LGF-strona-glowna


MODELE PIŁ ACM
LINEA 32/70 LINEA 44/70 LINEA 32/95 44/95
MAX WYSOKOŚĆ mm. 70 mm. 70 mm. 95 mm. 95 -110
ŚREDNICA Ø mm. Ø 300
mm. Ø 300
mm. Ø 350
mm. Ø 350
PODCINAK Ø mm. Ø 160
mm. Ø 160
mm. Ø 160
mm. Ø 160
MAX DŁUG. CIECIA mm. 3200 mm. 4400 mm. 3200 mm. 4400
MOC SILNIKA Kw 5.5.(7.5) Kw 5.5.(7.5) Kw 5.5.(7.5) Kw 5.5.(7.5)
PODCINAK Kw 1.1 (1.5) Kw 1.1 (1.5) Kw 1.1 (1.5) Kw 1.1 (1.5)
WÓZEK PRĘDKOŚĆ 5-60 5-60 3-100/100 3-80 /100
BELKA POZYCYJNA
mm. 1200 mm. 1200 mm. 1200 mm. 1200Możliwość wykonania "Wycięcia Okna"


Drukarka etykiet kodów kreskowych


Docisk z cyklem Podnoszenie
-Opuszczanie redukcja cyklu

Linea ACM Poziome pilarki do rozkroju płyt w pakietach z belką dociskową do rozkroju płyt drewnopochodnych i płyt warstwowych, kompozytów. Piły formatujące z belką dociskową posiadają na swoim wyposażeniu nowoczesne sterowanie komputerowe. Nesting płyt. Piła do rozkroju płyt posiada na swoim wyposażeniu program do optymalizacji rozkroju. W odróżnieniu od programów innych firm program operacyjny optymalizacji cięcia, bierze pod uwagę grubość narzędzia piły tnącej płyty. Pilarki do rozkroju płyt. Pilarka panelowa dzięki najnowszej technice i technologii zwiększy produktywność stolarni i podniesie znacząco jakość w cięciu płyt poprzez racjonalizację rozkroju płyty drzwiowej, stolarskiej oraz sklejki. Ponadto: mdf, płyta komórkowa, płyty zadań specjalnych. Lekka płyta plastra miodu ThermHex  do laminatów do laminatów, płyta z polipropylenową przekładką nowej generacji do laminatów nowej generacji. Pilarki do rozkroju płyt CNC produkcji ACM Italy najwyższa jakość cięcia płyt.
Piła panelowa do rozkroju płyt w pakietach LINEA

Na wyposażeniu nowoczesny napęd wózka pilarki o zrównoważonym przesuwie wózka pilarki o prędkości 120 m/min ( opcja)  Zaawansowany system koła zębatego i listwy zębatej odpowiada za precyzyjny napęd pozycjonowany elektronicznie. Gwarancja perfekcyjnych wyników cięcia płyty. Rozkrój bez wyrw to stabilna praca głównej tarczy piły z kompatybilna pracą tarczy podcinacza. Różna wysokość cięcia. Gwarantowane zwiększenie produktywność stolarni, racjonalizacja rozkroju i podniesienie jakość i wydajność w cięciu płyt. Cięcie płyt meblowych z wykorzystaniem piły panelowej. Profesjonalne cięcie płyt - piła panelowa do rozkroju płyt. Precyzyjne pilarki do rozkroju płyt meblowych. Wykonywanie rowków i wręgowanie. Automatyka wspiera produktywność. Precyzyjne cięcie najwęższych pasów. Zautomatyzowany rozkrój pojedynczych płyt i pakietów. Rozkrój drewna litego. Rozkrój post- i softforming. Wycinanie okien Cięcie laminatu i oklein.


Wymiany piły tnącej przy użyciu tylko jednego klucza.


Regulacja tarczy podcinaka

Wózek piły Specjalna konstrukcja

Piła przeznaczona do wysoko nakładowego rozkroju płyt i minimalizacji procesu cięcia Wdrożono nowy system formatujący płyty wraz z prostym w obsłudze modułem do obsługi piły panelowej. Dodano różnorakie opcje i możliwości rozkroju grup arkuszy o tym samym wykończeniu i różnych rozmiarach. System posiada wygodne możliwości adaptacji systemu dla potrzeb firmy o różnej wielkości. Nowoczesny, sztywny wózek pilarki z agregatem piły głównej mm. 300 Ø -  350 Ø  i tarczy podcinaka mm.160 Ø. Profesjonalny rozkrój płyt meblowych.Zrównoważony bieg roboczy wózka piły panelowej na całej długości cięcia płyty zapewnia liniowy system prowadzenia wózka. Gwarancja  odpowiedniej mocy w agregatach piły głównej i tarczy piły podcinaka o średnicy Ø 160 mm. Nowe rozwiązania belki docisku ciętego materiału na blacie. Automatyczne cięcia wzdłużne wymagają bezawaryjnej pracy zespołu dociskowego płyty poprzez dokładny docisk ciętych płyt na pilarce formatowej. Szerokość płyt 20 –1200 mm do przykładnicy kątowej.

Precyzyjne pilarki do rozkroju płyt firmy ACM. Pilarka tarczowa do rozkroju płyt wielkowymiarowych sterowanie numeryczne. Precyzyjne cięcie płyty w poziomie. Płyta meblowa - rozkrój i formatowanie w pakietach. Cięcie płyt laminowanych na zadany wymiar. Piła panelowa do rozkroju płyt platforma podawcza do załadunku i odbioru płyt. Piły tarczowe do rozkroju płyt wiórowych w pakietach. Pilarki formatowe do rozkorju płyt o dużych powierzchniach. Pilarka tarczowa z podcinaczem Ø 110, Ø 150 mm. Piły do cięcia płyt wiórowych, MDF, HDF. Solidne formatyzerki do rozkroju płyt. Piły zalecane do formatowania płyt drewnopochodnych z okleinami naturalnymi oraz tworzyw. Piła panelowa ACM. Maszyny do obróbki drewna i płyt MDF. Formatyzerki zakres cięcia kątowego 90°-45° średnica tarczy piły  Ø 400 mm. Formatyzerki do rozkroju płyt w pakietach. Pilarka pozioma do rozkroju płyt drewnopochodnych. Płyty meblowe - rozkrój i formatowanie na zadanyc wymiar. Profesjonalne obrabiarki. Precyzyjna piła panelowa do rozkroju płyt.Import formatek z programów: Planit firmy Abrys, PRO100 firmy Ecru, Kitchen Draw.
Operacja cięcia wykonywana jest przez wózek piły, który porusza się i bazuje na mocnej stalowej ramie korpusu maszyny. Belka pozycjoner urządzenia do przemieszczeń liniowych, technologia napędowa: napędy liniowe ze śrubą pociągową lub paskiem zębatym. Cztery rzędy kulek są rozmieszczone pod kątem styku 45°, zapewnia to przenoszenie przez wózek prowadzący takich samych obciążeń podstawowych w obu kierunkach poprzecznych. Charakterystyka: precyzja, powtarzalność, kompaktowość i sztywność. Precyzyjna formatyzerka do rozkroju płyt o sterowaniu numerycznym. Bardzo duża sztywność konstrukcji pozwala na realizację precyzyjnych przemieszczeń liniowych z imponującą dynamiką.  Trzy serie są oferowane w trzech klasach dokładności. Możliwości: przycinanie płyty na mniejsze formaty. Zalety pilarki do rozkroju: Jednostka dociskowa belki docisku materiału. Przy cięciach wzdłużnych automatyczny zespół dociskowy zadba dokładny docisk ciętej płyt na pile. Wózek pilarki z agregatem piły głównej i podcinacza.
Zrównoważony przesuw wózka pilarki przy prędkości do 120 m/min. Zaciski sterowane pneumatycznie, nie rysujące powierzchni płyty ciętej, mocowanie pakietów płyt wysokość rozwarcia do 95 mm. Możliwość przesuwu pojedynczych, drobnych elementów. Precyzja cięcia bez wyrw, o idealny rozkrój płyty na panelówce ACM dba główna tarcza piły oraz podcinacza, z wysokością cięcia nawet do 95 mm.

CNC BEAM PANEL SAW, NUMERIC CONTROLLED BEAM PANEL SAW.