LGF-strona-glowna


Szlifierka do wąskich płaszczyzn wąskotaśmowa Volpato Lasm LS - 2N 2A. Szlifierka wąskotaśmowa o dwóch agregatach szlifujących działających w trybie oscylacyjnym oraz o dwóch grupach wałków szlifujących z automatycznym odzyskiem zużytych materiałów. Szlifierka oscylacyjna do krawędzi. Obróbka krawędzi profili z drewna, drewnopochodnych pokrytych okleinami naturalnymi oraz sztucznymi i lakierowanymi. Maszyna idealna do szlifowania oraz satynowania. Maksymalna wysokość elementu szlifowanego, który daje się transportować wynosi 80 mm,  podczas gdy minimalna długość wynosi 100 m. Szlifierka wąskotaśmowa Volpato Lasm posiada na swoim wyposażeniu z wydłużonym blatem roboczym- rolkowe stoły na wejściu i na wyjściu, inwenter do płynnej regulacji prędkości posuwu i inne akcesoria ułatwiające obróbkę szlifowania. Regulacja wzdłuż osi płaszczyzn oraz regulacja kątowa agregatów szlifujących jest manualna i odbywa się poprzez specjalne klucze i pokrętła umieszczone na korpusie maszyny szlifującej. Maszyna jest całkowicie wykonana w zgodzie z Europejskimi normami CE i posiada kroćce do odciągów, klucze serwisowe,  dokumentacje techniczno ruchową. Oscylacyjna szlifierka do krawędzi.

AGREGAT TAŚMA SZLIFIERSKA

* Silnik pociąg taśmy dwie prędkości
* Prędkość taśmy: 7-14 mb/sek.
* Naciąg taśmy pneumatyczny.
* Mechaniczna oscylacja taśmy.
* Trzewik czasowy.
* Nadmuch na taśmę
* Pochył kątowy grupy taśmy : 135°
* Wymiary taśmy:  80 x 2450 mm.
* Średnica kroćców odciągu   100 mm
* Zużycie poszczególnych grup
- sprężone powietrze: 2,5 m³/h na 5 atm.
- sprężone powietrze nadmuch 28 m³/h a 5 atm
* Odciąg 900 m³ /h na 30m/sek
GRUPA WAŁKA ŚCIERNEGO

* Moc silnika wałka Kw 1,5, o jednej prędkości
* Zdolność wałka: 180°
* wymiary wałka: max średnica 220 mm.
Max wysokość  90 mm.
* Fi wrzeciona wałka: 30 mm.
* Nadmuch na wałek.
* Krociec odciągu wiórów średnica 100 mm
* Zużycia na każdy wałek
- sprężone powietrze: 2,3 m³/h a 5 atm.
- powietrze nadmuchu 20 m³/h a 5atm
* Powietrze odciągu 900 m³/h na 30 m/sek
* Posuw łańcuchowy ze zmienną prędkością 5 - 25 Mb/min.
* Wymiary maszyny: 4400 x 1400 x 1900 mm.
Szlifierka wąskotaśmowa Volpato Lasm : Waga maszyny:ok.  1200 Kg. Oscylacyjna szlifierka do krawędzi. Szlifierka do krawędzi Volpato Lasm. Szlifierki krawędziowe, szlifierka do krawędzi. Szlifierki krawędziowe Volpato. Szlifierka do schodów, krawędzi i narożników. Frezarko-szlifierka do wąskich krawędzi. Szlifierka do profili. Szlifierka do kantów, fazowania model Volpato. Obróbka drewna. Szlifierki oscylacyjneVolpato. Szlifierka wąskich krawędzi. Szlifierka taśmowa do wąskich płaszczyzn Volpato Lasm. Szlifierki do płaszczyzn i kantów.

Szlifierka oscylacyjna do krawędzi Volpato LASM to Szlifierki taśmowe do drewna litego: do listew, kantówki okiennej, wiązarów klejonych. Szlifowanie jedno- lub dwustronne za pomocą 1 do 8 agregatów szlifujących i polerujących. Szlifierka szczotkowa LS do profilowanych elementów okiennych. Polerki do listew.
Volpato LASM Szlifierki szczotkowe do płyt MDF, drewna i powierzchni lakierowanych: specjalne modele do frontów, drzwi, kantówki okiennej, ram okiennych, listew profilowanych, krawędzi bocznych płyt. Szlifierki profilowe jednostronne. Szlifierki profilowe dwustronne.  Innowacyjny system belek dociskowych z płynną regulacją docisku poszczególnych elementów obrabianych. Volpato LASM to precyzyjna obróbka wzdłużna i poprzeczna oraz profilowanie krawędzi płyt. Szlifierki CNC do kompletnej obróbki wszystkich rodzajów powierzchni. Elastyczne gniazda produkcyjne. Maszyny i urządzenia do produkcji drzwi i ram okiennych. Nowoczesne technologie obróbki drewna. Frezarki do zastosowań specjalnych. Polerki do powierzchni kształtowych. Specjalistyczne szlifierki taśmowe i szczotkowe z innowacyjnymi detalami. Szlifierki CNC do profili i płaszczyzn do elementów 2- i 3-wymiarowych. Szlifierki do powierzchni niepłaskich.
Oscylacyjna szlifierka do krawędzi. Szlifierka do krawędzi Volpato Lasm. Szlifierki krawędziowe, szlifierka do krawędzi. Szlifierki krawędziowe Volpato. Szlifierka do schodów, krawędzi i narożników. Frezarko-szlifierka do wąskich krawędzi. Szlifierka do profili. Volpato LASM Uniwersalna szlifierka do krawędzi i profili LS. Szlifierki do obróbki drewna litego, forniru, powierzchni lakierowanych i folii. Szlifierka do krawędzi i profili. Kalibrowanie, szlifowanie wykańczające: wygładzanie elementów meblowych, płyt, parkietów, fortepianów i skrzydeł i ościeżnic drzwi, ram okiennych. Szlifowanie od góry i od dołu. Automaty szlifierskie krzyżowe i wzdłużne. Volpato LASM precyzyjne szlifierki do krawędzi i profili, sterowanie ręczne i automatyczne. Szlifierka oscylacyjna do krawędzi dostępna ponadto jako kompleksowe linie do frezowania, aplikacji lakieru i suszenia.