LGF-strona-glowna

Obróbka drewna. Szlifierki oscylacyjneVolpato. Szlifierka wąskich krawędzi. Szlifierka taśmowa do wąskich płaszczyzn Volpato Lasm. Szlifierki do płaszczyzn i kantów. Oscylacyjna szlifierka do krawędzi. Szlifierka do krawędzi Volpato Lasm. Szlifierki krawędziowe, szlifierka do krawędzi. Szlifierki krawędziowe Volpato. Szlifierka do schodów, krawędzi i narożników. Frezarko-szlifierka do wąskich krawędzi. Szlifierka do profili. Szlifierka do kantów, fazowania model Volpato.
Szlifierka do wąskich płaszczyzn wąskotaśmowa Volpato Lasm LS 3R 3N. Szlifierka do drewna, szlifowanie elementów profilowych, szlifowanie profilowe, bębny szlifierskie.  Szlifierki i systemy szlifowania, Systemy szlifierskie do drewna. Maszyny do szlifowania kantów i płaszczyzn wklęsłych, szlifierki krawędziowe, szlifierki przelotowe. Szlifierka do krawędzi. Profesjonalne szlifierki wąkotaśmowe do krawędzi. Szlifierki do krawędzi przeznaczone do profesjonalnego szlifowania krawędzi oraz boków elementów oraz płyt. Automatyczna szlifierka do kantów i fazowania.


Szlifierka wąskotaśmowa Volpato Lasm wyposażona jest w zaawansowany technologicznie agregat czyszcząco-polerujący, stoły rolkowe na wejściu i na wyjściu, inwenter do płynnej regulacji prędkości posuwu taśmy szlifującej. Z pomocą  maszyn LS 3R 3N szlifowane są przedmioty płaskie oraz profilowane, obłe z najróżniejszych materiałów. Możliwe jest wykonanie operacji szlifowania wstępnego, międzyoperacyjnego i końcowego: obróbka wąskich krawędzi płyt, prostych, profilowych. Nietypowe operacje na wąskiej krawędzi elementu obrabianego. Szlifierka wąskotaśmowa do kantów, szlifierka wąskotaśmowa profilowa: docisk taśmy pneumatyczny z regulacją.  Głowica szlifierska regulowana w pionie  i w poziomie, ponadto regulowana w przedziale kątowym od 0 do 90 stopni, precyzyjne szlifowanie wąskotaśmowe, fazowanie kształtowe, jedno- i dwu agregatowe, trzy agregatowe szlifierki wąskotaśmowe, szlifierka taśmowa oscylacyjna. Szlifierka kształtowa do dokładnej obróbki wykańczającej.


Silnik pociągowy taśmy x 2p
Prędkość taśmy 7-14 m/s
Pneumatyczny naciąg taśmy
Oscylacja mechaniczna
Trzewik dociskowy
Nadmuch taśmy szlifującej
Ustawienie kątowego 135°
Taśma szlifująca 80 x 2450
Posuw łańcuchowy regulowana prędkość 5 -25 m/min. Nadmuch sprężonego powietrza 28 m³/h 5 atm. Odciąg 900 m³/h -30 m/s.

Agregaty taśmy szlifującej szlifierki wąskotaśmowej Volpato model LS-1N i szlifierki model LS-3NS. Oscylacyjna szlifierka do krawędzi  Volpato Lasm precyzyjna w działaniu obrabiarka wykorzystywana do szlifowania wąskich płaszczyzn elementów prosto- i krzwoliniowych. Szlifowanie krawędzi surowej płyty MDF, krawędzi fornirowanych i lakierowanych na szlifierce do wąskich krawędzi. Przemysłowe szlifowanie elementów o powierzchniach płaskich, lekko wypukłych, zakrzywionych i profilowych. Ponadto dokładne szlifowania wąskich płaszczyzn elementów płytowych, krawędzi, wszelkiego rodzaju listew prostoliniowych.

Lasm Volpato Wood working machines, Profile and edge sanding machines, Sander made to do more processing, One side sanding machine.Zastosowanie, tam gdzie zachodzi konieczność szlifowania powierzchni płaskich, krawędzi prostych i profilowanych.
Zaawansowana technologia, najlepsze komponenty oraz niezawodność działania. Idealnie optymalnie zrealizuje zamierzony efekt wykończenia. Szeroka gama produkowanych maszyn Volpato Lasm, Padwa, Italia można znaleźć znakomite szlifierki wąskotaśmowe do szlifowania ram drzwiowych, listew przypodłogowych jak również szlifierek do krawędzi płyt, profilowanych płycin meblowych. Automatyczne frezowanie i profilowanie profili,  oraz opłaszczowania profilowanych ramiaków i elementów z drewna litego, MDF i płyt wiórowych zarówno surowych, jak i lakierowanych.