LGF-strona-glowna

 


GMC VERTIKAL ALU CENTER - pionowe centrum obróbcze 4200 - 2200 do obróbki płyt elewacyjnych Alucobond, Dibond, Reynobond. Sterowanie numeryczne CNC.

 

Solidna konstrukcja spawana z elementów stalowych. Konstrukcja korpusu maszyny odprężana podczas obróbki na wytaczarkach. Spawane grubościenne profile stalowych jako podstawa korpusu frezarki pionowej decydują o sztywności i stabilności plotera. Wzmocnioną rama korpusu frezarki wpływa na sztywność maszyny oraz precyzję zachowania zadanych wymiarów podczas pracy.


 

Cięcie usługowe płyt Alu .Piła pozioma do cięcia ciężkich płyt charakteryzuje się wysoką dbałością o zachowanie żądanego wymiaru i solidnością wykonania cięcia. Piła G.M.C.gwarantuje znakomite wyniki w dokładności cięcia na zadany wymiar. Piła pozioma do cięcia ciężkich płyt charakteryzuje się wysoką dbałością o detale i solidnością wykonania. Gwarantuje znakomite wyniki w dokładności cięcia na zadany wymiar precyzyjnych płyt walcowanych. Maszyna portalowa tnie grube płyty aluminiowe na formatki pod zamówiony wymiar. Zakres cięcia według typów materiału: Płyty i blachy aluminiowe gładkie. Aluminiowa blacha Aluminiowa blacha stopowa Dibond wielowarstwowych płyt aluminiowych. Pozioma piła formatująca oferującą możliwość docięcia i rozkroju płyt aluminiowych o grubości do 250mm i długości cięcia ponad 3000 mm.Płyta szlifowana z arkuszem aluminiowym dla drzwi, Specjalne płyty drzwiowe z wkładką aluminiową, Płyty HDF HOMADUR® klasy II i III zawierają w sobie specjalne wkładki z aluminium o grubości od 0,3 do 0,5 mm.Płyty elewacji zewnętrznętrznych z warstwowych płyt aluminiowych w systemie Alucobond, Reynobond, Dibond. Wszystkie płyty kompozytowe dostępne na rynku, składające się z dwóch blach aluminiowych oraz rdzenia umieszczonego pomiędzy nimi, pośrodku. Płyty aluminiowe - Odporne na wodę morską - EN AW-5754 (PA11) EN 573-3, 485-1, 485-2, 485-3, 485-4 Płyty stopu odpornego na korozję, odpowiedni do procesu anodowania i spawania. Płyty używane głównie w przemyśle stoczniowym, do budowy zbiorników, części maszyn i kontenerów. Wszystkie płyty typu sandwicz, składające się z rdzenia z pianki aluminiowej i warstwy okrywającej z płyt aluminiowych, pomiędzy którymi znajduje się rdzeń z pianki aluminiowej, ALPORAS.
Płyty walcowane na gorąco, o zróżnicowanych stopach i stanach materiału znajdujące zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki.Izolacyjne płyty warstwowe firmy Kingspan. Blacha z aluminium niestopowego w gat 1050A-A1 Blachy aluminiowe ryflowane, Blachy aluminiowe dekoracyjne, Blachy aluminiowe do głębokiego tłoczenia, Blachy aluminiowe zimnowalcowalne, Blachy aluminiowe gorącowalcowalne. Blacha aluminiowa stucco,  Precyzję cięcia zgodną ze stosowanymi normami europejskimi zapewnia piła tarczowa tnąca w poziomie włoskiej firmy z Carpi koło Modeny G.M.C. MACHINERY. Piła jest sterowana numerycznie CNC oraz w trybie automatycznym za pomocą pulpitu.