LGF-strona-glowna

Szlifierka do drewna do wąskich płaszczyzn. Szlifierka oscylacyjna do szlifowania elementów drewnianych. Aby nadać odpowiednią jakość, przed ostatecznym wykończeniem powierzchni elementów drewnianych, należy koniecznie poddać szlifowaniu nie tylko szerokie płaszczyzny. Należy również przeszlifować płaszczyzny wąskich kantów. Maszyna idealna, jako uniwersalna szlifierka z oscylującą taśmą ścierną LVO 150 T marki Volpato Lasm z Italii. Szlifierki do krawędzi, pneumatyczna oscylacja taśmy szlifierskiej.


Szlifierki do płaszczyzn i szlifierki do drewna. Szlifierka oscylacyjna do drewna. Po obu końcach osłon zamontowane są również króćce odciągowe pomagające w odpylaniu taśmy.Na wale wystającym nad rolką napędzającą mogą być montowane wałki i rolki szlifierskie, które współpracują z dodatkowo dokręcanym stolikiem. Służy on do szlifowania płaszczyzn o małych łukach zaokrągleń, jak również wewnętrznych płaszczyzn elementów.płaszczyzny, istnieje możliwość regulacji wysokości o 130 mm całego suportu z rolkami i taśmą.By wykorzystać w odpowiedni sposób całą powierzchnię papieru ściernego, w momencie gdy szlifujemy tylko wąskie powierzchnie. Szlifierki do krawędzi, pozwala ponadto użyć taśmę szlifierską na całej długości roboczej blatu. Maszyna posiada znakomicie działającą pneumatyczną oscylację taśmy szlifierskiej. Szlifierki oraz polerki do drewna produkcji włoskiej.  Solidne szlifierki taśmowe do drewna produkcji Volpato Lasm.Szlifowanie odbywa się poprzez ręczne dosuwanie do taśmy i przemieszczanie elementów szlifowanych po stole maszyny, którego długość 1440 mm i całkowita szerokość 710 mm zapewnia dużą i stabilną powierzchnię prowadzenia. Gdy szlifowane są elementy o znacznie większych wymiarach, istnieje możliwość doposażenia szlifierki w dodatkowy stół z rolkami. Ponadto dzięki zastosowaniu stołu z opcją wychylania go w przedziale kątowym od 0 do 45 stopni, można również szlifować elementy o nieprostopadłych płaszczyznach. To udogodnienia pozwala uzyskać wysoką jakość obrabianej powierzchni, bez utraty kąta początkowego materiału. W korpusie maszyny do napędu taśmy zamontowany jest silnik dwubiegowy o mocy 3 kW, dzięki czemu operator może wybrać jedną z dwóch prędkości taśmy: 12 i 24 m/s.


Dwie rolki szlifujące o średnicy 160 mm. Napięta jest na nich taśma ścierna o długości 2170 mm i szerokości 150 mm, wykonująca ruch oscylacyjny góra-dół w przedziale 20 mm, co znacznie wydłuża jej żywotność.Precyzyjna szlifierka jako urządzenie oparte na korpusie konstrukcji skrzyniowej, zamontowano na niej