LGF-strona-glowna

Piły i pilarki taśmowe z posuwem automatycznym i manualnym. Piła do cięcia pianki poliuretanowej z ruchomym blatem. Piły taśmowe z wózkiem do rozkroju elementów wielkogabarytowych. Przemysłowa pilarka taśmowa. Automatyczna piła taśmowa (CNC) do cięcia bloków z pianki. Piła do cięcia pianek PE oraz PUR na plastry.
Pilarka taśmowa SUMMA 740 z wózkiem bocznym. Piła taśmowa do drewna produkcji ACM. Pilarka taśmowa ACM o dużej prędkości posuwu. Solidna konstrukcja stalowa korpusu. Piła taśmowa do drewna i materiałów kompozytowych. Pionowa przecinarka taśmowa do drewna z bocznym wózkiem. Przecinarka taśmowa produkowana we Włoszech. płyt drewnopochodnych, a przy zastosowaniu odpowiednich pił można na nich ciąć tworzywa sztuczne, cienkie blachy metali lekkich, suporeks.Pilarki taśmowe włoskiej firmy ACM to precyzyjne obrabiarki o uniwersalnym zastosowaniu do precyzyjnego ciącia drewna, przeznaczone do cięcia prostoliniowego i kształtowego drewna litego,Sterowanie automatyczne oraz możliwość
posuwu ręcznego piły taśmowej.
Piła taśmowa do drewna i materiałów kompozytowych. Idealne do rozkroju elementów wielkogabarytowych z tworzyw sztucznych. Piła taśmowa pionowa z wózkiem bocznym z posuwem automatycznym oraz z posuwem manualnym. Wysokość cięcia w mm 500 - 700 - 850 Koła o średnicy Ø w mm 740 z zestawem transportowym do pilarki taśmowej na ponad gabarytowe elementy. Przechył blatu stołu roboczego pilarki. Blat roboczy żeliwny, uchylny w przedziale kątowym Oº  +20 º, posiada precyzyjnie wyszlifowany i wypolerowany blat powierzchni roboczej. Przecinarki do drewna, piły taśmowe, przecinarki taśmowe, piły taśmowe do cięcia drewna, piły stolarskie. Piły taśmowe przeznaczone do cięcia płyt kompozyty, polimer, poliwęglan, stali, metali alu, stali nierdzewnej inox, specjalnych typów brązu, tworzyw sztucznych, żeliwa, drewna. Przecinarki manualne, grawitacyjne, półautomatyczne, automatyczne, dwukolumnowe. Profesjonalna maszyny ACM do cięcia pianki poliuretanowej gąbki tapicerskiej.

, ,

Piła taśmowa do drewna i materiałów kompozytowych. Przechył blatu stołu roboczego pilarki. Blat roboczy wykonany z szarego żeliwa, uchylny w przedziale kątowym Oº  +20º posiada precyzyjnie wyszlifowany i wypolerowany blat powierzchni roboczej. Opcjonalnie na wyposażeniu piły przykładnica kątowa. Łatwa i wygodna realizacja bezstopniowego ustawienia w zakresie  –45 do +45. Niezastąpione w pracy urządzenie do wyznaczania idealnych cięć pod kątem na pilarkach taśmowych. Naciąg piły taśmowej. Regulacja istotna dla pracy piły, która musi odpowiadać szerokości piły taśmowej.


Piła taśmowa do drewna i materiałów kompozytowych, drewnopochodnych. Piła do cięcia pianki tapicerskiej. Prowadniki dla piły taśmowej umieszczone nad i pod stołem roboczym. Dająca się lekko przesunąć przykładnica równoległa wykonana ze stopu aluminium, lub żeliwna przykładnica równoległa, obustronne umiejscowienie na pile taśmowej. Stolik przedłużający z systemem mocowania. Maszyna do cięcia pianki poliuretanowej, rozkroju do cięcia pianek poliuretanowych (gąbki tapicerskiej), typ pionowy.


Cięcie ponadgabarytowe, Oversized cut elementy z drewna, tworzyw sztucznych takich jak: PE, PP, PETG, PC,.PCV. Wydajne piły taśmowe . Profesjonalne urządzenia tnące. Precyzyjna regulacja żądanej wysokości cięcia za pomocą ręcznego koła. Wyposażenie specjalne: wyważane koła napędzające z odlewu żeliwnego.Pilarki do drewna - ukośnice. Precyzyjna piła taśmowa do drewna z wykorzystaniem nowoczesnej technologii cięcia.