LGF-strona-glowna


POZIOMA PILARKA PANELOWA LINEA 44 PIŁA DO ROZKROJU PŁYT W PAKIETACH, ROZKRÓJ I CIĘCIE PŁYT O ŚREDNICY PIŁY TARCZY TNĄCEJ Ø 300 mm
Pilarka formatowa "S 2000". to wysoka wydajność z elektronicznym popychaczem z pneumatycznymi zaciskami na ciętą płytę, silnik bezszczotkowy, pomiar z taśmy magnetycznej, z prędkością do 70 m / min; wózek nośny i rack system zębatkę i inwerter zmiennej prędkości do 70 m / min z falownikiem; elektronicznej korekty i błędu, o zmiennej pojemności skokowej na maszynie. Pilarka pozioma jest dostępna z lub bez windy dźwigu na załadunku płyt do rozkroju. Na życzenie system rozkroju post- i softforming, różnorakie panele formowania. na PC, z ulepszoną grafikę oraz diagnostyki (zobacz także serii "Century"). Oprogramowanie do optymalizacji i zdalnego sterowania. Solidny wózek formatyzerki poziomej z agregatem głowicy piły głównej i tarczą piły podcinaka. Computerized Panel Saw. Pilarki do rozkroju płyt. Piła do cięcia płyt drewno-pochodnych, mdf, hdf. Płyty meblowe. Płyty OSB. Sklejki. Płyta meblowa - cięcie na wymiar. Solidna konstrukcja, podoła najcięższym warunkom pracy. Ruch popychacza odbywa się za pomocą silnika typu brushless. Piła potrafi wykonać:  kanały, post-forming, cięcia kątowe. Wózek nośny agregatu piły z podcinakiem napędzany jest za pomocą listwy zębate. Rozkrój płyty wiórowej. Piła tarczowa do rozkroju płyt wiórowych w pakietach. Na wyposaeniu piły tarczowe HM do cięcia laminowanych płyt wiórowych.

Precyzyjny bieg wózka pilarki dzięki liniowemu systemowi prowadzenia na całej długości formatowania płyty. Ze względu na zachowanie dokładności ustawienia wysokości tarczy piły dokonuje się za pomocą prowadnic liniowych. Dokładność cięcia osiągnięto dzięki zastosowaniu: precyzyjnego napędu, skuteczne zastosowanie systemu koła zębatego i listwy zębatej. Rozkrój płyty bez wyrwań. Belka docisku materiału formatowanej płyty. Stoły z poduszkami powietrznymi. Szyny rolkowe, które skutecznie zapobiegają nieprawidłowościom,  wspomagając belkę przesuwu w transportowaniu płyt i gwarantują precyzyjne doprowadzanie materiału do linii cięcia.Belka przesuwu materiału prowadzona na rolce pryzmowej, z zastosowaniem stalowej prowadnicy cylindrycznej. Niezawodnie działający system koła zębatego i listwy zębatej z napędem silnika bezszczotkowego. Maszyny klasyczne i maszyny do obróbki płyt, miarowy przesuw wózka pilarki przy prędkości 70 m/min .


Max długość biegu wzdłużnego belki popychającej mm 3500 - 4500 - 5200
Długość biegu belki pozycjonującej bocznej mm 1450
Prędkość posuwu wózka agregatu głowicy obu tarcz piły 1 - 70 mb/1 min
Ilość sztuk chwytaków na każdy model piły N. 5 (3500), 5 (4500),  5 (5200)
Max prędkość popychającej belki pozycjonującej 0,4 - 25 mb/1 min.
Wymiary stolików blatów podpórkowych od frontu mm 2000 x 560, 1210 x 560
Otwory kroćców odciągów oddolnych N.1 x Ø 150 Kroćce odciągów odgórnych N.2 x Ø 120
Format płyt dających się załadować na podnośniki załadowcze piły do rozkroju mm 3500 x 2200, 4500 x 2200, 5200 x 2200 mm- Moc zainstalowana 12,5 kW
- System "EASY-FIX" prędka wymiana tarczy tnącej i tarczy podcinaka
- Precyzja cięcia: ±0.2 mm ( przy grubości płyty >10 mm)
- Poziom emisji hałasu:  73,3 dBA
Cięcie płyt meblowych z wykorzystaniem piły panelowej. Profesjonalne cięcie płyt - piła panelowa do rozkroju płyt. Precyzyjne pilarki do rozkroju płyt meblowych. Wykonywanie rowków i wręgowanie. Automatyka wspiera produktywność. Precyzyjne cięcie najwęższych pasów. Zautomatyzowany rozkrój pojedynczych płyt i pakietów. Rozkrój drewna litego. Rozkrój post- i softforming. Wycinanie okien Cięcie laminatu i oklein.