LGF-strona-glowna


Nowa pionowa pilarka tarczowa GMC 4 ALU do rozkroju paneli w pionie i w poziomie. Zakres cięcia płyty na długość cięcia mm. 4000 x mm. 2200 na wysokość cięcia w pionie. Maksymalna grubość ciętej płyty mm. 50 tarcza piły Ø 250 mm z możliwością użycia głowicy do frezowania płyt elewacyjnych typu Alucobond. Piła pionowa panelowa z nieruchomym blatem roboczym. Profesjonalna pilarka pionowa do rozkroju płyt z wypełnionym blatem- idealny blat roboczy do cięcia płyt z tworzyw sztucznych, spienione pcv, pleksi. Formatyzerka pionowa GMC o małej wadze. Pionowa piła do cięcia płyt z możliwością montażu elektronicznego odczytu zadanego wymiaru. Precyzyjne cięcie płyt, formatowe na zadany wymiar, piła pionowa panelowa o dużej mocy silnika. Piła pionowa z płytą dzieloną oraz stałą.

Głowica agregatu tnącego łatwo i trwale daje się pozycjonować w przedziale kątowym 0° - 90°. Na swoim wyposażeniu posiada również tarczę piły o średnicy Ø 250 mm do precyzyjnego formatowania płyt. Profesjonalna piła i frezarka pionowa w jednym. Precyzyjna frezarka pionowa GMC 4 ALU do aluminiowych płyt warstwowych. GMC 4 ALU zapewnia profesjonalne frezowanie płyt warstwowych Alucobond® do fasad i różnorakich elewacji. Poniżej film ilustrujący pracę z nowy agregatem z kształtowym frezem Ø 110 do frezowania wgłębnego płyty elewacyjnej alucobond. Formatyzerka pionowa GMC / K.G.S. 4 ALU  uniwersalne rozwiązanie produkcyjne do rozkroju płyt warstwowych typu Alucobond. Dzięki kątowej głowicy z silnikiem nowej generacji, maszyna dysponuje rezerwą mocy na bezproblemowy rozkrój i frezowanie.
Piły panelowe do cięcia w poziome i w pionie. Pionowa pła panelowa do rozkroju płyt. firmy G.M.C. Rozkrój płyty mm. 4.000 x mm. 2200 grubość mm. 50 średnica piły tnącej Ø 250 mm. Moc 4 HP. 3 kW


Piła 4 SE, gdzie uwidacznia się zachowanie wysokiej jakości i dokładności własnych funkcji, ale bez zbędnych akcesoriów dla utrzymania niskiej ceny. Wskutek tego zabiegu połączenia ekonomicznego myślenia oraz dobrej jakości użytych komponentów, ujrzała światło dzienne maszyna w bardzo przystępnej cenie, który oferuje doskonałą precyzję i jest prosta w użyciu. Sztywna konstrukcja stalowa spawana i jednostka głowicy agregatu tnącego pokryta materiałem tłumienia dźwięku. Ekonomiczna piła pionowa zachowując wszystkie cechy wysokiej  jakości i precyzji cięcia, pozostawiając na swoim wyposażeniu niezbędne akcesoria.


Sztywny stelaż blatu roboczego piły pozostaje zamocowany na korpusie maszyny na stałe. W ten sposób stelaż  pozostaje cały czas nieruchomy. Elementy prowadzenia liniowego belki nośnej pionowej, opierają się na wałku prowadnicy cylindrycznej. Są podparte podpórkami o dużej średnicy przekroju własnego. Prowadnica górna jest ze stali utwardzanej powierzchniowo i szlifowanej tak aby nigdy nie korodowała. Wałek prowadnicy górnej utwardzany powierzchniowo, o dużej twardości powierzchniowej gwarantuje poprawny ruch belki nośnej pionowej.GMC to fabryka pił pionowych o długoletniej tradycji. Pilarki do formatowania to główny produkt tej fabryki i dlatego: aby zapewnić swych odbiorców o solidności i niezawodności swoich produktów, dba o wysoką jakość komponentów, materiałów i surowców niezbędnych przy budowie maszyn. Należą do nich cała gama używanych przez GMC precyzyjne wałki prowadzące, liniowe łożyska kulkowe i inne akcesoria. Łożyska liniowe wraz z obudową, podpory wałków, belki nośne, wsporniki wałków, prowadnice szynowe z rolkami  o podwyższonej nośności.


Wałek prowadnicy wzdłużnej zamontowany od razu na podporach górnej części korpusu piły stanowi o jej doskonałym wykonaniu. Opierająca się na niej belka pionowa nośna zachowuje przez cały czas stabilność i dokładność cięcia. Nie do przeoczenia pozostaje fakt, że podpory zawsze robione są jako krótkie odcinki. Przy dłuższych prowadnicach montuje się po prostu kilka podpór obok siebie, z krótkimi przerwami w zależności od potrzeb. Przeznaczenie: fasady alu, formowanie płyt elewacyjnych, ślusarka aluminiowa, mała architektura. Ponadto GMC 4 ALU zapewnia profesjonalne frezowanie tworzyw sztucznych, niemetali, MDF, płyt z tworzyw sztucznych, plexi, PCV, aluminium, fortal, dibond, alucobond, reynobond, drewno, płyty meblowe laminowane, żywice.