tnącym, profile aluminiowe, profile, pod sprzedaż profili alu i pcv. Maszyny, urządzenia i narzędzia do alu, pcv, tworzywa sztuczne PVC okna i drzwi. Przeznaczenie robocze: Aluminiowe rozwiązania systemowe oparte na różnych profilach poddane precyzyjnej obróbce cięcia na pile sterowanej automatycznie. Specjalistyczne centrum obróbcze przeznaczone dla producentów stolarki otworowej. Profesjonalna obróbka profili aluminiowych i Pcv. Cięcie profili z aluminium mające zastosowanie do produkcji fasad, okien i drzwi, rolet zewnętrznych. 

Profesjonalne maszyny do produkcji drzwi zewnętrznych z alu, pcv, wewnętrzne. Profesjonalne przecinanie profili aluminiowych o zwiększonej dokładności od przecinania profili PVC. Piła sterowana numerycznie z precyzyjnie regulowanym posuwem i automatyczną instalacją chłodząco-smarującą. Piła jednogłowicowa jako sterowane numerycznie centrum tnące do precyzyjnej obróbki profili meblowych. Oferta sprzedaży centrum do precyzyjnego cięcia: Listwa przypodłogowa, aluminiowe listwy wykończeniowe, aluminiowe i mosiężne listwy do glazury i terakoty, listwy wykończeniowe gięte, listwy wykończeniowe gięte, kształtowniki dla majsterkowiczów, listwy do glazury i terakoty, aluminiowe listwy cokołowe, listwy wykończeniowe PCV, profile budowlane PCV, okładziny okienne z alu, elementy stolarki aluminiowej, cięcie listwy przyszybowej aluminiowe elementy, aluminiowe okapniki rynnowe.

Automatyczna przecinarka tarczowa do profili aluminium. Przecinarki tarczowe, piły tarczowe, przecinarki do aluminium.