LGF-strona-glowna


Teknodoor 3001 - Dwustronna piła ukośnica z wierceniem bocznym elementów drewnianych lub mdf: formatowanie proste lub kątowe. Obróbka framug drzwiowych, ościeżnice, skrzydła drzwi z drewna i MDF. Nr. 2 głowice z piłami do formatowania Ø 400 o mocy Kw.3 x 1. Opcjonalnie agregat frezujący/podcinacz pod montaż metalowej wkładki, która łączy ościeżnicę. Maszyna wykonuje operacje: wiercenie, frezowanie wzdłużne, cięcie.


Uciosarko - wiertarka do produkcji drzwi i ościeżnic z drewna i mdf. Wyposażone w 2 głowice boczne do wiercenia pod kątem 45°, zamocowane w pozycji stałej, na wyposażeniu 3 wrzeciona z odległościami między osiami wiercenia 32 mm. Moc silników KW 1,5 (rpm 5500). W zależności od konfiguracji oraz wybranego przez operatora sposobu sterowania osi roboczej pilarki, mogą być wykonywane również wkręcanie kołków. Maszyna do obróbki ościeżnic drzwiowych. Wykonywanie gniazd pod wkładkę zamka, zawiasów oraz innych okuć.

Idealna maszyna do obróbki ramek, do produkcji opaski drzwiowej, do wykonywania elementów frontów meblowych. Uciosarka z wierceniem bocznym i frezowaniem pozwala na cięcie kątowe z wychyleniem na 90° i 45°, oraz wiercenie pionowe od góry pod zawiasy puszkowe, wiercenie poziome od strony operatora do mocowania poprzeczek, wiercenie od spodu pod uchwyty. Maksymalna szerokość ościeżnicy mm. 210. Maksymalna wysokość cięcia mm. 80 (z tarczą piły pod kątem 45°). Długość minimalna cięcia mm. 880 (z tarczą piły pod kątem 45°).


Dwustronna piła służy do cięcia, wiercenia, dłutowania za pomocą wielofunkcyjnych głowic z osiami kontrolowanymi. Płyty meblowe-Profesjonalne obrabiarki CNC-wiercenie powierzchni bocznej-oraz- od czoła obrabianego elementu. Maszyna przeznaczona do obróbki długich, wąskich elementów z MDF, drewna litego, płyty wiórowej. Możliwa produkcja elementów do mebli z drewna litego; takie jak stoły, szafy, kanapy oraz elementów potrzebnych przy produkcji łóżek i łóżeczek dziecięcych, mebli ogrodowych, drzwi, czy okiennic.