LGF-strona-glowna

Szlifierka taśmowa typu LBO przeznaczona jest do szlifowania płaszczyzn płyt meblarskich litych i okleinowanych, stolarki budowlanej itp. - szlifowanie zgrubnie i wykańczające w zależności od rodzaju taśmy szlifującej użytej do obróbki. Szlifierka taśmowa posiada mechaniczne podnoszenie stołu.


Szlifierka taśmowa LBO 50, LBO 60 z mechanicznym podnoszeniem stołu. Szlifierka taśmowa dwustojakowa dla wymagających pracowni drzewnych, usług renowacji mebli, fabryk mebli i stolarni. Maszyna przeznaczona do szlifowania przedmiotów z drewna lub materiałów kompozytowych opartych na drewnie i niektórych tworzywach sztucznych. Maszynę można wzbogacić o szereg uzupełniających akcesoriów.


Szlifierki taśmowe do drewna VOLPATO LASM. Przeznaczona do szlifowania elementów z drewna, materiałów kompozytowych z drewna i tworzywach sztucznych. Wyposażenie szlifierki można uzupełnić o różne akcesoria- opcje wyposażenia dodatkowego. LVO 60 umożliwia obróbkę również większych elementów roboczych. Ze względu na te właściwości szlifierka taśmowa LBO przeznaczona jest dla wymagających zakładów stolarskich.Szlifierka taśmowa do drewna przeznaczona jest do szlifowania krawędzi, boków, powierzchni płaskich płyt. Obrazy dla szlifierka taśmowa do drewna dobra cena. 
Szlifierka o wielu zaletach takich jak: stabilność pracy przy braku wibracji, o wzmocnionej konstrukcji. Najwyższy komfort obróbki dzięki doskonałemu przesuwowi wózka. Precyzja wykonania dzięki łatwo dostępnym i funkcjonalnym urządzeniom sterującym. Pracę w czystych i bezpiecznych warunkach zapewniają dwa króćce odciągowe pyłów i zanieczyszczeń.


Szlifierka taśmowa do obróbki drewna. Uniwersalna maszyna stolarska przeznaczone do szlifowania powierzchni płyt i elementów. Przestawialny w płaszczyźnie pionowej góra-dół stół roboczy, idealny do szlifowania drobnych elementów z drewna i drewnopochodnych. Do szlifowania krawędzi płyt i elementów przy nachyleniu jednostki szlifującej o 90°. Szlifierka przeznaczona jest do szlifowania i polerowania drewna aluminium, elementów z tworzyw sztucznych.Długość szlifowanego elementu 2000 mm 2500 mm 3000 mm
Max szerokość szlifowanego elementu 1.100 mm 1.100 mm 1.100 mm
Prędkość posuwu taśmy szlifierskiej 18 m./sek
18 m./sek
18 m./sek
Długość taśmy ściernej 8500 mm 8500 mm
8500 mm
Moc zainstalowana 5.5 HP 4,10 kW 5.5 HP 4,10 kW 5.5. HP 4,10 kW
Max prześwit 680  mm 680  mm 680 mm
Średnica króćców 120 mm 120 mm 120 mm
Wymiary gabarytowe typów maszyn:
- Długość 3700 mm 4100 mm 4500 mm
- Szerokość 1300 mm 1500 mm 1500 mm
- Wysokość 1700 mm 1500 mm 1500 mm
- Waga szlifierki 500 kg 550 kg 600 kgSzlifierka taśmowa Volapto. Szlifierki taśmowe model LBO włoskiej firmy VOLPATO LASM LBO z mechanicznym podnoszeniem stołu oraz ruchem oscylacyjnym stołu roboczego.Szlifierka taśmowa typu LBO 60 przeznaczona jest do szlifowania płaszczyzn płyt meblarskich litych i okleinowanych - Szlifowanie zgrubnie i wykańczające w zależności od rodzaju taśmy szlifującej zastosowanej. Szlifierka taśmowa posiada mechaniczne podnoszenie stołu.LBO 60 VOLPATO Idealna szlifierka taśmowa do prac wykańczających metodą szlifowania powierzchni elementów płaskich stolarki budowlanej - poręcze, listwy przypodłogowe, elementy stolarki meblowej drzwiczki, oparcia pod malowanie. Nowość ! Obrabiarka posiada możliwość szlifowania walcem kontaktowym lub twardą stopą dociskową w ruchu oscylacyjnym poprzecznym oraz wzdłużnym.Na życzenie użytkownika szlifierka LBO 60 może być wyposażona w przystawkę wraz z regulowanymi prowadnicami do punktowego szlifowania elementów na belce szlifierskiej. Szlifierka taśmowa oscylacyjna LBO 60 . Szlifierka taśmowa oscylacyjna model LBO 60 przeznaczona również do precyzyjnego szlifowania wąskich płaszczyzn elementów płytowych, krawędzi, wszelkiego rodzaju listew prostoliniowo oraz różnych krzywizn wklęsłych i wypukłych.