LGF-strona-glowna


UNI-DOOR 3000 Centrum tnące z możliwością wiercenie bocznego obrabianego profilu. Uciosarko - wiertarka do ościeżnic. Piła tarczowa do cięcia profili pod kątem 45°  idealna maszyna do do obróbki stałych ościeżnic z litego drewna lub MDF oraz opasek drzwiowych - maskujących. TEKNODOOR 3001 WIELOZADANIOWA PIŁA DWU (2) GŁOWICOWA Z WIERCENIEM BOCZNYM.


Dodatkowo głowica ruchoma głowica do precyzyjnego frezowania kieszeni pod zamek. Uciosarko - Wiertarka sterowana numerycznie CNC.Uciosarko - pilarka wykonuje precyzyjne cięcie pod zadanym kątem ramiaka ościeżnicy. Uciosarka znajduje również zastosowanie przy obróbce opasek narożnych do ościeżnic z regulowaną szerokością. Obcinarko-wiertarka z opcją frezowania rowków w elementach trumien. Pilarka kątowa do przycinania elementów ram. Niezwykle udana kombinacja piła + wiertarka + frezarka. Maszyny do obróbki elementów stolarki otworowej. Produkcja kombinowanych obcinarko-wiertarek-frezarek do ościeżnic drzwiowych w oparciu o staranny dobór podzespołów i części maszyn produkowanych na specjalistycznych urządzeniach CNC. Maszyny sprawdzone, wytrzymałe i trwałe.


Dwa zespoły tnące ustawianie z pulpitu na żądany wymiar. Regulowana odległość w zależności od długości futryn drzwiowych. Różnorakie ustawienie głowic wiertarskich z wieloma niezależnymi wrzecionami. Pośrodku maszyny dodatkowy suport podpierający z zespołem docisków, w celu zapobiegania obwisaniu długich elementów ościeżnicy. Automatyczne pozycjonowanie zespołów roboczych oraz ich rozstaw poprzez pulpit sterowniczy maszyny PLC.


Pilarko-wiertarko-frezarka UNI-DOOR/S do ościeżnic drzwiowych. Solidne i stabilne urządzenie do wykonania w ramiaku ościeżnicy otworów pod montaż zawiasów oraz wybrania pod osadzenie płytki zamka. Automatyczny załadunek i dosunięciu ramiaka do baz oporowych, następuje solidny zacisk materiału, który nie pozostawia po sobie śladów mocowania.


Kilka "OPERACJI do automatycznego przerobu wiercenie powierzchni bocznej profila z ramkami do drzwi przez dwa promieniowe cięcia + wiercenie + frezowanie + frezowanie pod kieszeń + Wiertarka do wiercenia gniazd zawiasów puszkowych. Precyzyjny system bazowania elementu obrabianego: licowa strona od góry. Skrócenie czasu ustawiania i zwiększenie precyzji cięcia. Uciosarko - wiertarka. Przemysłowe cięcie z dużą precyzją  pod dowolnym kątem z jednoczesnym wierceniem czołowym lub frezowaniem listw MDF, ABS, PCV, z aluminium, z drewna.


Piła ukośnica z możliwością wiercenia bocznego. Dzięki innowacyjnemu prowadzeniu za pomocą dwóch słupków prowadzących uciosarki maszyna znakomicie trzyma zadane wymiary. Wygodna możliwość precyzyjnego zacinania opasek narożnych od ościeżnic z regulowaną szerokością oraz wykonanie nie przelotowych otworów pod złącza puszkowe. Urządzenie do frezowania wybrania w ościeżnicy pod płytkę zamka. Precyzyjne urządzenie do frezowania wybrań w ramiaku ościeżnicy. Idealna maszyna wieloczynnościowa do frezowania wybrania w ramiakach ościeżnic drzwiowych pod płytkę zamka zarówno dla ościeżnic stałych jaki i regulowanych za jednym mocowaniem.


Niektóre szczegóły
* Głowica z napędem obrotowym. Ślizg na łożyskach kulkowych z recyrkulacją.
* NR 2 grupy tarcza 400: Każda grupa posiada niezależny silnik Kw.3 - poziomy system ustawiania (promieniowe), aby system recyrkulacji piłkę. Wśród wielu zalet można wyróżnić następujące możliwości pracy: jednoczesna obróbka agregatów tnących z wiercącymi oraz dla wygody możliwość pracy w separacji agregatów tnących od wiercących.Uciosarka dwupiłowa wraz z wierceniem bocznym posiada łatwą regulację kąta zacinania skosów o dużej precyzji. Ponadto piła ma możliwość regulacja agregatów wiercących we wszystkich płaszczyznach w przedziale roboczym.Centrum do frezowania i wiercenia otworów pod zamki i okucia stolarki budowlanej. Frezarko - wiertarka - wkrętarka - uciosarka do ościeżnic drzwiowych. Sterowanie maszyną odbywa się z pulpitu. Centrum wiertarskie do produkcji drzwi ościeżnic. Na wyposażeniu centrum agregat wiercenia dolnego otworu istotny przy obróbce opasek narożnych. Agregat wiercenia dolnego używany do wykonania otworu do obróbki ościeżnic z regulowaną szerokością.  Agregat wiercenia dolnego otworu wykonuje precyzyjny odwiert nieprzelotowy , pod złącze puszkowe.


Wiertarka do wiercenia gniazd zawiasów puszkowych, Uciosarka do mebli. Uciosarko - wiertarka.
W zależności od potrzeb i wymogów technologicznych piłę dostosowuje się do konkretnego przeznaczenia produkcyjnego: do cięcia i wiercenia listew z litego drewna lub MDF. Możliwie jest ponadto ustawienie pilarki do cięcia oraz wiercenia stałych ościeżnic drzwiowych z litego drewna i MDF, również do obróbki maskujących opasek drzwiowych. Zespół frezujący oraz agregaty wiercące poziome. Uciosarko wiertarka oprócz docinania i wiercenia może też frezować otwory pod okucia. Maszyna do zastosowania w liniach do obróbki drzwi dla producentów oczekujących dużych wydajności.


* Nr.2 Półki sztuk wsparcia, z pionowymi ciśnienia w oponach
* Nr 1 półki pełne wsparcie pośrednie pionowe ciśnienie
* Poziomy prassowarki nr.2 lepszego prostowania części do pracy.
* Nr.3 do długości osi sterowanych programowania i kąt ustawienia łopatek automatycznie.
* Nr.2 agregaty wiercące z głowicami na 5 wrzecion w odległości rozstawnej 32 mm. (Inne na życzenie wiertarki wielowrzecionowe)
* Silnik niezależnego napędu głowicy wiertarki wielowrzecionowe. Moc Kw.1, 5 ( rpm 5500)
* Bieg na recyrkulacją zawodnik - mechanicznej regulacji pionowej i poziomej - głowice wiertarskie są regulowane zarówno Poziomo. i pionowo.
* Polecenia "cykl start" na guziki z dwiema rękami nacisku na pedał hamulca


# 3 osie sterowane i interpolowana do płyty frezowania programowania.
* Nr.1 osi sterowanych do wiercenia i osadzania okucie obwiedniowe.
* Sterowanie cyfrowe z ekranem LCD i PC z systemem Windows XP 17 ": oprogramowanie do zarządzania wyposażony w wygodny interfejs graficzny oraz wszystkie makra standardów pracy.
* Automatyczne Ewakuacja odpadów
Mm Maksymalna szerokość ramki. 300 x 60
Długość min. Cięcie mm. 620 (z ostrzem pod kątem 45 ° mm. 450 z ostrzem 90 °
grupy połączone blade / mm cięcia. 660 (z ostrzem w temperaturze 45 ° Użytkowa Długość cięcia max mm. 3.100
Silnik wrzeciona 3,3 kW wiercenia Silnik / wkręcania anuba 1,5 Kw
Waga: około 2700. Realizacja WE zawiera panele ogrodzenie bezpieczeństwa


COF-MATIC

COF-MATIC Uciosarka do obróbki boków trumien przeznaczona jest do obróbki drewna. Maszyna służy do ucinania boków trumien pod zadanymi kątami. Ponadto słuzy do łatwego i wygodnego nacinania rowków montażowych pod zadany rodzaj łącznika. CIĘCIE / frezarki PODWÓJNE
(Grupy ostrzem do obracania i przechylania w ustawieniu kątowym)
Zaprojektowany i zbudowany na produkcje trumien i konstrukcji trumny


STANDARD

* Tilt ostrzem do max 48 °
* Maksymalna grupy 45 ° obrotu
* Pneumatyczny posuw tnący
* Feed frezarki z silnikiem i falownikiem skonfigurować klawiaturę
* NC-osi sterowanych w ruchu i ustawiony na dotyk klawiatura SCREEM
No * 2 blaty z pionową ciśnienie
* Start polecenia na konsoli cyklu
* Dysza odpylania ekstrakcji


Zasilanie : 400V/50Hz Moc - 3-fazowe + N
Maksymalna grubość cięcia z tarczy na 48 ° mm. 50
Maksymalna szerokość cięcia mm. 350
Blade Ø mm. 400
Moc silnika Blade Kw 4
1,1 kW mocy silnika wiertarki

realizacji WE zawiera panele ogrodzenia