LGF-strona-glowna


Piła pionowa GMC 170 ES o zakresie cięcia mm. 4000 x mm.2100 max grubość mm. 60 średnica tarczy piły Ø 300 mm. Formatyzerka pionowa o mocy 6 HP - 4.47 kW lub 7.5 HP - 5.59 kW. Formatyzerki - Maszyny do obróbki drewna. Formatyzerka pionowa z nową konstrukcją nośną korpusu maszyny. Formatyzerka pionowa, piła do drewna i płyt drewnopochodnych G.M.C. 170- G.M.C. 700. Profesjonalna piła formatowa do rozkroju płyt w pionie i w poziomie. Pilarko formatyzerka sterowana numerycznie. Produkcja mebli. Cięcie pod kontrolą na urządzeniu do obróbki drewna i tworzyw drewnopochodnych. 

Sterowanie numeryczne piła pionowa tarczowa w dwóch osiach X-Y- CN programowane na komputerze. Cięcie płyty. Rozkrój. Projektowanie rozkroju szybko i wygodnie. Program w opcji podstawowej ma możliwość wykonywania rysunków rozkroju kolejnych arkuszy na formatki. Cięcie płyt na wymiar. Pionowa piła panelowa może być używana do cięcia paneli z drewna, MDF, płyty wiórowe, itp. Piła formatowa pionowa posiada głowice piły głównej i podcinacza z precyzyjnie ustawioną głębokością pracy narzędzi.Sterowanie piłą panelową z PC. Pionowa piła panelowa - maszyny do obróbki drewna. Cięcie płyt meblowych, cięcie płyt w pakietach. Profesjonalne piły do cięcia płyt meblowych produkcji GMC. Włoska piła formatowa pracująca w pionie. Piła panelowa do drewna. Pilarka panelowa sterowana numerycznie.

Cięcie sekcyjne formatek ciężkich płyt nigdy nie posiadało lepszego urządzenia. Programowanie optymalizacji cięcia łatwe i szybkie natychmiast zostaje przesłane do systemu operacyjnego maszyny i wykonane bez żadnych przekłamań. Precyzja i dokładność cięcia jest możliwa dzięki solidnej strukturze budowy stelaża piły pionowej. Możliwość wprowadzenia do pamięci piły do rozkroju pionowego aż  90 programów. Każdy z tych programów może zawierać aż 18 różnych od siebie rozmiarów dających się powtórzyć na pile w procesie cięcia aż 99 razy. Te znakomite osiągi możliwe są dzięki doświadczeniu i oddaniu jakie dedykuje się w fabryce maszyn GMC każdej jednostce w budowie.W pełni skomputeryzowana piła pionowa GMC daje cały wachlarz możliwości wykonywania optymalnych rozkrojów przy minimalnych stratach płyty. Na wyposażeniu standard piły znajduje się automatyczne ustawienie kątowe głowicy agregatu tnącego Ø 300 mm działającego w zakresie 0°- 90°.

Wzmocnienie mocy wyjścia tarczy tnącej poprzez zainstalowany dodatkowo w głowicy agregatu siłownik wzmacniający docisk tarczy piły o średnicy Ø 300 mm na płytę ciętej płyty na formatki, na pile. Wybrane funkcje programu komputerowego do rozkroju zasadniczo przewiduje rozkrój, cięcie płyt, optymalizacja rozkroju. Piła pionowa idealna do cięcia, formatowania i rozkroju płyt oraz mniejszych elementów z drewna, drewnopochodnych, poliwęglanu oraz materiałów kompozytowych typu włókno cementowe używane w budownictwie Euronit. Trwałość, niezawodność i precyzja. Prostota w użyciu i łatwość w obsłudze działania oto cechy główne piły pionowej GMC. Średnica tarczy tnącej Ø 300 podcinacza Ø 110 agregat uchylny kątowy w przedziale ustawiania 0° - 90°. Piła dostępna jest ponadto w innych konfiguracjach z różnorakimi akcesoriami. Obejrzyj film i przekonaj się naocznie.

Pneumatyczna blokada wózka nośnego głowicy agregatu tnącego. Ruchomy stelaż działający na blacie piły w trybie pneumatycznym. Opcjonalnie można zainstalować dodatkowo: wsporniki oddolne z aluminium ruchome zapadkowe, które zostają uruchamiane przez programator cięcia elektroniczny. Urządzenie ruchomych wsporników zapadkowych oddolnych z aluminium pozwala na wykonanie cięcia w dowolnym punkcie na blacie piły pionowej. Montuje sie wsporniki z aluminium razem z podcinakiem 110 Ø mm jeśli piła nie posiada. Waga maszyny ok. 1 400 kg zróżnicowanie w wadze piły formatowej pionowej w  ścisłej zależności zależności od ilości zainstalowanych akcesoriów dodatkowych.


Precyzyjna regulacja położenia podcinacza piły. Prowadnica zmechanizowana z wyświetlaczem pozycji, regulowany zasięg. Pionowa piła formatowa do rozkroju płyt sterowana numerycznie. Piła pionowa do płyt z podcinakiem tarczowym oraz frezem płaskim kształtowym. Piły pionowe do płyty elewacyjnej oraz meblowej w jednym. Pilarka piła pionowa do płyt meblowych.