LGF-strona-glowna
Pionowa piła taśmowa RS

Piła pionowa do drewna


Wszechstronna pilarka do rozkroju drewna na obłogi, lamele. Pilarka taśmowa z posuwem. Bezproblemowe cięcie piłą taśmową pionową z posuwem na blacie stołu. Pionowa przecinarka taśmowa włoskiej firmy ACM.  Piły taśmowe, pionowe i poziome dla wymagających.  Wydajna piła taśmowa do obróbki drewna o stabilnej konstrukcji.  Do cięcia prostoliniowego i kształtowego drewna litego, płyt drewnopochodnych. Maszyna odpowiednia do przecinania desek parkietowych, lameli, obłogów, boazerii oraz innych materiałów drewnianych.

Jak wygląda piła pionowa do drewna

Charakterystyka piła taśmowej pionowej

Model RS Pilarka taśmowa pionowa, stolarska o zastosowaniu przemysłowym. Wysokiej jakości stolarska piła taśmowa na kole. Piły taśmowe do drewna, piły do drewna, piły stolarskie.  Piły taśmowe i rozdzielające z wózkiem i bez stolika. Pionowe przecinarki taśmowe. Piły taśmowe / pionowe / poziome. Piła taśmowa do drewna używana podczas procesu docierania. Maszyny do przecierania kłód i pryzm. Maszyna wyposażona w prowadnicę oraz posuw materiał. Posuw regulowany. Mechaniczny docisk koła ciągnącego.


BS 740 RS 3" PRZEMYSŁOWA PIŁA TAŚMOWA Z POSUWEM. Pilarka taśmowa posiada na wyposażeniu oczyszczanie i chłodzenie piły w trakcie cięcia, oraz w hydrauliczny układ naprężenia piły. Można stosować piły stalowe lub stelitowe w celu uzyskania gładszej powierzchni po cięciu. Znakomita piła taśmowa z posuwem do produkcji obłogów i lameli.

Piła taśmowa RS BS

Piła taśmowa z posuwem mechanicznym rozcinanego elementu. Precyzyjne ustawianie docisku gąsienicy transportowej z dokładnością 0,01 mm. Silnik 15kW z automatycznym rozruchem gwiazda-trójkąt. Tolerancja odchyłki grubości wyciętego materiału 0,2 mm. Regulowana płynnie prędkość posuwu materiału regulowana do max. 30 m/min. Automatyczne dosunięcie docisku bocznego rolkowego Maszyny stolarskie do obróbki drewna i drewnopochodnych. Mechanizacja zakładów racy: bezawaryjne obrabiarki i urządzenia w stolarstwie. Wyposażenie pracowni stolarskiej w pionowe piły taśmowe o dużej precyzji pracy. Producent pił i narzędzi skrawających ACM ITALY. Linia do rozkroju drewna liściastego i iglastego. Piły i pilarki z wózkiem bocznym do mocowania elementów z drewna. Piły taśmowe i rozdzielające - Maszyny stolarskie do drewna.


Piła taśmowa stolarska firmy ACM. Firma ACM z wieloletnim  stażem oferującą szeroką gamę pił przemysłowych.Oprócz asortymentu firmy LGF oferujemy również maszyny i urządzenia do cięcia i ukosowania rur firmy ACM. ACM ITALY to profesjonalne przecinarki taśmowe , piły taśmowe , taśmy tnące.  Piły taśmowe do drewna - Obrabiarki - narzędzia. Solidne piła taśmowa do drewna twardego, brzeszczoty, piły taśmowe, traki, tartaki. Uniwersalna piła taśmowa do cięcia wzdłużnego drewna twardego i miękiego. ACM ITALY to pilarki taśmowe stolarskie, rozdzielcze i do kłód. SWING wysokowydajna piła taśmowa. Piły taśmowe, trakowe i stolarskie.

Piła taśmowa ACM z Włoch

MODELE PIŁ TAŚMOWYCH BS 740 RS 3" BS 940 RS 3" BS 940 RS 3" SPECIAL
ŚREDNICA KOŁA 730 mm 930 mm 930 mm
MAX WYSOKOŚĆ CIĘCIA 450 mm 550 mm 600 mm
SZEROKOŚĆ CIĘCIA 710 mm 910 mm 720 mm
DŁUGOŚĆ TAŚMY Min.
5310x80x0.9
Max.
5420x80x0.9
Min.
6580x90x0,9
Max.
6670x90x0,9
Min.
6580x90x0,9
Max.
6670x90x0,9
POCHYLENIE BLATU 0-20° CE 0-20° CE 0-20° CE
MOC SILNIKA 12,5 HP - 9 kW 15 HP - 11 kW 15 HP - 11 kW
GABARYTY mm 1560x1430x2500 1660x1720x2900 1800x1720x2900

Pionowa przecinarka taśmowa do drewna, brzeszczoty, piły taśmowe, traki, tartaki. Piły taśmowe do drewna stosowane przez fachowców. Pilarka taśmowa do drewna. Piły i pilarki taśmowe. Profesjonalne pionowe przecinarki taśmowe. Solidna piła taśmowa do drewna oraz kompozytów drewnopochodnych. Pilarki do do krzywoliniowego rozcinania drewna i materiałów. Precyzyjne przecinarki taśmowe do drewnopochodnych. Maszyny stolarskie do obróbki drewna. Traki taśmowe, przecinarki taśmowe, piły taśmowe, taśmy tnące. Poniżej film: pilarka taśmowa pionowa ACM BS 540
Pilarka taśmowa BS 540 włoskiej firmy ACM ITALY. Przemysłowa piła taśmowa z automatycznym mechanizmem posuwu materiału RS 3 - piła taśmowa wytrzymująca duże obciążenia. Pilarka taśmowa ACM o szerokim ostrzu cięcia z agregatem posuwu. Solidna rama pilarki wykonana z elektrycznie spawanej stalowej blachy , odlewane tarcze koła zamachowego o podwyższonej wytrzymałości, zapewniają dużą wydajności i bardzo dobą jakość cięcia .

Mechanizm funkcjonowania piły taśmowej
- Bimetaliczne piły taśmowe do cięcia metalu,
- Chłodziwa,
- Piły taśmowe do cięcia drewna,
- Piły trakowe,
- Przecinarki taśmowe do cięcia metalu.


Gama produktów firmy ACM to ponad 60 modeli przecinarek taśmowych. Gama znakomitych pił począwszy od maszyn półautomatycznych aż po te w pełni zautomatyzowane oraz CNC. Piły taśmowe mają zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Począwszy od rzemiosła, poprzez skomplikowane konstrukcje stalowe, motoryzacja jak również budowa maszyn i przemysł ciężki.

Przecinarka taśmowa

Precyzyjna piła taśmowa model BS firmy ACM do profesjonalnego zastosowania. Piły stolarskie taśmowe.  Piły mechaniczne do poprzecznego przerzynania drewna: Instrukcje mają wiele wspólnego ze zwykłą stolarską piłą taśmową. Stolarskie piły taśmowe pionowe z uchylnym blatem - zalecenia w zakresie użytkowania: utrzymywać nieodzowną czystość: wrażliwość brzeszczotów na zabrudzenia znajdujące się na przecieranym materiale wpływa na zmniejszenie precyzji przecierania ale dzięki zastosowaniu dodatkowego oprzyrządowania na taśmę tnącą GL Laguna firmy ACM eliminuje tę niedogodność.

Piła taśmowa marki ACM - BS

ACM - Piły taśmowe i rozdzielające ze stolikiem. Taśmowa  piła do produkcji obłogów i lameli. Zastosowano skuteczny system posuwu, dzięki któremu jest możliwe, uzyskanie obłogu o grubości 1.7 mm i szerokości nawet 400 mm. Zastosowana piła taśmowa posiada grubość poniżej 1 mm, co wydatnie przekłada się na zmniejszenie strat materiału.

 <img  src="/images/stories/ACM/_ 1 ab.jpg" border="0" alt="

Maszyna została zaprojektowana do ciecia drewna i materiałów podobnych: korek, materiały plastikowe , panele z płyty wiórowej, o wymiarach w danych technicznych . Zastosowanie: producenci stolarki budowlanej , producenci podłóg drewnianych i drewnopodobnych oraz galanterii ogrodowej. Ponadto piła taśmowa jest wyposażona opcjonalnie, za dopłatą w przyrządy umożliwiające wyrzynanie kół oraz cięcie poprzeczne pod kątem.