LGF-strona-glowna

FORMATYZERKA PIONOWA GMC 161 ZAKRES CIĘCIA mm. 5200 x mm. 2200 MAX GRUBOŚĆ FORMATOWANEJ PŁYT mm. 60 piła Ø 300 mm

Pionowa piła o potężnej strukturze korpusu nośnego. Piła do formatowania i konturowania płyt, na  swoim wyposażeniu posiada w wersji standard między innymi: zaawansowane urządzenie repetujące czynność cięcia w osi wzdłużnej X. Pożądany przez operatora piły, wtónik odbojnika cięcia ponownego cięcia pomaga i ułatwia ponawianą czynność rozkroju płyty. Wtórnik cięć poziomych z przymiarem metrycznym jako odczyt gwarantuje solidne wykonanie zleconych zamówień. Dla przyspieszenia, można dodatkowo, w miejsce odczytu z przymiaru metrycznego na listwie z dokładna podziałką, zainstalować elektroniczny odczyt zadanego wymiaru cięcia na ciekłych kryształach LCD. Poniżej GMC 161-166 z rowkowanym blatem MFP.

Pionowa piła panelowa do rozkroju, cięcia, formatowania i frezowania kształtowego płyt.Standard formatyzerki pionowej: maszyna posiada na wyposażeniu: rolotok poziomy dolny do łatwego transportu płyt na pile, ruchomy blat uruchamiany automatycznie automatycznie. czujnik bezpieczeństwa blokady belki nośnej pionowej. Możliwe jest zainstalowanie opcjonalnie: optymalizacje komputerowego rozkroju płyt, dla wzmocnienia mocy wyjścia tarczy tnacej z agregatu głowicy piły można zainstalować siłownik.

Obszar cięcia płyt formatyzerki pionowej o zakresie 5.200 x 2.200 oraz grubości materiału do rozkroju głębokość cięcia 60 mm średnica tarczy piły tnącej Ø 250 średnica tarczy piły podcinaka frezu płaskiego rowkującego Ø 110 katy frezowania 90°, 135° oraz na "U". Kątowy pochył agregatu głowicy tnąco-frezującej. Głębokość zagłębiania tarczy piły w materiał ciętej płyty poprzez szynowy zespół chowający się - osłona tarczy piły ruchoma. Stolik cofający się wgłąb agregatu piły tnącej zapewnia łagodny poślizg na płycie i równe przyleganie dociskowe agregatu do płyty. Dzięki temu, cięty materiał płyty nie spoczywa luzem na pile i nie jest niepewnie podparty na blacie stołu tak jak to bywa w inyych piłach tego typu. Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia ułatwia dodatkowo prowadzenie rozkroju i podnosi znacząco jego jakość końcową. Zamocowanie obudowy piły nie ulegające zwichrowaniu. Znaczne obniżenie hałasu pracy maszyny.


Blokada belki pionowejOsobny silnik dla każdej osi X-Y
Cięcie kilku płyt w pakiecie

Dla usprawnienia cięcia i podniesienia jego wydajności istnieje możliwość zainstalowania n formatyzerce pionowej systemu VSR, dzięki czemu głowica agregatu tnącego może podjąć cięcie od dołu blatu piły. To dzięki systemowi VSR i ssawkom Vacuum Pump płyta może ulec uniesieniu do góry aby tarcza piły mogła bez przeszkód przystąpić do cięcia od spodu. Opcjonalnie: wyświetlacz cyfrowy do cięć poziomych na ciekłych kryształach, wyświetlacz cyfrowy do cięć pionowych na ciekłych kryształach. Pilarki formatowe obrabiarki do drewna Pilarki formatowe obrabiarki do drewna. Formatyzerka pionowa z ramą spawaną z podporami. Pilarka do rozkroju płyt o dużej wadze.