LGF-strona-glowna


Pionowa piła panelowa do płyt GMC 32-19 posuw manualny. Opcjonalnie: posuw automatyczny. Frezowanie bruzdujące blat kuchenny - z frezem rowkującym
Zakres cięcia płyt panelowych mm. Pole robocze cięcia 3200 x mm. 1900 mm. max. grubości płyty mm. 60. Uniwersalna formatyzerka do cięcia płyt meblowych z wielopunktowym system odciągu kanalikowego DPS, który zasysa, na całej powierzchni roboczej cięcia, różne zanieczyszczenia, kurz, pył, trociny i małe odpadki. Piła formatowa pionowa z podcinakiem, idealna do rozkroju płyt w pionie w poziomie. Krótsza wersja piły pionowej G.M.C. 42-22. Charakterystyka techniczna:

Maksymalna długość rozkroju płyty panelowej mm. 3.900. Wysokość cięcia mm. 1900
Maksymalna grubość płyty panelowej mm. 60 Moc silnika 3.0 kW- opcjonalnie 4,47 kW.
Tarcza piły Ø 250 mm
Tarcza piły podcinaka Ø 110 mm
Obroty wrzeciona piły obr / min 5200 rpm.
Obroty silnika obr / min. 2800. Możliwa opcjonalnie płynna regulacja obrotu piły celem dostosowania do typologii materiału.
Głowica SCU 2 wrzeciona piły. Regulacja głębokości wyjścia piły.


Kanalikowy system odciągu DPS z kurtyną boczną


1 wrzeciona głowica "SCU" do cięcia i frezowania bruzdowego w płycie.

Blaty kuchenne Corian® - obróbka maszynowa. Rowkowanie pod kątem 90 stopni. Blaty kompozytowe na wymiar do kuchni i łazienek. Płyty mineralno-akrylowe Corian - obróbka na pile pionowej marki G.M.C.. Poliwęglan komorowy, poliwęglan lity cięcie i rozkrój na piole pionowej. Płyty mineralno-akrylowe Corian do mebli kuchennych, łazienkowych i dekoracji wnętrz. Opcjonalnie, sterowanie elektroniczne z panelu na solidnie osadzonych prowadnicach - gwarantuje precyzyjne cięcie w obu osiach płaszczyzn roboczych X wzdłużne poziome oraz w osi Y w pionie. Pilarka do rozkroju płyt z podcinakiem Ø 110 mm i tarczą piły Ø 250 mm oba narzędzia znakomicie osadzone w jednym agregacie tnącym, dającym się łatwo ustawić w pochyle kątowym 0° ÷ 90° oraz potrafiącym utrzymać zadany kąt pochyłu cięcia.Odciąg i jego wspomaganie na pilarce pionowej: Szczelinowy odciąg kanałowy w rozłożeniu wielopunktowym, idealny do cięcia głowicą piły na długich i rozległych polach roboczych.


Pilarka z piłą podcinającą do formatowania trudnych w rozkroju płyt pylących powstałych z rycyklingu różnych materiałów odpadowych. Płyty cementowo-włóknowe FERMACELL HD rozkrój i cięcie. Piła wyposażona w podporę rolkową wzdłużną dla wygodnego transportu ciętej płyty na korpusie maszyny. Formatówka idealna do wykonywania maszynowej obróbki drewna i tworzyw drzewnych. Przycinanie płyt w pionie i w poziomie. Cięcie płyt o dużym stopnu pylenia.. Pilarka z piłą podcinającą do formatowania trudnych w rozkroju płyt pylących powstałych z rycyklingu. Pylenie podczas przycinania płyt piłą zmniejsza się poprzez stosowanie pił tarczowych z małą ilością zębów oraz pracę z mniejszymi prędkościami obrotowymi dzięki czemu jest dostępna opcja płynną regulacją obrotów na pile. Obróbka maszynowa płyt typu FERMACELL przy zabudowie wnętrz w programie suchej zabudowy. Profesjonalny rozkrój płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL. Płyta wiórowo-cementowa Duripanel. Płyty cementowe i cementowo-włókienne SINIAT do stosowania w budownictwie szkieletowym. Płyty wiórowo-cementowe i wiórowo-magnezjowe - płyta Heraklith. Tektalan - płyta warstwowa z wełny drzewnej z rdzeniem z  wełny kamiennej oraz zintegrowanym welonem szklanym.


Głowica z frezami płaskimi do rowkowania w płycie


Rowkowanie w blacie kuchenno-łazienkowym
frezami 90 stopni
Pilarko - frezarka pionowa do bruzdowania w panelu Corian

Formatyzerka pionowa. Produkcja mebli - Cięcie pod kontrolą - Piły formatowe. Piła do cięcia płyt meblowych - do cięcia materiałów drewnopochodnych takich jak sklejka, płyta wiórowa, MDF, fornir. Pionowa piła formatowa z systemem mocowania płyty za pomocą zacisków. Zgodna z normami EC. Cięcie płyt 5100 x 2100 (2200). Automatyczny ruchomy stół. Pilarka pionowa jest pilarką z piłą podcinającą i ruchomym aluminiowym stołem. Przeznaczona jest do wzdłużnego i poprzecznego przecinania płyt laminowanych (wiórowych i pilśniowych), płyt. Uwaga: Docisk materiału ciętej płyty odbywa się poprzez elastyczny zespół dociskowy agregatu piły tnącej tzw. Karter dociskowy. Karter dociskowy jest osadzony na prowadnicach w odlewie i idealnie dba o zachowanie kąta prostego docisku tarczy piły do ciętego materiału.Płyty standardowe z poliwęglanu komorowego tj. płyty kanalikowe, komorowe, wielościankowe, wielokomorowe. Różne płyty z tworzywa sztucznego PVC (PCW, PCV), PP, PMMA, XPS, PC, HIPS i inne .Panele poliwęglanowe komorowe. System paneli poliwęglanowych BDL jest stosowany do wykonywania zarówno świetlików łukowych jak i dachów płaskich wymagających wysokiej przepuszczalności światła. Płytki elewacyjne Euronit i inne płyty Euronit wykonane z włókno-cementu. Aluminium Composite Materials Composites ALUCOBOND®, ALUCORE®, HYLITE®, KAPA®. Formatówka pilarka ścienna, formatowa pilarka ścienna panelówka, piła pionowa ścienna. Pilarka pionowa panelowa ścienna do pracy na małej powierzchni użytkowej zakładu.  Piła do rozkroju ścienna. Piła ścienna pionowa firmy G.M.C. to dokładne cięcie formatek na wymiar bez wyrwań. Piła ścienna z głowicą tnącą o dwóch wrzecionach: piła główna do formatowania płyt oraz tarcza piły podcinaka.