LGF-strona-glowna


AKCESORIA PIŁY PIONOWEJ G.M.C. - K.G.S. Precyzyjna formatyzerka pionowa KGS 770. Piła pionowa panelowa GMC 170. Pionowa maszyna do cięcia paneli plus podcinak do cięcia bez wyrwań. Panelówka pracująca w pionie, idealna piła do cięcia pionowego na zadany wymiar. Precyzyjny posuw dzięki przeniesieniu napędu w pionie i w poziomie, który odbywa się na na łożyskach z recyrkulacją kulkową z kontrolowanymi biegami. Znakomicie wyprofilowana rama zapewnia dokładność cięcia na lata użytkowania. Piły formatowe. Maszyny stolarskie do drewna. Tarczowa piła pionowa ścienna. Piły pionowe do płyty model KGS 170 ES. Pionowe pilarki do mebli. Precyzyjna pionowa piła formatowa do cięcia płyty meblowej. Pilarka tarczowa formatowa firmy GMC z Carpi koło Modeny (Italia). Formatowe cięcie płyt meblowych z programatora piły.

1 - BLOKADA PRZESUWNEJ BELKI NOŚNEJ PIONOWEJ AGREGATU PIŁY
2 - BLOKADA PNEUMATYCZNA NASTAWNA
3 - AGREGAT GŁOWICY PIŁY TNĄCEJ Ø 250-300 mm. PODCINAK Ø 110 mm
4 - ELEMENTY STEROWANIA PIŁY I KONTROLI ZADANYCH WYMIARÓW DISPLAY LCD
5 - PULPIT PANELU STERUJĄCEGO PIŁY O POSUWIE AUTOMATYCZNYM6 - SYSTEM PRZESUWU I DŹWIGANIA CIĘTEJ PŁYTY NA BLACIE KORPUSU PIŁY
7 - ROLOTOK DOLNY UNOSZONY DO GÓRY PNEUMATYCZNIE I LUB ZA POMOCĄ NOGI
8 - ELEMENTY DOLNEGO SYSTEMU PRZEDŁUŻONEGO STOLIKA NA PŁYTY
9 - RUCHOMA RAMA BLATU ROBOCZEGO PIŁY PIONOWEJ1 . Pneumatyczny system blokowania belki pionowej
2.  Zespół rolkowy: rolotok dla transportu ciężkiej płyty spoczywającej na ramie korpusu
3.  Manualnie uruchamiany system blokowania belki pionowej poruszającej się po górnej
prowadnicy
4.  Głowica agregatu tnącego wyposażonego w piłę tnącą oraz piłę podcinaka fi 110U góry film: Piła pionowa sterowana numerycznie model K.G.S. 170 ES w działaniu.


Solidna konstrukcja korpusu maszyny gwarantowana poprzez specjalistyczne użebrowanie, które rekompensuje naprężenie wywoływane poprzez obciążenie robocze cięcia i posuwu w osiach X oraz Y.Ustawienie automatyczne pochyłu kątowego agregatu piły tnącej w przedziale kątowym 0° - 90°.Średnica tarczy piły podcinaka Ø 110 mm.Średnica tarczy tnącej Ø 250 i Ø 300 mmPiła pionowa z napędem elektrycznym model GMC - K.G.S. 170 do cięcia i rozkroju płyt różnorakiego przeznaczenia do grubości 80 mm
Powodzenie zależy od maszyn. Zadbaj o właściwe modele  pilarek: Pilarki do rozkroju płyt z podnoszonym stołem. Pilarka do rozkroju pakietów płyt - przedni załadunek. LGF CNC MASZYNY oferuje profesjonalny serwis i części do pilarek do rozkroju płyty firm niemieckich oraz włoskich w zakresie: numerycznie sterowana linia do rozkroju płyt, mechaniczna regulacja parametrów cięcia płyt, usuwanie usterek, skuteczne wgrywanie programu do rozrysu płyt - implementacja programu do pamięci operacyjnej maszyny, który gwarantuje nowoczesny proces rozkroju płyt. Profesjonalne ustawienia pod precyzyjne rozcinanie i formatowanie płyt. Odpowiedni rozkrój i optymalizacja właściwy  do odpowiedniej technologii- pilarka przeznaczona do rozkroju wzdłużnego. Montaż i rozruch : Piła panelowa pilarka do rozkroju płyty zakładzie użytkownika. Stolarstwo, produkcja mebli, maszyny do rozkroju wzdłużneg: kuchenne meble na wymiar.Program komputerowy do optymalizacji rozkroju płyt. Rozrys płyt meblowych. Program do rozrysu. Profesjonalne pilarki formatowe obrabiarki do drewna do podłużnego rozkroju. Formatówki CNC.