LGF-strona-glowna

LBK 150 włoskiej firmy VOLPATO LASM to znakomita szlifierka taśmowa oscylacyjna idealna do szlifowania wąskich płaszczyzn, kantów, powierzchni bocznych płyt, listew. Solidna i ciężka konstrukcja szlifierki, została zaprojektowana do ciężkich zadań szlifierskich gdzie użytkownik oczekuje solidnej obróbki powierzchni obrabianej. Uniwersalna szlifierka taśmowa do szlifowania oscylacyjna. Szlifierka oferuje doskonałe wykończenia.


Łatwa i wygodna w użyciu precyzyjna szlifierka do wąskich płaszczyzn, kątowa. Idealną wysokość roboczą pracy zapewnia solidna podstawa. Agregat szlifujący można ustawić pionowo lub wychylić do kąta w zakresie od 0 do 45 stopni. Opcjonalnie boczny stół przeznaczony jest do podpierania elementów szlifowanych na wałku napędowym. Szlifierka taśmowa do wąskich płaszczyzn. Szlifierka oscylacyjna o większej liczbie procesów obróbczych, ścierny pas oscylacji model LBK.


Szlifierka taśmowa oscylacyjna LBK włoskiej firmy Volpato Lasm nie pozostawia żadnych wątpliwości- jest niezastąpiona. Szlifierka kształtowa VOLPATO wyposażona jest w zestaw szlifierski do obróbki specjalnych profili. Profesjonalne szlifowania krawędzi bocznych płyt, listew i płaszczyzn elementów z drewna do szerokości 150 mm odbywa się prostoliniowo. Natomiast do szlifowania elementów kątowych i obróbki wykańczającej, opcjonalnie można zamontować bęben szlifierski, który zapewni odpowiednie wygładzanie powierzchni obrabianej. Podstawową cechą charakterystyczną szlifierki model LBK jest niezależne od wahań całego agregatu szlifierskiego, podczas szlifowania dba o to aby uniknąć zużycia nadmiernego materiału ściernego taśmy. Waga maszyny 400 kg.


Dane techniczne szlifierki oscylacyjnej LBK włoskiej firmy Volpato:

VOLPATO LASM Made in Italy LBK 150
Szerokość taśmy szlifierskiej 150 mm
Długość taśmy szlifierskiej 2 640 mm
Prędkość szlifowania 15 m/s
Skok oscylacji moc silnika
0.5HP 0.37 Kw 20 mm
Moc silnika 4 HP 2,98 kW
Wymiary blatu dodatkowego
300 x 300 mm
Blat roboczy roboczy do forniru
280 x 1000 mm
Wymiary blatu stołu uchylnego
300 x 950 mm
Średnica króćców ssaw 100 mm
Wymiary gabarytowe maszyny:
- długość 1 820 mm
- szerokość 1 050 mm
- wysokość 1 470 mm
Waga szlifierki 400 kg

Szlifierki krawędziowe LBK 150 gwarantuje wysoką jakość szlifowania oraz niezawodne i bezpieczne użytkowanie maszyny. Szlifierka oscylacyjna do drewna. Szlifowanie krawędzi pionowych i skośnych elementów umieszczonych na stole roboczym. Szlifowanie z możliwością regulacji wysokości i wykorzystaniem liniału. Szlifowanie drobnych elementów na uchylnej jednostce szlifierskiej - z wykorzystaniem liniału. Szlifowanie zaokrąglonych i promieniowych krawędzi. Szlifowanie powierzchni małych elementów za pomocą wałka ściernego.
Opcjonalnie możliwy do zainstalowania posuw na 4 różne prędkości z użyciem 3 rolek. Wymiary szlifierki oscylacyjnej 1820 x 1050 x 1470 mm. Rolki szlifujące do dyspozycji Ø 25 - Ø 30 - Ø 35 - Ø 40- Ø 45 - Ø 50 mm. Blat roboczy regulowany w przedziale kątowym, uchylny 300 x 950 mm. Blat roboczy do forniru 280 x 1000 mm.


Szlifowanie na prosto i krzywo liniowych krawędzi. Zarówno z małym jak i dużym promieniem roboczego szlifowania elementów. Szlifierka jednostronna wąskich płaszczyzn Volpato Lasm. Szlifierka LBK 150 pozwala na szlifowanie elementów prostoliniowych z drewna litego. Szlifierka posiada oscylację taśmy szlifierskiej oraz regulowaną wysokość stołu roboczego w stosunku do taśmy szlifierskiej. Szlifierka taśmowa oscylacyjna LBK włoskiej firmy Volpato.


LBK 150 VOLPATO Kształtowa szlifierka oscylacyjna do drewna. Znakomite efekty szlifowania podczas obróbki drewna liściastego, iglastego oraz materiałów drewnopochodnych. Efekt nieporównywalny uzyskuje się przy szlifowaniu powłok typu wysuszony podkład, szpachlówka, lakier i emalia.